Advento kalendorius – prasmingas kelias į Kalėdų stebuklą

Advento kalendorius namuose tampa ne tik dailia dekoracija

Tiesiog šuoliais artėjant gruodžio mėnesiui, pradedame laukti artėjančių Kalėdų. Tam, kad likusias dienas iki Kalėdų būtų skaičiuoti ir smagiau, ir patogiau, į pagalbą pasitelkiami Advento kalendoriai, kurie gali būti patys įvairiausi.

Advento kalendorius namuose tampa ne tik dailia dekoracija, tačiau ir kiekvieną dieną pateikia vis naujų staigmenų.

Advento kalendoriaus ištakos

Laikytina, kad Advento kalendoriaus istorija prasidėjo XIX a. viduryje.

Tuomet vokiečių protestantai likusias dienas iki Kalėdų skaičiuodavo sudegintomis žvakutėmis arba su kreidelėmis žymėdami ant sienų dienas, kurios dar liko iki Kalėdų.

Pirmieji spausdinti kalendoriai taip pat atsirado Vokietijoje. 1900 m. pradžioje vienas Vokietijos laikraštis Advento kalendorius dovanojo kaip dovaną savo skaitytojams.

Advento kalendoriai vaikams

Visi suprantame, kad vaikai visuomet su dideliu nekantrumu laukia didžiųjų metų švenčių, todėl Advento kalendorius juos vilioja kur kas labiau negu suaugusius. Vien mintis, kad už mažyčių paslėptų durelių arba spalvotuose maišeliuose laukia kažkas nežinomo ir paslaptingo, skamba maloniai.

Šiais laikais Advento kalendorių yra įvairiausių. Juos galima įsigyti arba pasigaminti. Nors dažniausiai sutinkami yra tiesiog prekybos centruose nuperkami saldainių rinkiniai gražiai supakuotose dėžutėse, tačiau šiais laikais yra ir puikių alternatyvų, kurios skatina vaikų kūrybiškumą ir saugo dantukus nuo cukraus. Pasidalinsime 10 mums patikusių Advento kalendorių idėjų.

Išsirinkite arba pasigaminkite sau tinkamiausią Kalėdų laukimo pagalbininką ir prasmingai leiskite laiką su savo nuostabiais vaikučiais!

Kalendorių pavyzdžiai:

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni + 1 =

Kitos temos: