Ar žinojote, kad per metus amerikiečiai sudaužo daugiau nei 50 milijonų telefonų ekranų? Labai dažnai vartotojai ir toliau naudojasi tokiais telefonais, kadangi ekrano keitimas gali atsieiti kone tiek pat, kiek ir naujas telefonas – gi didžiąją dalį šiuolaikinių telefonų ir sudaro ekranai. Taigi, nors dėkliukus naudoti mėgsta ne kiekvienas, tai neabejotinai vienas pigiausių „draudimų“ norint apsisaugoti nuo ekrano skilimo.
Įvertinkite savo poreikius
Prieš pradėdami ieškoti naujo telefono dėklo, pirmiausiai atsakykite sau, kodėl jo ieškote. Šiuo metu dėklų įvairovė yra milžiniška – kiekvienas jų pritaikytas skirtingiems lūksčiams, skirtingoms asmenybėms. Naudojate telefoną dirbant? O gal norite telefoną vežiotis lekiant dviračiu? Bet kuriuo atveju, labai svarbu įvertinti atitinkamus dėklų tipus.
Norintiems tiesiog naujo dizaino
Šiomis dienomis, ypatingai jaunųjų vartotojų tarpe, dėklų dizainas tampa itin svarbus. Tai tikrai nėra naujiena, kadangi net ir prieš 15 metų, kai mobiliųjų telefonų viršelių keitimas tapo žmonių stiliaus dalimi, tokių aksesuarų pasiūla buvo milžiniška.
Norintys atsinaujinti telefono dizainą gali rinktis specialius dėkliukus, kurie vadinami skinais. Tai yra lyg antra telefono oda – prietaiso išvaizda pasikeis kardinaliai, tačiau nereikės taikstytis su storu silikono sluoksniu. Tiesa, nesitikėkite, kad smūgio metu skinai gerai apsaugos nuo pažeidimų.
Ieškantiems tvirtumo
Telefonų dėklai buvo sukurti siekiant didesnio tvirtumo, todėl siekiantys išvengti suskaldyto ekrano tikrai ras iš ko rinktis.
Paprasčiausias silikoninis dėklas žymiai sumažins dužimo tikimybę kritimo metu. Net ir plonas silikono sluoksnis puikiai sugeria smūgį, apsaugant trapias prietaiso dalis, įskaitant ir stiklą.
Jeigu apsaugą norite perkelti į visiškai kitą lygį, tada reikėtų rinktis iš dar storesnių, daugiau amortizacijos suteikiančių dėklų. Jie gali būti gaminami iš kietesnės medžiagos, todėl padeda ir prispaudimo atveju.
Galų gale, daugiausiai apsaugos reikia ekranui, todėl būtinai pasirūpinkite apsaugine plėvele. TavoTel gali pasiūlyti specialius grūdintus stiklus, kurie ant ekrano padengia antrą įbrėžimams atsparų stiklą. Jie sukurti taip, kad kritimo atvejų skiltų ir apsaugotų tikrąjį ekrano stiklą – itin pigi, bet veiksminga apsauga.
Populiariausi dėklų tipai
Jau minėjome, kad dėklų rūšių įvairovė šiomis dienomis yra milžiniška. Todėl pravartu susipažinti su keletu populiariausių dėklų tipų, kuriuos neabejotinai atpažinsite parduotuvių lentynose:
- Įmautė – dažniausiai tai yra guminiai arba silikoniniai dėklai. Jie gali būti skaidrūs arba spalvoti. Apsauga nuo smūgių yra puiki, o kaina nedidelė.
- Nugarėlė – panašu į įmautę, tačiau prasčiau apsaugoma priekinė ir šoninė dalys. Šis tipas labiau tinka estetikos tikslais arba norintiems apsaugoti stiklinę telefono nugarėlę.
- Atverčiamas – atverčiami dėkliukai itin saugūs, kadangi uždengia visą prietaiso paviršių.
- Sportinis – šio tipo dėklai yra įvairūs dėl skirtingų sporto šakų. Dviratininkams skirti dėklai tvirtinami prie vairo, bėgikams prie rankos. Sportiniai dėklai dažnai būna bent jau dalinai atsparūs vandeniui.
Kiekvienas telefono gamintojas investuoja didelius resursus į naujus ir patrauklius dizainus, tačiau tereikia vieno neapdairaus judesio, kad nedidelis smūgis juos sugadintų. Atsižvelgiant į šių dienų situaciją ir suskaldytų ekranų tendenciją, verta susimąstyti bent jau apie minimalią telefono apsaugą arba draudimą nuo ekrano dūžių.