Kalėdinis apšvietimas – idėjos ir galimybės beribės. Praktiniai patarimai, kaip namus paversti švytinčia pasaka

Kalėdos

Svarbų vaidmenį puošyboje šiuo metu atlieka apšvietimas, kurio idėjos ir galimybės praktiškai beribės

Sunku įsivaizduoti Kalėdas be įvairių puošybos elementų ir, žinoma, dekoratyvinio apšvietimo.

Tinkamai parinktas šventinis apšvietimas nuspalvina tiek interjerą, tiek eksterjerą visiškai kitomis spalvomis. Apšvietimu siekiama tamsiausią paros metą paversti gražiu ir šventiniu.

Tokiu, kuris sušildytų namus ir užtikrintų emocijų kupiną laukimo jausmą. 

Nuo tradicinių pasirinkimų iki LED variantų

Šventiniu laikotarpiu namai tarsi nušvinta šventine nuotaika. Skubama papuošti namų interjerą siekiant suteikti ypatingos kalėdinės dvasios. Be abejo, svarbų vaidmenį puošyboje šiuo metu atlieka apšvietimas, kurio idėjos ir galimybės praktiškai beribės. Tai, kokį apšvietimą pasitelksite, priklauso tik nuo jūsų pačių.

Šventinę atmosferą sukuria įvairios detalės, pradedant tradicinėmis žvakėmis ir baigiant išskirtinėmis LED dekoracijomis.

Jeigu pabodo įprastos girliandos, interjerą papuoš įvairūs žibintai, šviečiančios išskirtinių formų dekoracijos, lempučių užuolaidos ar prabangūs stikliniai gaubtai. Rasti idėjų, kaip papuošti tiek namų vidų, tiek lauko aplinką šviesų pagalba ir įsigyti reikiamų priemonių galite  iš miskosviesos.lt

Kurkite namus tokius, kuriuose praleisti šventes bus malonu ir jauku visai šeimai!

Apšvietimas lauke – daugiau reikalavimų

Vis daugiau dėmesio sulaukia ne tik namų vidus, bet ir eksterjeras. Kalėdiniu laikotarpiu įprasta puošti įvairiaspalvėmis lemputėmis ne tik namuose esančią eglutę, bet ir terasą, laiptus, balkoną, langus, lauko augmeniją.

Renkantis girliandas ar kitus dekoratyvinius elementus labai svarbu vadovautis tam tikra taisykle – vidaus patalpoms skirto dekoratyvinio apšvietimo negalima naudoti lauke. Šventinis lauko apšvietimas turi atitikti didesnius saugumo reikalavimus, nes lauke esančias dekoracijas veikia oro sąlygos: drėgmė, šaltis, saulės spinduliai ir pan. Nesilaikydami saugumo reikalavimų galite sulaukti trumpojo jungimosi, tad rinkitės apšvietimą lauke kruopščiai ir įvertinkite galimas rizikas.

Kad šventės būtų saugios – būkite atidūs

Kalėdinio apšvietimo dekoracijos turėtų būti ne tik gražios, bet ir saugios naudoti. Rinkdamiesi praėjusių metų girliandas, apžiūrėkite, ar laidai nesutrūkinėję, ar nėra suskilusių bei perdegusių lempučių. Jeigu yra, nerizikuokite ir tokių girliandų nenaudokite.

Be viso to, jei puošiate eglutę elektrinėmis girliandomis, įvertinkite ar dirbtinė eglutė atspari karščiui.

Atsparūs ugniai turėtų būti ir žaisliukai.

O jei namuose papuošta gyva eglutė ir norite ją palaistyti, būtinai išjunkite visas girliandas iš elektros lizdo. Nepalikite be priežiūros ir degančių žvakių, nedėkite jų šalia eglutės ar kitų dekoracijų.

Saugokite namus!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 6 = vienuolika

Kitos temos: