„Norfa“ akcijos – kad jaukumas ant šventinio stalo kainuotų mažiau

kalėdos

Freepik.com

Artėjant šventėms dairotės pigesnių ir tvaresnių sprendimų jūsų stalui bei namams? Norime pasiūlyti keletą idėjų, kurios ne tik leis pigiau dekoruoti namus, bet ir gali būti smagi edukacinė veikla kartu su vaikais. Pasigaminkite dekoracijų patys, naudodami tai, ką jau turite ar atnaujinkite turimas dekoracijas neišleisdami krūvos pinigų. Kaip? „Norfa“ akcijos šventiniu laikotarpiu gali padėti sutaupyti ir įsigyti trūkstamus dekoro elementus.

Panaudokite tai, ką naudojote ir pernai

Sakote, kad puošti namus tomis pačiomis dekoracijomis yra nuobodu? Tačiau juk visada turimas dekoracijas galima panaudoti išradingai! Pavyzdžiui, kartu su vaikais galite pagaminti kalėdinius vainikus, kuriais galite papuošti pagrindines namų duris, šventinį stalą ar kiekvienas vaikas gali pasigaminti vainiką, kuriuo pasipuoš savo kambario duris ar pasikabins jį lange.

Vainikų gamyba tai ne tik puikus užsiėmimas, bet ir puiki proga panaudoti jau turimas dekoracijas. Papuošimams galima naudoti senus žaisliukus, kurių viena pusė yra subraižyta ar kitaip pažeista ir kuriuos jau planavote išmesti. Ant vainiko žaisliukas yra priklijuojamas taip, kad nejudėtų, todėl jį galima atsukti gražia puse, o pažeidimus – paslėpti. Taip pat vainikui puošti puikiai tiks ir sutrūkinėjusios blizgios girliandos. Jei ant eglutės 2 m ilgio girliandos iš penkių dalių jau nebelabai pakabinsi, tai vainikui papuošti tiks ir neilgi gabaliukai po 5–10 cm.

Patys pasigaminkite dovanų pakavimo popierių

Dovanų pakavimo popierius, dažniausiai, tėra panaudojamas vos vieną kartą – todėl verta jį „pasigaminti“ patiems. Be to, jei turite vaikų – jiems tai gali būti puiki pramoga. Dovanų popieriui naudokite turimą pakavimų popierių (likusį nuo gautų siuntų) ar popierinius pirkinių maišus.

Apžiūrėkite turimą popierių, kad ant jo nebūtų lipdukų, adresų ir pan. detalių, primenančių apie pirminę šio popieriaus paskirtį. Tada nukirpkite maišelių rankenas bei sukarpykite maišelius taip, kad gautumėte pakavimui tinkamus stačiakampius popieriaus lakštus.

O tada – metas dekoruoti. Iš senų trintukų arba žalių bulvių išpjaustinėkite norimas atspaudukų formas, pavyzdžiui, eglutės, žvaigždės, besmegenio ir pan. Tada formeles merkite į vandeninius dažus, guašą ar kitus turimus dažus ir atspauduokite vienspalvį popierių. Popierių galite puošti atspaudukų girliandomis, galite puošti viena spalva ar jas maišyti, taip pat galite atspauduoti raidėmis, pavyzdžiui, užrašyti žodį „Kalėdos“ ar „sniegas“, „dovana“ ir pan. – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos! O jei popieriaus dekoravimas atrodo kaip sudėtinga užduotis, pigiau dovanų popieriaus galite įsigyti išsiaiškinę, kokios „Norfa“ akcijos prieš šventes taikomos kalėdinei atributikai.

Vienetiniai žaisliukai – ne tik eglutei puošti

kalėdos

Freepik.com

Galvojate, kokią simbolinę dovanėlę parengti kolegoms? Kaimynams? Gera dovana gali būti išskirtinis kalėdinis žaisliukas. Tokį žaisliuką galima ir įsigyti – puikus pasirinkimas yra „Norfos“ akcijų leidinyje. Tačiau žaisliuką galima ir pasigaminti patiems. Tam panaudoti galima jau turimus žaisliukus. Turimą žaisliuką nudažius viena spalva (tam puikiai tinka purškiami dažai, tik dažyti reikėtų lauke) ant jo galima parašyti palinkėjimą, ką nors nupiešti ar priklijuoti jūsų abiejų nuotrauką ar kitą smagią užfiksuotą akimirką. Nuotrauką geriausia spausdinti ant „ryžinio“ popieriaus, o žaisliuką dažyti baltai, kad nuotrauka ryškiai matytųsi. Kitu atveju – dažyti galite kokia tik norite spalva, pavyzdžiui, aukso blizgučiais ir užrašyti palinkėjimą juodais dažais ar net nagų laku. Tokį žaisliuką nesudėtinga pagaminti, jis leis sunaudoti turimus nebereikalingus žaisliukus bei bus miela individualizuota dovana, kuri tikrai gavėjo širdį sušildys labiau nei arbatos pakelis ar žvakė.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 − = vienas

Kitos temos: