Šias Kalėdas Julijos Žižės šeima sutiks jau keturiese: „Apie tokias Kalėdas visada svajodavau“

Žižių šeima. Vežimėlis Tutis sport

Šios Kalėdos verslininkės Julijos Žižės ir fotografo Lauryno Žižio šeimai bus ypatingos – jas pasitiks nebe trise, kaip įprastai, o keturiese, mat šeimos gretas šių metų sausio pabaigoje papildė dukra Otilija. Ši žinia į Žižių šeimą atnešė dar daugiau bruzdesio bei ypatingų akimirkų, kuriant Kalėdines ir naujametines šeimos tradicijas. 

Motinystė atnešė pilnatvę

Žižiai jau beveik metus gyvena kaip keturių asmenų šeima, Julija paklausta kaip pasikeitė šeimos kasdienybė, atvirauja: „Namai tikrai papilnėjo bruzdėsio ir gyvybės. Dabar išties jaučiame visišką pilnatvę. Labai džiaugiamės ir stebime savo dukrų augimą, jų bendravimą. Daug laiko praleidžiame visi kartu važiuodami prie jūros, vaikštinėdami parkuose, o savo kasdienybės nebeįsivaizduoju be kelionių su Aero Tutis vežimėliu. Pasivažinėjimai kartu su dukromis ir vyru, tapo labiausiai laukiami dienos ritualai. Norisi sustabdyti akimirkas stabdyti, norisi, kad viskas būtų gerai, bet kadangi visi žinome, kad dienų ir etapų gyvenime būna įvairių – labai stengiamės tausoti ir vertinti kiekvieną praleistą akimirką drauge.“

Kalėdos skirtos šeimai

Dar praeitais metais Kalėdų metu Julija su šeima gyveno dar laukimo emocijomis, o šiais metais pirmą kartą Kalėdas švęs jau kaip keturių asmenų šeima. Julija atviravo, kad Kalėdų laikotarpis šiais metai kaip niekad laukiamas: „Man Kalėdos visada gražiausias metas ir dar kada suvokiu, kokį turtą jau turiu ir kad apie tokias Kalėdas visada svajodavau, tada taip gera ir ramu širdyje. Suvokiu, kad mano didžiausia svajonė išsipildė, tad iš kasdienių paprastų dalykų ir smulkmenų mergaitėms kuriam pasaką“ , – mintimis dalijosi J. Žižė.

Julija Žižė atskleidė, Kalėdos jai asocijuojasi būtent su priklausymu šeimai:  „Norėčiau, kad visi žmonės žemėje turėtų kur ir pas ką grįžti, norėčiau, kad visi iki vieno būtų mylimi ir laukiami. Norėčiau, kad kuo mažiau žmonių būtų liūdni ir vieniši. Norėčiau, kad visi iki vieno būtų sveiki – juk Kalėdos stebuklų metas.“

Kalėdų laukimas ir naujametinės tradicijos

Žižių šeima. Vežimėlis Tutis Viva life

Julija paklausta, kaip Kalėdos atrodo jos namuose atviravo:Kūčios, jaukus bruzdesys besiruošiant šventei, lengvas susikaupimo metas. Prie stalo artimiausi, daug žvakių šviesos, šurmulio ir juoko. Kalėdų rytas pasitinkamas beruošiant staigmenas dukroms su kalėdinėmis pižamomis, karštu šokoladu ir dovanomis! Tada skaniausi pasaulyje pietūs ir visi artimieji. O antra Kalėdų diena skirta visada draugams.“

Paskutinę metų dieną, keliaujame su šeima į savo pamėgtą Itališką restoraną, ten rašome ateinančių metų norus ir planus, dėkojame buvusiems metams už viską ką davė ir savo laiškus perrašome raudonu kaspinu. Taip norai įgauna dar daugiau galios.“ , – naujametinėmis tradicijomis dalijosi J. Žižė.

Patarimai, ką daryti, kad švenčių laukimas taptų dar malonesnis

Verslininkė ir dekoratorė Julija Žižė dažnai prisideda prie kitų žmonių švenčių įvaizdžio, tad paklausta, kaip Kalėdų dekoracijos atrodo jos namuose pasakojo, kad kiekvienais metais stengiasi pasirinkti skirtingas tematikas, žaisliukus ir paįvairinti namuose vyraujančias spalvas. „Namuose stengiamės visada turėti ir tikrų eglės šakų, o kadangi dabar įsigijome pagaliau savo namus pušyne, tai tikrai namuose eglė bus tikra! Per Kalėdas taip pat darome Kalėdų senio pėdas, kad Kalėdų rytas būtų kuo pilnesnis pasakiškų atsiminimų mažosioms“ , – mintimis dalijosi J. Žižė.

Julija linkėdama visoms šeimos jaukaus ir ramaus švenčių laukimo, atviravo, kad šventės taps malonesnės jei jas planuoti pradėsite dar gruodžio pradžioje. Net tokios smulkmenos, kaip su vaikais sukurtas advento kalendorius su įvairiais žaidimais ir skanėstais, gali tapti ypatinga šeimos tradicija.

„Linkiu visiems aplankyti senus draugus. Visiems atleisti. Niekur neskubėti ir tiesiog būti kartu.“ , – linkėjo J. Žižė.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ šeši = 13

Kitos temos: