Ela per 2 savaites numetė 10 kg ir nejuto alkio. Patys galite įsitikinti, kad tai įmanoma

lieknėjimas

Skaitykite, kaip Elai pavyko numesti 10 kg

Tik atrodo, kad vasarą plonėjame, o žiemą pilnėjame. Dietologų praktika rodo, kad klientų padaugėja būtent po vasaros. Nors vasarą galime mėgautis vaisiais ir daržovėmis, daugiau judame, tačiau turime atsispirti ir daugybei pagundų. Grilio kepsniai, ledai, alkoholio gurkšnojimas, užkandžiai – sūriai, kepta duona – visa tai tampa užsilikusiais kilogramais.

Nepamirškime ir to, kad šiemet į vasaros malonumus nėrėme iškart po karantino, per kurį dauguma „užgyveno“ po keletą kilogramų. Tad lieknėjimo tema aktuali daugeliui.

Labiausiai mus įkvepia lieknėjimo sėkmės istorijos, tiesa? Skaitykite, kaip pavyko Elai.

Ela: minus 10 kilogramų nejaučiant alkio

Ela (44 m.) dirba kirpėja, todėl per karantiną, kuris tapo priverstinėmis atostogomis, priaugo net 10 kilogramų! Juk iki karantino gyveno labai aktyviai, dirbo, vežiojo vaikus į būrelius, nebuvo laiko užkandžiavimams. Kasdien bent 5 kartus užlipdavo į 5 aukštą. O kai viskas sustojo, Ela leido dienas prie kompiuterio dalyvaudama kirpėjų seminaruose ir kartu gliaudydama saulėgrąžas.

Kai reikėjo grįžti į darbą, Ela vos tilpo į senuosius drabužius. Atrodė, kad tie 10 kg kaip atėjo, taip ir išeis, bet taip neatsitiko. Ko imtis, Elai pasiūlė atsitiktinumas – prieš metus ji buvo gavusi dovanų „Nutriless“ kokteilių dėžutę, bet pasidėjo į spintelę ir pamiršo. Ela pasidomėjo, kaip lieknėti naudojantis „Nutriless“ ir nutarė – pabandys užsisakyti 14 dienų planą.

Laukdama siuntinio moteris pradėjo po truputį riboti mitybą – valgė salotas, nustojo užkandžiauti vakarais, pradėjo gerti daugiau vandens. Taip pratino organizmą prie pokyčių. Rekomenduojamo mitybos režimo ji laikėsi labai sąžiningai. Visas 14 dienų vartojo tik „Nutriless“ pakaitinį maistą – kokteilius ir sriubas. Juos vartojo 5 kartus per dieną kas 3 valandas. Kas dieną svoris krito maždaug po pusę kilogramo.

„Kokteiliai labai skanūs, sotūs, jausdavausi pavalgiusi, o svarbiausia – vis žvalesnė. Net kavos nebesinorėjo. Pasidarydavau vieną puodelį per dieną, bet labiau iš įpročio, o ne todėl, kad norėdavosi“, – pasakoja Ela.

Buvo ir kitų gerų pokyčių: pagerėjo odos būklė, aplinkiniai pradėjo girti, kad moteris pajaunėjo. Be to, Ela pamėgo gerti vandenį.

„Niekada nesu laikiusis dietos. Skaičiuoti kalorijas – ne mano būdui. Bet su „Nutriless“ nebuvo sunku laikytis režimo, todėl, kad buvo labai aiški instrukcija, ką turi daryti. O labiausiai motyvavo tai, kad mačiau realų rezultatą – krentančius kilogramus. Kai per pirmąją savaitę numečiau 6 kilogramus – net truputį išsigandau, kad viskas taip greitai vyksta. Tada jau ramiai per dvi savaites atsikračiau visų per karantiną priaugtų kilogramų,“ – pasakoja Ela.

Numesti svorį lengva, sunku jį numesti teisingai

Skandinaviškas prekės ženklas „Nutriless“ turi sprendimą ne tik norintiems kontroliuoti, bet ir numesti daugiau svorio. Jei siekiate numesti antsvorį, rinkitės svorio mažinimo planą ir „Nutriless“ kokteiliais bei sriubomis keiskite visus tris pagrindinius dienos valgymus ir du užkandžius.

„Nutriless“ padeda formuoti mitybos režimą, sveikos mitybos įpročius bei kontroliuoti suvartojamų kalorijų kiekį. „Nutriless“ mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių ar daržovių dietų. Mažo kaloringumo produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos – daug baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai. „Nutriless“ produktų efektyvumas įrodytas studijomis ir daugiau nei 25 metų patirtimi Skandinavijoje (žinomas „Nutrilett“ vardu).

 

Išbandykite ir jūs!

Užsisakykite „Nutriless“ mitybos planą ir lengvai, skaniai bei maloniai atsisveikinkite su karantininiais-vasariniais kilogramais! Su kodu MAMA www.nutriless.lt gausite net iki 30 % nuolaidą „Nutriless“ produktams. Nuolaida netaikoma akcinėms prekėms. Akcija galioja iki 2020 m. spalio 15 d.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + = keturi

Kitos temos: