Mokslas ir grožis. Skaitykite apie vieną populiariausių lieknėjimų būdų – LPG

Šiuo metu pasaulyje viena populiariausių lieknėjimo procedūrų – LPG endermologinis masažas. Šios procedūros veiksmingumas patvirtintas net 145 moksliniais tyrimais

Tęsiame aktualią jaunoms mamoms temą – kaip sulieknėti po gimdymo, sugrąžinti odai stangrumą, sumažinti celiulitą. Skaitykite apie vieną populiariausių lieknėjimų būdų – LPG.

Pasitikėkite įrodomąja medicina

Pradėjus kalbėti apie lieknėjimą moterys dėl nesuprantamų priežasčių pasiruošusios tikėti visais nebūtais dalykais, kuriuos randa internete, žurnaluose, bei patarimais, atrastais socialiniuose tinkluose. Žmonės taip jau sukurti – jie labiau linkę tikėti tuo, ką pasakė rašantis apie grožį „blogeris“ arba ekrano žvaigždė, bet nei tuo, kas įrodyta moksliniais tyrimais.

Šiuo metu civilizuotose šalyse auksiniu standartu laikoma taip vadinama „įrodomoji medicina“ (evidence-based medicine) – tai reiškia, kad prieš taikant vienokį ar kitokį gydymo metodą arba procedūrą būtina išsiaiškinti naudojamo metodo veiksmingumą patvirtinančius įrodymus.

Labai svarbu, kad pacientui siūlomas metodas  išsiskirtų didžiausiu veiksmingumu ir mažiausia rizika.

Šiuo metu pasaulyje viena populiariausių lieknėjimo procedūrų – LPG endermologinis masažas. Šios procedūros veiksmingumas patvirtintas net 145 moksliniais tyrimais.

Endermologija – patentuota metodika

Endermologija – tai mechaninis odos ir poodinių-riebalinių ląstelių stimuliacijos metodas, skatinantis ląstelių efektyvumą. Endermologinis LPG masažas veikia įvairius veido bei kūno audinius ir gali būti naudojamas tiek estetinėje medicinoje, tiek reabilitacijoje, siekiant atsistatymo po patirtų traumų. Be to, ši technologija sprendžia ir tokias odos problemas kaip randai, strijos, odos senėjimas. Endermologiją, kaip metodą, patentavo patys LPG aparato kūrėjai.

LPG masažas – kovai su celiulitu

Viena iš populiariausių sričių, kurioje endermologija yra sėkmingai taikoma –kova su celiulitu, kūno linijų formavimas bei odos stangrinimas.

Pagrindinis LPG masažo efektyvumo principas – stimuliuoti odoje miegančias riebalines ląsteles. Suaktyvintos ląstelės pradeda skatinti riebalų deginimo procesą. Be to LPG masažas skatina kraujotaką riebaliniame audinyje, o tai būtina sąlyga siekiant sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį.

Kiekvienam klientui – skirtinga programa

LPG masažas – tai individuali  procedūra. Kiekvienam klientui, pirmą kartą apsilankius pas specialistą, skiriama laiko konsultacijai, kad būtų išsiaiškinta, ar sveikatos būklė tinkama atlikti procedūrą, nustatytas odos tipas bei aptarti norimi rezultatai. LPG masažo metu dėvimas specialus kostiumas, kuris užtikrina  procedūros efektyvumą: dėvint kostiumą labiau suaktyvinamas riebalų deginimo procesas, stimuliuojama kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamyba.

Speciali kostiumo medžiaga leidžia LPG aparatui lengviau  judėti kūno paviršiumi bei pasiekti problemines kūno vietas. Tokiu būdu norimų rezultatų galima pasiekti per trumpesnį laiką. Be to, kostiumo dėvėjimas užtikrina higieną ir kliento privatumą.

Mažiau nemalonių pojūčių ir didesnis efektas

Siekiant užtikrinti maksimalų LPG masažo procedūros poveikį, reikia atsižvelgti ir į LPG aparato modelį – kuo naujesnis aparatas, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis per trumpesnį laiką. Klinikoje SUGIHARA endermologinis LPG masažas atliekmas naujausiu LPG Cellu M6 Alliance aparatu. Šis aparatas nuo senojo skiriasi tuo, kad naujojo aparato jutiklis leidžia pritaikyti stimuliaciją skirtingiems odos tipams. Nuo šiol jutiklį sudaro volelis ir lopetėlė vietoje dviejų volelių. Dėl šios naujos technologijos masažas atliekamas intensyviau ir efektyviau, tačiau procedūra yra daug malonesnė, nei atliekant senuoju aparatu. Tai puiki išeitis moterims, nemėgstančioms nemalonių pojūčių, kurie dažniausiai juntami, antliekant daugelį liekninamųjų procedūrų.

Atsako SUGIHARA klinikos sertifikuota „LPG Endermologie“ kūno priežiūros specialistė Ieva Stanevičienė

Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti, norint pasiekti rezultatų?

Atsako SUGIHARA klinikos sertifikuota LPG Endermologie“ kūno priežiūros specialistė Ieva Stanevičienė

Tyrimais įrodyta, kad atlikus 12 procedūrų kursą talija sumažėja net 5,2 centimetrais,  oda tampa pastebimai stangresnė, celiulito žymės gali sumažėti net iki 67 proc. Masažą rekomenduojama atlikti  2–3 kartus per savaitę. Atlikus visą kursą galima tęsti programą – tuomet pakanka vieno karto per savaitę. Žinoma, efektyviausiems rezultatams pasiekti svarbu ir subalansuota mityba bei aktyvus gyvenimo būdas. LPG procedūrų efektyvumą galima padidinti ir derinant masažą su kitomis procedūromis. Idealu prieš ar po LPG masažo atlikti detoksikacinį kūno įviniojimą, nueiti pasikaitinti į pirtį.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + trys =

Kitos temos: