Specialistų patarimai perkantiems vaikui išmanųjį telefoną – pradinukui, paaugliui ir jaunuoliui tiks visiškai kitokie modeliai

telefonas

Pixabay.com

Artėja nauji mokslo metai ir labai dažnu atveju tai yra laikas, kai tėvai pasirenka savo vaikui nupirkti naują telefoną. Nenorite išleisti per daug pinigų, bet ir bijote nuvilti savo vaiką?

„Topo centras“ dalinasi keliais pasiūlymais, kurie padės įtikti skirtingo amžiaus vaikams, kurie paprastai nori patogaus valdymo, spartaus procesoriaus, o kartais ir ilgo tarnavimo laiko.

Jauniausiems – išmanusis laikrodis su skambinimo funkcija „Gudrutis Super G“

Nors kai kurie tėvai dar abejoja, ar kiekvienam vaikui verta turėti išmanųjį telefoną, šiais laikais tai gali būti naudingas įrankis net ir patiems jauniausiems. Tiesa, jiems rekomenduojame itin paprastą „Gudrutis Super G“, kuris labiau primena išmanųjį laikrodį nei telefoną, tačiau turi skambinimo funkciją, yra atsparus vandeniui, specialias vaiko apsaugos galimybes ir, žinoma, labai paprastą lietuvišką vartotojo sąsają.

7-9 metų vaikams – „Xiaomi Redmi 9“

Dar jauniems vaikams brangaus ir labai galingo įrenginio neverta, tad vaikams tarp 7-9 metų rekomenduoti galime apie 150 eurų kainuojantį „Xiaomi Redmi 9“. Jis nepasižymi jokiomis labai įspūdingomis charakteristikomis, bet turi vieną didelį privalumą, lyginant su kitais panašiai kainuojančiais įrenginiais – „Redmi 9“ turi naujausią „Android 10“ versiją, tad juo galėsite naudotis daug ilgiau nei kitais panašiai kainuojančiais telefonais.

10-13 metų vaikams – „Xiaomi Redmi Note 9 Pro“

Kiek vyresni vaikai jau gali drąsiai įvaldyti ir didesnį, galingesnį, funkcionalesnį telefoną. „Xiaomi Redmi Note 9 Pro“ puikiai tiktų net ir vyresniems žmonėms, bet būtent vaikams šis telefonas puikiai tinka dėl to, kad savo kainų kategorijoje tai yra bene galingiausias telefonas, todėl jis gali puikiai susitvarkyti net ir su sudėtingesniais žaidimais. Dar vienas milžiniškas „Redmi Note 9 Pro“ privalumas – ypač ilgai tarnaujanti baterija, lenkianti daugelį rinkoje esančių telefonų.

11-13 metų vaikams – „Samsung Galaxy A51“

Samsung Galaxy A51“ yra vienas iš geriausių išmaniųjų telefonų, kainuojančių iki 300 eurų, bet jis puikiai tiks ir 11-13 metų vaikams, kadangi tai yra galingas, nemažas ir funkcionalus įrenginys, kuris, kaip ir prieš tai minėti telefonai, turi specialias tėvų priežiūros funkcijas, leidžiančias užtikrinti jūsų vaikų saugumą internete, socialiniuose tinkluose ir t.t. Be to, „Samsung“ telefonai dažnai itin patinka tėvams, kadangi jų valdymas yra ganėtinai paprastas dėl visiems puikiai pažįstamos vartotojo sąsajos, o funkcionalumas niekuo neatsilieka nuo kitų išmaniųjų.

14-17 metų vaikams, norintiems „Android“ – „OnePlus Nord“

telefonas

Pixabay.com

OnePlus Nord“ yra bene geriausias „flagmanų žudiko“ titulą turintis „Android“ telefonas rinkoje, todėl tai yra tobulas įrenginys vyresniems vaikams. „Nord“ pagrindinė kamera niekuo nesiskiria nuo daug brangesnio „OnePlus 8“, o visais kitais aspektais, tokiais kaip 90Hz „AMOLED“ ekranas, procesoriaus galia ir t.t., „Nord“ galėtų drąsiai konkuruoti su žymiai brangesniais konkurentais.

Dar vienas didžiulis „Nord“ (kaip ir kitų „OnePlus“ telefonų) privalumas: „OxygenOS“ vartotojo aplinka, dėl ko šis išmanusis telefonas visada jums atrodys itin spartus, bet savo patirtį galėsite nesunkiai suasmeninti naudodami gausybę nustatymų, taip pat tai padeda šiam įrenginiui lengviau susitvarkyti net ir su sudėtingais žaidimais.

14-17 metų vaikams, norintiems „iOS“ – „iPhone SE (2020)“

Galbūt jūsų vaikas nori „iOS“ telefono arba jūs norite jam telefoną nupirkti labai ilgam laikui? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra mažiau nei 500 eurų kainuojantis „iPhone SE (2020)“, kuris turi tokį patį procesorių, kaip ir kiti naujausi „iPhone“. Tai reiškia, kad nupirkę „iPhone SE“, jo galėsite nekeisti net 5 metus, kadangi visi nauji „Apple“ telefonai programinės įrangos atnaujinimus gauna bent 5 metus į priekį.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− penki = 3

Kitos temos: