Vaikams saugus vonios kambarys: koks jis?

Kad ir koks bebūtų Jūsų vonios kambarys: didelis ar mažas, su vonia ar dušu — reikia apgalvoti vaikui potencialiai nesaugias vietas

Galbūt jau turite vaikų, o gal dar tik planuojate juos. Galbūt gyvenate nuomotame bute ar jau žvalgotės kur kursite savo nuosavą šeimos lizdelį.

Kiekvienas norime, kad namai būtų stilingi bei funkcionaliai įrengti. Tačiau ne visada pagalvojame apie vaikų saugumą. Tikrai suprantame, kad dera apgalvoti nesaugias namų vietas kai vaikelis jau gimęs.

 

Kad ir koks bebūtų Jūsų vonios kambarys: didelis ar mažas, su vonia ar dušu — reikia apgalvoti vaikui potencialiai nesaugias vietas. Juk vaikai — tikri vijurkai, vieną akimirką jie čia, o kitą jau vonios kambaryje žaidžia – eksperimentuoja su vandeniu, sukinėja kranus.

Vonios įranga yra įvairi, platus asortimentas ir dėl jo dažnai gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią variantą, nes reikia apgalvoti nemažai dalykų ir juos visus suderinti: interjeras, funkcionalumas, šeimos poreikiai (amžinas klausimas vonia ar dušas, o gal abu?), kokybė, kaina ir kt.

Apie ką gi reiktų pagalvoti įsirengiant vonios kambarį, kad jis būtų kuo saugesnis Jūsų mažosioms atžaloms?

Kokį stiklą rinktis? TIK GRŪDINTĄ. Ko gero šiais laikais jau sunku būtų rasti negrūdinto stiklo dušo kabiną, tačiau geriau turėti galvoje, kad grūdinto stiklo dušo kabina, ar vonios sienelė bus tvirta, lengvai nedūžti, o jei ir

gautų stiprų smūgį nuo kurio dūžtų — grūdintas stiklas nedūžta į aštrias pavojingas šukes ir nepabyra po visą kambarį kaip įprastas stiklas. Grūdintas stiklas naudojamas automobiliuose. Ko gero, esate matę sudužusį automobilio stiklą?

Žinoma, stiklas yra stiklas, jo šukėmis galima susižeisti, tačiau grūdintas stiklas yra kur kas saugesnis nei negrūdintas.

Grūdintas stiklas yra ilgaamžis. Jums stipriau atsirėmus ar vaikuiį jį trenkus su žaislu – nieko nenutiks, nebus nė įbrėžimų.

vaikai vieną akimirką čia, o kitą jau vonios kambaryje žaidžia – eksperimentuoja su vandeniu, sukinėja kranus

Kokią dušo kabinos ar vonios sienelės stiklo spalvą rinktis? Jei turite mažų vaikų, kurie laisvai ropinėja ir bėgioja po namus, ko gero, praverstų ne skaidrus, o raštuotas ar matinis stiklas, kuris yra gerai matomas.

Juk vaikai kartais lenktyniauja po visus namus ir skaidri kliūtis gali būti nespatebėta ar pastebėta per vėlai.

Guminiai kilimėliai duše ir vonioje, padės išvengti slystelėjimų ir skaudžių parkritimų.

Ketinate įsirengti vaikams saugų, stilingą ir kartu funkcionalų dušą?

Standartinės grūdinto stiklo dušo sienelės internetu parduodamos pardavykla.lt svetainėje štai čia: https://www.pardavykla.lt/e-pardavykla/duso-sieneles-internetu, o jei norite užsisakyti dušo gamybą pagal individualų užsakymą — daugiau informacijos ir kontaktus rasite čia: https://www.pardavykla.lt/duso-kabinos/duso-sieneles.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki + = 11

Kitos temos: