Iki vestuvių atsikratyti 20 kg – misija įmanoma! Skaitykite Ievos istoriją ir jos lieknėjimo paslaptį

Ievai pavyko per tris mėnesius atsikratyti net 20 kilogramų laikantis „Nutriless“ mitybos plano

Daugelis būsimų nuotakų iki vestuvių nori numesti svorio, kad pačią svarbiausią gyvenimo dieną atrodytų nepriekaištingai. To siekė ir šios istorijos herojė Ieva Mačiulaitienė (26 m.). Moteriai pavyko per tris mėnesius atsikratyti net 20 kilogramų laikantis „Nutriless“ mitybos plano.

Ieva pasakoja:

Kaip sužinojau. Ieškojau būdų, kaip sulieknėti prieš savo vestuves. Svarsčiau apie protarpinį badavimą, bet netikėtai per radijo stotį M–1 išgirdau Skaivą Jasevičiūtę, reklamuojančią „Nutriless“ mitybą. Susidomėjau, apsilankiau „Nutriless“ interneto svetainėje ir nusprendžiau užsisakyti keturiolikos dienų rinkinį.

Tinklapyje apsiskaičiavau savo kūno masės indeksą ir tiesiog pašiurpau! Skaičiuoklė parodė, kad man – pirmo laipsnio nutukimas. Nuo tos akimirkos nusprendžiau, kad turiu griežtai suimti save į rankas. O „Nutriless“ pasirodė labai patogus būdas. Nei gaminti, nei skaičiuoti, nei stresuoti, tiesiog valgyti laiku ir svertis.

Procesas. Du mėnesius (su gamintojo rekomenduojamais tarpais kas tris savaites) laikiausi pilnos „Nutriless“ mitybos: penki valgymai per dieną kas 3 valandas. Jaučiausi puikiai. Visada buvau soti, net netraukė kitoks maistas. Jaučiausi energinga ir sveika. Vitaminais praturtintas maistas normalizavo mano savijautą. Kojų nebetraukė mėšlungis, miegodavau puikiai, žarnynas veikė kaip laikrodukas. Trečią mėnesį nutariau įtraukti vieną kitą įprastą patiekalą. Pietums kartais net leisdavau sau suvalgyti picą ar kebabą. Medžiagų apykaita buvo taip pagreitėjusi, todėl svoris ir toliau taip pat greitai krito.

Man šis mitybos planas tikras išsigelbėjimas. Aplinkiniams atrodė, kad aš turiu labai didelę valią ir visi žavėjosi. Bet iš tiesų aš tiesiog nusipirkau tą „valią“. Šios sistemos labai paprasta laikytis. Visai lengvai galėjau sėdėti prie stalo su šeima, kol jie valgė šašlykus, o aš pasigardžiuodama valgydavau „Nutriless“ sriubą. Galėjau gaminti sužadėtiniui pietus ir visai lengvai atsispirti maisto kvapams.

Gailiuosi tik tiek, kad nepradėjau laikytis šio mitybos plano anksčiau. Be to, bijojau, kad nutraukusi mitybą staigiai priaugsiu dar daugiau svorio, kaip dažnai nutinka po dietų. Laimei, taip nenutiko. Po vestuvių priaugau tik 3 kg. Dabar vėl grįžau prie šio mitybos plano ir kartu su drauge tęsiame svorio metimo kelionę.

Rezultatas. Mano ūgis 188 cm. Taigi, kai svoris pasiskirsto per visą ūgį, sunku pastebėti kilogramų pokyčius. Bet pavasarį prasidėjus karantinui užsidariau namie ir nejučia priaugau papildomus 10 kg. O ir iki tol laikiau save kur kas per stambia. Vestuvinę suknelę pirkau sverdama 96 kilogramus, turėdama planą, kad dar ją paplatinsiu per rankoves. Tačiau po kiek laiko prieš vestuves pas siuvėją dar kartą pasimatavau suknelę. Abi supratome, kad nėra ką platinti, – ji puikiai tinka. O per juosmenį buvo galima kur kas daugiau suveržti. Liepą, prieš pradėdama laikytis mitybos plano, svėriau 110,3 kg. Po savaitės „Nutriless“ netekau net 5 kilogramų. Buvo nepaprastai smagu stebėti pokyčius. Kiekvieną rytą pasisvėrus užplūsdavo džiugesys ir vis didėjantis azartas. Supratau, kad tikrai nesustosiu, ir sužavėta per 3 mėnesius numečiau net 20 kg. Savo vestuvių rytą svėriau 89,5 kg.

Mitybos planas – saugu, patikima, komfortiška

Ne veltui pasaulyje lieknėjimo srityje Nr.1 laikomi suderinti mitybos planai, kai lieknėjantis žmogus visavertiškai maitinasi tam tikru maistu, gauna visų reikalingų medžiagų, nejaučia alkio ir diskomforto, o dėl kalorijų deficito lieknėja. Toks maitinimasis pagal suderintą mitybos planą tinkamas ne tik norint numesti svorį, bet ir jį užfiksuoti ar palaikyti. Tokį lieknėjimo būdą siūlo skandinaviškas prekės ženklas „Nutriless“, kurį rinktis verta dėl šių priežasčių:

  1. Lengva vartoti, greita pagaminti – taupo laiką.
  2. Visapusiškai suderinta sudėtis: daug baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų.
  3. Gali pakeisti vieną ar kelis įprastus dienos valgymus.
  4. Vieno valgymo kaina nuo 1,5 Eur.
  5. Studijomis pagrįstas efektas. Daugiau nei 30 metų patirtis Skandinavijoje.
  6. Mažai kalorijų.

„Nutriless“ efektyviam svorio mažinimo planui siūlo suderintus kokteilius bei sriubas, kuriais reikėtų 5 kartus per dieną keisti įprastus dienos valgymus: 3 pagrindinius patiekalus bei 2 užkandžius. Pasirinkimas galimas iš 5 rūšių kokteilių ir 5 rūšių sriubų.

Taip maitinantis, susiformuoja mitybos režimas kas 3 valandas, sveikos mitybos įpročiai, kontroliuojamas suvartojamų kalorijų kiekis. „Nutriless“ mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip kad badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių ar daržovių, dietų. Mažo kaloringumo „Nutriless“ produktuose yra visų kasdien organizmui reikalingų maistinių medžiagų – baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų, todėl tenkinami visi suderinto valgymo poreikiai. „Nutriless“ produktų efektyvumas įrodytas studijomis ir daugiau nei 25 metų patirtimi Skandinavijoje (žinomas „Nutrilett“ vardu).

 Sėkmės istoriją galite patirti ir jūs, reikia tik išbandyti!

Užsisakykite „Nutriless“ mitybos planą ir lengvai, skaniai bei maloniai atsisveikinkite su nereikalingais kilogramais!

Su kodu MAMA www.nutriless.lt gausite net iki 30 % nuolaidą „Nutriless“ produktams. Nuolaida netaikoma akcinėms prekėms. Akcija galioja iki 2021 m. birželio 31 dienos.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = vienas

Kitos temos: