Ypatinga dovanos idėja 4–9 metų vaikui – Gudrutis po eglute

Gudručius turi jau 25 000 Lietuvos vaikų

Pirmojo išmaniojo laikrodžio vaikams „Gudrutis“ pavadinimo nebereikia dėti į kabutes, nes tėvai apie šį gaminį puikiai žino.

Gudručius turi jau 25 000 Lietuvos vaikų, o dabar gal būt atėjo laikas ir „gudručiui po eglute“ ir jūsų namuose.

Dovana su mintimi

Ieškant vaikui dovanos, paprasčiausia užsukti į žaislų skyrių, tačiau jei vaikas jau pasiekęs brandesnės vaikystės etapą, verta pagalvoti apie dovaną, kuri bus aktuali net kelerius metus ir suteiks ne tik momentinio džiaugsmo, bet ir naudos. Viena tokių superidėjų 5–9 metų vaikui gali būti pirmasis išmanusis telefonas-laikrodis vaikams. Kadangi Gudručiu labai paprasta naudotis, gamintojai sako, kad net 4 metų vaikui ši dovana nebus per ankstyva.

Kuo Gudrutis naudingas vaikui?

Pradėkime nuo vaiko, ant kurio rankos atsiras „Gudrutis Super-G Blast“. Toks vaikas turės kur kas pasistiebti, – išmokti juo naudotis ir prižiūrėti, laiku įkrauti (Gudrutis kraunamas kaip tikras išmanusis telefonas), neįšokti su juo į baseiną (kaip atsitiko redaktorės dukrai), nepalikti pas draugus. Vaikas turės suprasti, kad tai ne žaislas, tad ir rūpintis teks rimtai. O bet koks rūpinimasis – augalu, gyvūnėliu ar Gudručiu – tai gera savarankiškumo mokykla.

Gudrutis – ir puiki edukacija. Net nemokantys skaityti mažyliai, gavę Gudrutį, greitai perpranta, ką reiškia ikonėlės ir simboliai, įsimena abonentų vardus. Prietaise yra lietuvių, rusų, anglų ir kitos kalbos, vaikai išmoksta naudotis per kelias minutes! Kalbėdami apie vaiko raštingumą, turime prisiminti, kad šiais laikais nebepakanka mokėti skaityti ir rašyti, vaikas turi lavėti ir išmaniųjų prietaisų srityje, o Gudrutis tam – idealus startas.

Išmanieji laikrodžiai vaikams lavina ir vaiko komunikacinius gebėjimus, moko laikytis susitarimų, elgtis atsakingai. Tarkime, susitarsite, kad vaikas jums paskambins per ilgąją pertrauką arba kai baigsis pamokos.

Dar viena nauda – dėl ko ir buvo sukurtas šis prietaisas – vaiko saugumas, neįkainuojamas jausmas, kad tėvai visada šalia. Vaikui nebereikia jaudintis ir laukti vakaro, kai susitiks su tėvais ir pasidalins savo išgyvenimais, galima susisiekti čia ir dabar. Net ir vienam pabūti namuose nebus baisu, nes bet kada bus galima susisiekti su mama ar tėčiu.

Gudrutį susisieks tik tie žmonės, kuriuos patys pasirinksite

Kuo Gudrutis naudingas visai šeimai?

Vis dėlto iš šios dovanos kur kas daugiau išlošia tėvai. Laiko patikrintas, nuolatos tobulinamas Gudutis yra kaip vaiko sarginis šuniukas – o jei norite kalėdiškiau – angeliukas, kuris tupi ant rankos ir saugo. Gali paskambinti vaikui žinodami, kad niekas jam iš rankų neišplės išmaniojo telefono, kad telefonas nebus paliktas, pamestas, pavogtas.

Dar labai svarbu, kad su vaiku per Gudrutį susisieks tik tie žmonės, kuriuos patys pasirinksite: tėvai, seneliai, kiti artimieji. Gudrutis priima tik įvestų numerių skambučius. Nereikės bijoti, kad vaikas pasikalbės su telefoniniais sukčiais ar kitais piktavaliais – svetimi skambučiai paprasčiausiai blokuojami. Tėvai savo telefonuose per specialią „Super-G“ programėlę mato kiekvieną savo  „gudručio“ buvimo vietą ir judėjimo maršrutą.

Laikrodis-telefonas patogus net tuomet, kai vaikas su savimi neturi kuprinės ar kišenių. Dar vienas Gudručio privalumas – laikrodukas neturi žaidimų, tai neblaškys mažųjų dėmesio.

Gudrutis yra lietuvių startuolis, kurį sugalvojo, sukūrė ir ištobulino du jauni tėčiai

Kas telpa Gudrutyje

Gudrutis yra lietuvių startuolis, kurį sugalvojo, sukūrė ir ištobulino du jauni tėčiai. Jiems patiems reikėjo šio gaminio, kuris leistų jausti ryšį su vaiku, kai vaikas dar nėra toks brandus, jog naudotųsi suaugusiesiems skirtu išmaniuoju telefonu. Iš pradžių kurtas tarsi sau, šiandien Gudrutis yra toks populiarus, kad jo pavadinimas netrukus gali tapti bendriniu žodžiu. Net ir kitų gamintojų laikrodukai-telefonai jau vadinami tiesiog gudručiais, o tai bet kokio prekinio ženklo kūrėjams – didžiulis pripažinimas.

Gudrutis – nedidelis prietaisas, kuriame telpa viskas, ko reikia pirmai pažinčiai su išmaniaisiais prietaisais. Tai patogiai ant rankos segamas laikrodukas, turintis visas svarbiausias telefono funkcijas.

Jis dar ir „kietas“

Labai dažnai „naudinga“ nėra susiję su „kieta“. Gudručio atveju, tai ir nauda, ir stilingas, savivertę keliantis daiktas, kuris vaikui suteiks pasitikėjimo ir pasididžiavimo. Vaikams neabejotinai patiks spalvingos ekrano užsklandos, o kur dar smagumas kalbėti į telefoną pakėlus ranką prie burnos, kaip agentai iš filmų.

Išsirinkti Gudrutį nebus taip paprasta – sukurta „Gudrutis Super-G Blast“ dizainų įvairovė, skiriasi apyrankės, modeliai. Tai suteikia vaikui išskirtinumo – visi gali turėti skirtingus Gudručius.

„Gudrutis Super-G Blast“ suteikia supergalių tėvams ir vaikams! Na o jeigu seneliai ar krikšto tėvai vis klausinėja, ką padovanoti jūsų vaikui, nusiųskite šią nuorodą: www.gudrutis.lt

Įsigyti galima svetainėje www.gudrutis.lt ir partnerių parduotuvėse

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − = 3

Kitos temos: