Kaip įsirengti jaukų prieškambarį?

Sėkmingiausi prieškambario variantai yra tokie, kuriuose išlaikomas balansas tarp jaukumo ir erdvės bei funkcionalumo

Prieškambaris, tai namų erdvė, kuri pasitinka pro duris įžengusius namų šeimininkus ar svečius. Todėl tinkamas prieškambario interjeras padės atkleisti Jūsų individualumą ir stilių. Prieškambaris turi būti erdvus, jaukus ir kviečiantis dar kartą užsukti. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad jis turi būti praktiškas ir funkcionalus. Juk čia paliekame batus, viršutinius drabužius, raktus, rankinę, pirštines ir kitus daiktus.

Sėkmingiausi prieškambario variantai yra tokie, kuriuose išlaikomas balansas tarp jaukumo ir erdvės bei funkcionalumo. Internetinės parduotuvės, prekiaujančios prieškambario baldais, b-a.eu atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, kurie padės tinkamai išsirinkti prieškambario baldus ir kitas interjero detales.

Didžiausias dėmesys – planavimui

Prieš įsigyjant baldus reikia skirti šiek tiek laiko ir susiplanuoti savo prieškambarį. Susiplanuokite, kur stovės baldai, kur kabinsite ar statysite akcentus. Tam, kad prieškambaris Jums patiktų, reikia apjungti praktiškos ir estetiškos erdvės idėjas.

Skirkite laiko ir įvertinkite, koks funkcionalumas reikalingas būtent Jums. Galbūt Jus erzina nuolat aplink besimėtantys batai? Tuomet reikėtų įsigyti didesnę batų dėžę. Jeigu nuolat pametate raktus, raskite vietos raktinei. Galbūt turite gausią kepurių ir šalikų kolekciją? Tuomet pagalvokite, kur juos visus laikysite sezono metu, kad būtų patogu. Prieškambario erdvė turi būti pritaikyta prie Jūsų įpročių.

Nuspręskite koks ir kaip bus išdėstytas apšvietimas. Jeigu yra galimybė, į prieškambarį turėtų pateikti kaip įmanoma daugiau natūralios dienos šviesos. Tai sunku įgyvendinti butuose, kur prieškambaris dažnai būna siauras ir ankštas, tačiau dienos šviesa praskaidrina erdvę, ir ši nebeatrodo tokia niūri. Taip pat nuspręskite kokia bus vyraujanti spalvų paletė. Ryškesnės ir sodresnės spalvos suteikia erdvei daugiau dramatiškumo. Kadangi prieškambaryje praleidžiame gana nedaug laiko, čia galima paeksperimentuoti ir pažaisti spalvų deriniais, kurių neišdrįstumėte panaudoti miegamajam ar svetainei. Nuspręskite kokios bus bazinės ir akcentų spalvos ir galite pereiti prie baldų paieškos.

Nuspręskite koks ir kaip bus išdėstytas apšvietimas

Funkcionalūs prieškambario baldai internetu

Susiplanavus ir apgalvojus prieškambario koncepciją galima pradėti rinktis baldus ir derinti jų išdėstymą. Kadangi tai pereinamoji erdvė, prieškambaryje paprastai nebūna daug baldų, todėl neiškils didelių problemų derinant juos tarpusavyje. Jeigu turite pakankamai erdvės, apvarstykite pilną prieškambario baldų komplekto variantą.

Kolekcijos pasirinkimas palengvina prieškambario baldų pasirinkimo procesą. Visi baldai: batų dėžė, spinta, veidrodis, kabykla ir kiti reikiami baldai dera tarpusavyje, todėl nesuku įrengi harmoningą ir funkcionalų prieškambarį. Nenorintys viso komplekto, gali rinktis baldus iš prieškambario baldų kolekcijų, kadangi taip galite įsigyti ne visą komplektą, o tik dalį Jums reikiamų baldų, derančių tarpusavyje.

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu pirkėjams siūloma daugiau nei 300 skirtingų pozicijų prieškambario baldų kategorijoje: batų dėžės, prieškambario kabyklos, prieškambario baldų kolekcijos, prieškambario komplektai ir spintos. Pirkėjai gali rinkti iš beveik nei 90-ies skirtingų prieškambario baldų komplektų. Minimalių komplektų kaina prasideda nuo 70-80 Eur, tuo tarpu medinių didelių komplektų kainos gali siekti 600 Eur. Todėl nepriklausomai nuo numatyto biudžeto, visuomet išsirinksite tinkamą variantą.

Jaukumą kuria detalės

Išsirinkus pagrindinius baldus, dėmesį galima skirti detalėms, kuriuos suteikia jaukumo ir sukuria individualų namų stilių.

Vienas iš prieškambario akcentų – veidrodis. Jam reikėtų skirti nemažą dėmesį. Jeigu įsigijote prieškambario baldų komplektą, tikėtina kad jame veidrodis jau yra sumontuotas. Tačiau jeigu konstruojate prieškambarį iš atskirų komponentų – veidrodžiu reikės pasirūpinti. Tinkamai parinktas į sumontuotas veidrodis praplečia patalpos erdvę, todėl jeigu prieškambaris labai siauras ir mažas, rinkitės didesnį veidrodį.

Tokie sprendimai kaip kilimėlis, atskiras kai kurių prieškambario erdvių apšvietimas, netikėti paveikslai ant sienų ar kiti aksesuarai suteikia erdvei individualumo ir jaukumo. Tinkamai parinktas kilimėlis gali tapti centriniu prieškambario akcentu, kviečiančiu užeiti į namus, tuo tarpu jaukią ir šiltą atmosferą sukursite vietoje vieno virš galvos esančio šviestuvo sumontavę kelis arba papildomai apšvietę veidrodį ar ant sienos kabančius paveikslus. Nepamiškite išnaudoti ir prieškambario sienų – ant jų galite eksponuoti iš kelionių atsivežtus suvenyrus, įdomius paveikslus ar šiaip įvairias smulkmenas, kurias norite parodyti į namus užsukusiems svečiams. Svarbiausia išlaikyti vienodą stilių ir suderinti aksesuarus su pasirinktais baldais. Taip prieškambaris taps jaukus ir harmoningas.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− du = 6

Kitos temos: