Mama Eglė kviečia kalėdiškai papuošti namus stebukliukais iš orkaitės

Eglė prieš 23 metus atrado „Tupperware“

Šventinę nuotaiką galime kurti visą gruodžio mėnesį, vis ką nors mielo veikdami su vaikais. Sausainius ir pyragus išsikepsime prieš Kūčias, o dabar laikas puošti namus.

Receptais dalinasi mama Eglė.

Sveiki, mano vardas Eglė. Man prieš 23 metus labai pasisekė, kad pažinau „Tupperware“.

Buvau tik baigusi mokslus, ir mano draugė bei bendraklasė Matilda, ieškodama įdomesnės veiklos atrado „Tupperware“ skelbimą, kad jie ieško atstovų Lietuvoje, kurie galėtų užsiimti šia veikla. Prieš 23 m tai atrodė drąsus sprendimas, bet tai ją sužavėjo ir ji užsiėmė šia veikla. Tai buvo 1997 metai.

Drąsos ir pasitikėjimo mano draugei suteikė tai, kad ši kompanija turėjo ypatingą istoriją ir nuo 1946 m. kai Erlas Tupperis sukūrė pirmąjį dubenėlį.  „Tupperware“ pradėjo žydėti nuo 1950 metų, kai Brownie Wise dėka tas dubenėlis pasiekė kiekvieno namus – ji ėmė rengti legendinius „Tupperware“ vakarėlius. Gerai pagalvojus, viskas prasidėjo nuo vyro, kuris turėjo dubenėlį, ir moters, kuri turėjo viziją.

Brownie įžvelgė šiuose dubenėliuose potencialą atskleisti moterims daugiau nei vien tik virtuvės paslaptis. Moteris, kuri turėjo viziją Lietuvoje, buvo Matilda, kuri mane prieš 23 m pakvietė į pirmąjį Lietuvoje „Tupperware“ vakarėlį. Mūsų buvo 13 ir visos mes tapome „Tupperware“ produktų demonstruotojomis. Nuo to turbūt ir prasidėjo „Tupperware“ istorija Lietuvoje.

Kas tai yra „Tupperware“ demonstruotojas? Tai mažytė parduotuvė su pridėtine verte, kur tu gausi nuoširdžią konsultaciją, patarimą, draugystę. Kai pradėjau dirbti „Tupperware“ man sakė, kad čia galima ir karjerą daryti. Skambėjo keistai, ypač, kai buvau nusprendusi dirbti čia vien tam, kad galėčiau įsigyti „Tupperware“ produktų. Bet man taip patiko ši veikla, kad aš tais pačiais metais tapau vadove, o po 10 metų – ir atstove Lietuvoje.

Šiuo metu mes Lietuvoje turime 2962 demonstruotojus, 176 puikias vadoves, 7 nuostabias auksines vadoves ir 3 regionines vadoves, ir mes visi mėgaujamės šia veikla. Vieniems tai – pagrindinis užsiėmimas, kitiems – papildomas, tretiems – pramoga. Ši veikla netrukdo rūpintis šeima ir vaikais. Aš, bedirbdama „Tupperware“, užauginau tik vieną, bet kiti turi tris ar net keturis.

Taigi „Tupperware“ galite atrasti ir jūs save, jei norėsite veiklos bei užsiėmimo. Be to, galite tapti Tupperware demonstruotoju ne vien tik dėl to, jog norite turėti veiklos… Gal Jums patinka „Tupperware“ produktai, bet atrodo šiek tiek per brangūs? Tapę demonstruotoju, įsigysite savo mėgstamų produktų sutaupydami.

Dar viena priežastis tapti „Tupperware“ demonstruotoju yra ta, kad Kalėdos jau greitai. O „Tupperware“ – geriausia Kalėdinė dovana. Mes turime pasiūlymų visiems! Vaikams – gertuvių, pripildytų saldainių, ir dėžučių su staigmenomis, vyrams – vyno kamščiatraukių, konservų atidarytuvų, šeimai –„Tupperware“ įrankių, dėžučių ir indų kepimui, o moterims, žinoma, tinka viskas. „Tupperware“ gali rasti visko, ko reikia virtuvėje

Daugiau informacijos, kaip tapti „Tupperware“ demonstruotoju: www.tupperware.lt/joinus#start

Kalėdiniai papuošimai (nevalgomi)

„Tupperware“ merginos labai mėgsta gaminti ir visada atranda visokių įdomybių. Pakuojant dovanas, Jums tikrai pravers papuošimai. Vaikai tikrai juos su malonumu dekoruos flomasteriais ar dažais.

Reikės:

400 ml miltų

200 ml druskos

150 ml vandens

1 šaukšto aliejaus

Kaip pagaminti:

Visus produktus sumaišykite.

Tešlą iškočiokite 6 mm storio, tai lengvai padarysite, jei kočiodami kočėlo galuose pritvirtinsite sausainių formeles, tada kočėlas bus pakilęs nuo paviršiaus 6 mm ir iškočiosite lygiai.

Kalėdiniai papuošimai

Jei norite, kad papuošimai būtų spalvoti, gamindami įdėkite dažų.

Išspauskite norimas figūras, jei norėsite jas pakabinti, padarykite skylutę šiaudeliu ar kuo kitu. Džiovinkite 3 val. 100°C orkaitėje. Galite džiovinti ir mikrobangų krosnelėje – joje džiovinimo laikas priklauso nuo figūros dydžio ir jų kiekio. Vienai apvaliai figūrai reikės apie 1 min., jei dėsite dvi, reikės dviejų, penkioms reikės penkių. Imbierinio berniuko figūrai reikės apie 1,5 min. Geriau visada nustatyti mažesnį laiką, ir jei neišdžius, nustatysite dar papildomai.

Jei džiovinate figūras mikrobangėje, subadykite smeigtuku, kad neatsirastų pūslių.

Papuošimus galima juos dekoruoti flomasteriais arba dažais.

Papuoškite savo Kalėdines dovanas!

Daugiau informacijos, kaip tapti „Tupperware“ demonstruotoju: www.tupperware.lt/joinus#start

Norite, kad „Tupperware“ dovana taptų „gyvesnė“ , papildykite ją kepiniu. Tam puikiai tik traškūs sausainiukai! Ir pigu, ir skanu!

Traškūs sausainiukai

Traškūs sausainiukai

Reikės:

250 g sausų pusryčių „Corn Flakes“ (naudokite pigiausius)

2 šaukštų aguonų (nebūtinai)

1 indelio kondensuoto pieno su cukrumi

Kaip pagaminti:

Sumaišykite „Corn Flakes“, aguonas ir kondensuotą pieną.

Ant silikoninio padėkliuko su šaukštu dėkite kauburėlius (masė išeina biri, kepant sulips).

Kepkite 5 min. 180°C, kol paruduos. Išėmę iš orkaitės atvėsinkite ir nuimkite nuo padėkliuko.

Prieš dėdami naują partiją sausainiukų, būtinai nuplaukite padėkliuką. Iškepsite 4 padėkliukus po 20 sausainiukų.

Supakuokite į „Tupperware“ indelį šiuos sausainiukus, ir tai bus puiki dovana.

Aguonų pyragas

Aguonų pyragas

Reikės:

200 g aguonų

200 g cukraus

200 ml maltų džiūvėsėlių

0,5 šaukštelio cinamono

6 kiaušinių

Žiupsnelio druskos

Kremui – jei gaminsite apvalioje 28 cm „Tupperware“ silikoninėje formoje:

500 l grietinėlės arba pieno (gaminau su pienu)

250 ml cukraus pakelio vanilinio cukraus

Jei gaminsite dvejose stačiakampėse kepimo formose (29 cm x 19 cm):

700 l grietinėlės arba pieno (gaminau su pienu)

350 ml cukraus pakelio vanilinio cukraus

Kaip pagaminti:

Aguonas nuplikyti verdančiu vandeniu. Užpylus palikti per naktį. Aguonas nusunkti (aš atsargiai nupylusi vandenį, išėmiau su šaukštu), kelis kartus sumalti mėsmale arba sutrinti trintuvu.

Atskirti kiaušinių trynius nuo baltymų.

„Tupperware Easy Speedy“ pirmu greičiu kiaušinio baltymus su žiupsneliu druskos suplakite iki standžių putų (tai padarysite per 30 sekundžių). Perdėkite į dubenį ir plakimo šluotele baltymus sumaišykite su džiūvėsėliais ir cinamonu.

Trynius „Tupperware Easy Speedy“ pirmu greičiu išplakite su cukrumi iki tirštos masės, kad lengviau būtų plakti, įpilkite šaukštą vandens, kai masė pasidarys per tiršta, kad bus sunku sukti, sudėkite aguonas. Sudėję aguonas, „Tupperware Easy Speedy“ perjunkite į antrą padėtį ir dar šiek tiek paplakite.

Sumaišykite baltymų ir trynių masę.

Supilkite į apvalią „Tupperware“ silikoninę formą „Princesė“ arba į dvi stačiakampes formas. Kepkite 170°C apie 45 minutes. Įsmeigtas ir ištrauktas medinis pagaliukas turi būti švarus.

Išimkite iš formos. Subadykite pagaliuku. Nedarykite to formoje, nes galite ją pradurti.

Subadytą pyragą vėl įdėkite į formą. Taip bus patogiau jį sulaistyti.

Dideliame puode (aš naudojau 3,8 litro „TChef“ puodą) užvirinkite pieną arba grietinėlę, supilkite cukrų ir nuolatos maišydami kaitiname ant vidutinės ugnies.

Kai kremas kiek sutirštėja ir paruduoja, maždaug pusę (ar tiek, kiek susigers) pilkite ant torto pagrindo. Kuo daugiau kremo susigers, – tuo skaniau. Likusį kaitinkite toliau, kol sutirštės iki kondensuoto pieno konsistencijos. Tada pilkite ant torto.

Galite pabarstyti aguonomis.

Pyragas ar pyragas kartu su kepimo forma gali pavirsti puikia Kalėdine dovana. Jį galite (su kepimo forma ar be jos) įdėti į 2,25 l „Tupperware Freezer Smart“, gražiai įpakuoti ir pradžiuginti brangius žmones.

Daugiau receptų ieškokite www.tupperware.lt ir www.tvarkoslinija.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − 3 =

Kitos temos: