Nauja dovanų idėja – profilaktinių kraujo tyrimų paketai mamai, tėčiui, vaikui

Kalbamės su Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos prezidente Dangira Babenskiene

Dovanų mados kaskart keičiasi. Dar prieš kelerius metus idėja dovanoti kraujo tyrimą būtų nesuprasta. Įprasta yra dovanoti maisto papildus, dar SPA procedūras, masažo kursą, tačiau tyrimai iki šiol buvo dar neatrasta dovanų rūšis. O juk istorijų, kaip laiku atliktas tyrimas išgelbėjo sveikatą, yra kur kas daugiau, nei apie tai, kaip padėjo papildai.

Kalbamės su Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos prezidente, UAB „Diagnostikos laboratorija“ laboratorinės diagnostikos gydytoja, direktore medicinai, medicininio audito vadove Dangira Babenskiene.

Dabar laboratorijos siūlo profilaktinių tyrimų paketus. Kaip jie sudaromi, kas tiriama?

Profilaktiškai tikrintis sveikatą rekomenduojama bent kartą per metus, o sveikata turime rūpintis visi, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitų veiksnių. Tik atsižvelgiant į amžių bei lytį rekomenduojami tyrimų paketai, kurie būdingi vienai ar kitai grupei.

Profilaktinių kraujo tyrimų paketai yra ypatingi tuo, jog parodo ne tik bendrą organizmo būklę, bet ir kiekvienos organizmo sistemos veiklą. Sudarant profilaktinio tyrimo programas, atsižvelgiama į dažniausiai visuomenėje pasitaikančias ligas, tad tyrimų paketus sudaro bendraklinikiniai tyrimai: bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo (kuris parodo organizme esantį uždegimą) tyrimas, gliukozės kiekio kraujyje bei vitamino D kiekio tyrimai.

Vertinami ir mikroelementai bei elektrolitai, atliekami kepenų ir kasos funkcijų tyrimai, skydliaukės, hormonų bei alergijų tyrimai, įvairių infekcinių ligų tyrimai, įvertinami širdies ir kraujagyslių, inkstų sistemos rodikliai, ir galų gale – onkologiniai vėžio žymenys. Tokia profilaktinė organizmo ištyrimo programa yra pagrindinė priemonė, norint išvengti lėtinių ligų ir rimtų susirgimų ateityje.

„Antėja laboratorija“ siūlo jums tris galimas profilaktinio tyrimo programas – moterims, vyrams bei vaikams.

Stebėti savo sveikatos rodiklius svarbu net ir gerai besijaučiančiam žmogui

Ar patariate tokius išsamius tyrimus atlikti net ir tiems, kurie jaučiasi visiškai sveiki?

Stebėti savo sveikatos rodiklius svarbu net ir gerai besijaučiančiam žmogui. Pojūčiai yra subjektyvūs, vieni galime jausti pokyčius organizme, kiti – net nenumanyti. Šiuo atveju kraujas „parodo“ tiesą.

Kiekvienam iš mūsų svarbu periodiškai stebėti savo tyrimų dinamiką, nes net menkiausi nuokrypiai gali būti tam tikros ligos signalas. Laboratoriniai tyrimai – tai lyg Jūsų organizmo VEIKLOS PASAS. Atlikdami tyrimus profilaktiškai, galime stebėti jų dinamiką, pokyčius, lyginti rezultatus ir išvengti rimtų sveikatos sutrikimų. Sveikatos tyrimai – dovana visiems!

Ar tokie tyrimų paketai – brangi paslauga?

Tyrimų kainos dabar nebėra tokios didelės. Atsižvelgdama į sezoniškumą bei klientų poreikius, kiekvieną mėnesį „Antėja laboratorija“ siūlo tyrimus ar jų programas už ypatingas kainas, visiems, kurie rūpinasi sveikata. Kraujo tyrimai gali tapti ir puikia dovana artimiesiems!

Visą gruodžio mėnesį profilaktinio vyro ar moters ištyrimo MAXI programas galite įsigyti su kalėdine 25 proc. nuolaida!

Įteikdami tokią dovaną, parodysite ne tik rūpestį mylimam žmogui, bet ir paskatinsite jį išsitirti. Daugiau informacijos www.anteja.lt

Neretai apsilankius pas šeimos gydytoją, mums nemokamai atliekama tik labai maža kraujo tyrimų dalis, kuri parodo ne visų organizmo sistemų funkcionavimą. Tačiau šiuo atveju mes galime būti sąmoningi ir pasidomėti savo gydytojo apie rekomenduojamus profilaktinius kraujo tyrimų paketus. Juk gyvendami šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet gyvenimo tempas verčia skubėti, turime sustoti ir pagalvoti ne vien apie darbą ir sunkumus, bet ir apie savo bei savo šeimos sveikatą.

Kaip techniškai atliekami šie tyrimai – kiek kartų reikės lankytis laboratorijoje?

Į „Antėja laboratorija“ procedūrų kabinetą klientams reikia atvykti tik vieną kartą – duoti kraujo arba pristatyti kitus mėginius. Paimti mėginiai yra įregistruojami „Antėja laboratorija“ informacinėje sistemoje. Į nurodytus telefono numerius ar el. paštus klientai gauna prisijungimo kodus, o prisijungę tyrimų eigą sistemoje gali stebėti būdami bet kurioje vietoje!

Atlikus tyrimus, apie rezultatų gavimą informuojame trumpąja SMS žinute ar el. laišku. Po tyrimų atlikimo, klientams pageidaujant, gydytojas telefonu arba vizito metu nemokamai interpretuoja gautus tyrimų rezultatus.

„Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas“

 

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− aštuoni = 1

Kitos temos: