Skaitykite, kaip sekėsi Tomui ir Raimondai, kurie nutarė išbandyti sumažinto kaloringumo mitybos planą

Tomas: per tris savaites neteko 7 kg

Nėra stebuklingo „pirmadienio“, nuo kurio pradėsime gyventi sveikiau. Kodėl jūsų sveikos gyvensenos mėnuo negalėtų būti rūgpjūtis, o pirmoji diena – šiandien?

Skaitykite, kaip sekėsi Tomui ir Raimondai, kurie nutarė išbandyti „Nutriless“ sumažinto kaloringumo mitybos planą.

Tomas: per tris savaites neteko 7 kg

Vilnietis Tomas (43 m.) per tris savaites neteko 7 kilogramų. Tai įspūdingas skaičius, tačiau dar labiau vyrą džiugina faktas, kad jo metabolinis amžius nuo 51 metų sumažėjo net iki 36-erių. 177 cm ūgio vyras svėrė 89,5 kg, o dabar – 82 kg.

Vilnietis Tomas 15 metų dirbo virtuvės šefu, o prieš devynerius metus pradėjo domėtis dviračiais, atidarė dviračių parduotuvę. Vyras sezono metu per mėnesį dviračiu nuvažiuoja 1 000 km, tačiau mėgsta dažnai ir skaniai užkandžiauti, negali gyventi be saldumynų.

Aiškintis, kodėl riebalinio audinio procentas rodo nutukimo pradžią, o metabolinis amžius – net 51 metai, Tomas vyko pas gydytoją dietologę. Gydytoja pakomentavo, kad fiziologinę kūno sudėtį Tomas iškreipė tuo etapu, kai paauglystėje raumenų masę didino užsiiminėdamas kultūrizmu ir papildomų produktų pagalba. Kūno masės analizė parodė, kad Tomui reikėtų netekti maždaug 5 kg riebalinio audinio arba maždaug 10 kg bendro svorio.

Tomui tuomet atrodė, kad labai lengva atsikratyti kelių kilogramų – pakanka pasilaikyti grikių dietos ir poros kilogramų kaip nebūta. „Numesti lengva, sunku numesti teisingai, – sako gydytoja dietologė. – Jeigu metodas nesubalansuotas, jūs numetate raumenyną, o riebalinį audinį paliekate“. Todėl Tomui buvo pasiūlyti „Nutriless“ produktai, kurių sudėtyje subalansuotos maistinės medžiagos, kurių dėka krenta riebalinis audinys.

Nors laikantis labai mažo kaloringumo „Nutriless“ mitybos metodo intensyvus fizinis krūvis nerekomenduojamas, Tomas treniruočių nutraukti nenorėjo. Todėl papildomai vartodavo sportuojantiems skirtų baltyminių batonėlių.

Anot dietologės, Tomui svarbiausia ir toliau išlikti procese ir naujame mitybos kelyje: reguliarus valgymo režimas, porcijų dydis, fizinis aktyvumas, išgeriamo vandens kiekis neturėtų keistis. „Bent 3 kartus valgyti privalote. 4 – neblogai, 5 – puiku, jei ilga diena, galima valgyti ir 6“, – pataria gydytoja.

Raimonda: per 10 dienų neteko 4 kilogramų

Raimonda: per 10 dienų neteko 4 kilogramų

Vilnietė Raimonda save laiko sveikos gyvensenos propaguotoja. Tačiau įtemptas gyvenimo tempas, stresas, du moters gimdymai aplink jaunos moters liemenį suvyniojo ne vieną nepageidaujamą kilogramą. Raimonda ryžosi priimti „Nutriless“ iššūkį ir 10 dienų vartojo vien labai mažo kaloringumo produktus. Rezultatas – 158 cm ūgio Raimonda numetė 4 kg.

Šis iššūkis ir tolimesnis sveikas gyvenimo būdas pradėjo keisti Raimondos išvaizdą ir gyvenimą. Jei anksčiau kaupina maisto lėkštė buvo įprasta, šiandien moteris tenkinasi gerokai mažesnėmis porcijomis ir jaučiasi soti. Džiugina akivaizdžiai pasikeitusi lieknesnė figūra.

Vilnietė pasakoja, kad ir anksčiau ji atsakingai paisė, kas šeimos narių lėkštėse. Mėsą stengiasi pirkti tik iš pažįstamų ūkininkų, pusryčiams valgo košes, ant jų stalo beveik nėra pieno produktų. Raimondos racione – ypač daug salotų, daržovių, vaisius renkasi tik pirmoje dienos pusėje. Stengiasi laikytis ir sveikai mitybai ypatingai svarbaus 5 valgymų per dieną režimo.

„Laikydamasi „Nutriless“ mitybos plano kartais 5 kartus valgydavau net prisiversdama – tokia soti jausdavausi, – sako moteris, atidariusi nuosavą grožio saloną. – Dabar, kai pirmasis etapas baigtas, „Nutriless“ kokteilis vakare man yra tikras išsigelbėjimas. Žinau, kad kitu atveju grįžusi namo atsipalaiduočiau ir visą vakarą užkandžiaučiau“.

Raimonda džiaugiasi, kad 4 kg atsikratė nepatirdama jokių kančių. Įsitraukusi į savo veiklą džiaugėsi, kad lieknėjo efektyviai, skaniai ir be rūpesčių. Aišku, tai tik kelionės pradžia ir puikus motyvacinis startas.

Kas yra „Nutriless“?

„Nutriless“ – tai specialios paskirties maisto produktai, skirti sumažinto energijos kiekio dietoms svoriui mažinti. Sukurti taip, kad galėtų pakeisti visą ar dalį paros maisto raciono (pavydžiui, pusryčius, užkandžius, vakarienę). ,,Nutriless“ asortimentą sudaro kokteiliai ir sriubos (viso paros raciono pakaitalai) bei batonėliai (vieno valgymo pakaitalai). Kiekvienas valgymas suderintas taip, kad gautumėte subalansuotas maisto medžiagas, bet suvartotumėte mažiau kalorijų.

Kodėl verta rinktis?

  • Labai mažai kalorijų turintys dietiniai produktai (kokteiliai ir sriubos).
  • Gali pakeisti visą ar dalį paros maisto raciono.
  • Taupo tavo laiką – lengva pagaminti.
  • Viskas, ko reikia! Sudėtyje baltymai iš genetiškai nemodifikuotų sojų žaliavos, skaidulos, vitaminai ir mineralinės medžiagos.
  • Vieno valgymo kaina nuo 1,5 EUR.
  • Daugiau nei 30 metų patirtis Skandinavijoje (žinomas Nutrilett vardu).
mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 − = du

Kitos temos: