Kaip sulieknėti iki švenčių? Nors liko tik 6 su puse savaitės, visi šansai jūsų rankose – būdas yra

nutriless

Tokį lieknėjimo būdą siūlo skandinaviškas prekės ženklas „Nutriless“

Kaip sulieknėti iki švenčių? Šis klausimas vertas milijono, nes dauguma lieknėjimo būdų asocijuojasi su savęs ribojimu ir disciplina. Gerai žinome tamsiąsias lieknėjimo puses: greitai numesti kilogramai dar greičiau sugrįžta, nes organizmu labai nepatinka badas, jis tyčia lėtina medžiagų apykaitą ir ima kaupti atsargas. Numesti svorį nėra sunku, tačiau iššūkis jį numesti teisingai.

Tad ne veltui pasaulyje lieknėjimo srityje Nr.1 laikomi suderinti mitybos planai, kai lieknėjantis žmogus visavertiškai maitinasi tam tikru maistu, gauna visų reikalingų medžiagų, nejaučia alkio ir diskomforto, o dėl kalorijų deficito lieknėja. Toks maitinimasis pagal suderintą mitybos planą tinkamas ne tik norint numesti svorį, bet ir jį užfiksuoti ar palaikyti. Tokį lieknėjimo būdą siūlo skandinaviškas prekės ženklas „Nutriless“, kurį rinktis verta dėl šių priežasčių:

  1. Lengva vartoti, greita pagaminti – taupo laiką.
  2. Visapusiškai suderinta sudėtis: daug baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų.
  3. Gali pakeisti vieną ar kelis įprastus dienos valgymus.
  4. Vieno valgymo kaina nuo 1,5 Eur.
  5. Studijomis pagrįstas efektas. Daugiau nei 30 metų patirtis Skandinavijoje.
  6. Mažai kalorijų.

„Nutriless“ efektyviam svorio mažinimo planui siūlo suderintus kokteilius bei sriubas, kuriais reikėtų 5 kartus per dieną keisti įprastus dienos valgymus: 3 pagrindinius patiekalus bei 2 užkandžius.

Pasirinkimas galimas iš 5 rūšių kokteilių ir 5 rūšių sriubų.

Taip maitinantis susiformuoja mitybos režimas kas 3 valandas, sveikos mitybos įpročiai, kontroliuojamas suvartojamų kalorijų kiekis. „Nutriless“ mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip kad badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių ar daržovių, dietų. Mažo kaloringumo „Nutriless“  produktuose yra visų kasdien organizmui reikalingų maistinių medžiagų – daug baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų, todėl tenkinami visi suderinto valgymo poreikiai. „Nutriless“ produktų efektyvumas įrodytas studijomis ir daugiau nei 25 metų patirtimi Skandinavijoje (žinomas „Nutrilett“ vardu).

Išbandykite ir jūs! Užsisakykite „Nutriless“ mitybos planą ir lengvai, skaniai bei maloniai atsisveikinkite su nereikalingais kilogramais! Su kodu MAMA www.nutriless.lt gausite net iki 30 % nuolaidą „Nutriless“ produktams. Nuolaida netaikoma akcinėms prekėms. Akcija galioja iki 2020 m. gruodžio 31 dienos.

ElaŠį lieknėjimo būdą išbandė vilnietė Ela (44 m.), dirbanti grožio salone. Ji per dvi savaites atsikratė 10 kg ir svorį užfiksavo – kilogramai nebesugrįžo.

Ela pasakoja, kad su amžiumi lėtėjant medžiagų apykaitai nepastebimai prisidėjo 10 papildomų kilogramų. Svorio kontroliuoti nepadėjo aktyvus gyvenimo būdas, nors moteris gyvena 5 aukšte ir kasdien po keletą kartų lipa laiptais, vežioja į būrelius vaikus, be to, dirba stovimą darbą grožio salone.

Kai svarstyklės parodė +10 kg, Ela internete surado gerų atsiliepimų apie mažo kaloringumo mitybos planus ir užsisakė „Nutriless“ 14 dienų mitybos planą bei produktus.

Rekomenduojamo mitybos režimo ji laikėsi labai sąžiningai. Visas 14 dienų vartojo tik „Nutriless“ pakaitinį maistą – kokteilius ir sriubas, kurių yra šiuo metu 10 skirtingų skonių, tad nejusti monotonijos. Taip pat laikėsi rekomendacijos kasdien nueiti po 10 000 žingsnių, išgerti po 2 litrus vandens. Ela vedė ir savijautos bei rezultatų dienoraštį. Kas dieną svoris krito maždaug po pusę kilogramo.

„Kokteiliai ir sriubos labai skanūs, sotūs, jausdavausi pavalgiusi, o svarbiausia – vis žvalesnė. Net kavos nebesinorėjo. Pasidarydavau vieną puodelį per dieną, bet labiau iš įpročio, o ne todėl, kad norėdavosi. Apie alkį nebuvo net kalbos – užkandžių batonėliai labai sotūs“, – pasakoja Ela.

Buvo ir kitų gerų pokyčių: pagerėjo odos būklė, aplinkiniai pradėjo girti, kad moteris pajaunėjo.

„Niekada nesu laikiusis dietos. Skaičiuoti kalorijas – ne mano būdui. Bet su „Nutriless“ nebuvo sunku laikytis režimo, todėl, kad buvo labai aiški instrukcija, ką turi daryti. O labiausiai motyvavo tai, kad mačiau realų rezultatą – krentančius kilogramus. Kai per pirmąją savaitę numečiau 6 kilogramus, – net truputį išsigandau, kad viskas taip greitai vyksta. Tada jau ramiai per dvi savaites atsikračiau visų 10 nereikalingų kilogramų,“ – pasakoja Ela.

Sėkmės istoriją galite patirti ir Jūs, reikia tik išbandyti!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 7 = devyni

Kitos temos: