Vonios kambario tendencijos: kas šiuo metu yra madinga?

vonia

Freepik.com

Vonios kambarys, be abejonės, yra vienas iš svarbiausių kambarių namuose. Tai namų erdvė, kurioje, dažniausiai, užsiimame asmenine higiena, grožio procedūromis. Ten kasdien, nors šiek tiek laiko praleidžia kiekvienas iš mūsų. Vonios kambarys, daugeliui žmonių, yra ramybės, atsipalaidavimo vieta. Tuo pat metu, vonios kambarys, taip pat, gali būti ir vienas iš stilingiausių namų kambarių. Jame randame ne tik dušo kabinas, ar praustuvus, bet ir stilingus vonios baldus, dekoracijas. Kasmet, vonios kambarių interjero, dekoro tendencijos kinta, o norintys išlikti madingais neretai atsigręžia į jas įsirenginėdami vonios kambarius. Šiame straipsnyje apžvelgsime tai, kas vonios kambariuose madinga šiuo metu.

Natūralūs, spa tipo dizainai

Ko gero didžiausia šių metų tendencija – natūralūs, spa erdves primenantys dizainai, organiškos medžiagos. Natūraliai elegantiški medienos paviršiai, vienspalviai akmens masyvai, juodi, matiniai šviestuvai ir detalės, šiuo metu yra mados viršūnėse. Toks dizainas suteikia aplinkai apimties, gylio ir savotiškos intrigos. Taip pat, taip dekoruotas vonios kambarys nuteiks raminančiai, iš dalies net romantiškai, tačiau, puikiai išlaikys erdvės harmonija. Apskritai, šiuo metu, vonios interjere yra labai madingi žemės, neutralūs ir šilti spalvų tonai, kurie, iš tiesų, gali priminti spa centrų ir erdvių aplinką.

Augalai ir žaluma 

Nors gali atrodyti keista, tačiau, šiuo metu, augalai, gėlės ir kita žaluma yra itin populiari vonios kambarių dekoravimo priemonė. Gėlės puikiai papildo vonios erdvę, suteikia jai žalią ir labai natūralų akcentą. Negana to, teigiama, kad tokiu dekoravimo būdu sustiprinamas žmogaus ryšys su gamta, augalais. Dabar dažnas puošia vonios kambarį gėlėmis ir įvairiausiais augalais, kurie aplinką padaro labai estetiškai gražiai. Taip pat, dalis teigia, kad augalai sukuria raminančią atmosferą. Negana to, augalai valo orą, padeda kovoti su nemaloniais kvapais bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Vis dėlto, naudinga pabrėžti, kad augalai ir gėlės nebus tinkami kiekvienam vonios kambariui. Kadangi, augalams ir efektyviam, tinkamam jų augimui būtina saulės, dienos šviesa, vargu ar pavyks augalus auginti tuose vonios kambariuose, kur nėra lango. 

Pastatomos vonios, lietaus tipo dušo galvos ir didelės dušo erdvės 

Šiomis dienomis, vonios kambariuose plačiai vyrauja didelės, atviro tipo dušo erdvės, kurios turi dušo sienelę, apklijuotą plytelėmis. Tokios dušo erdvės yra papildomos permatomomis, stiklinėmis pertvaromis, durimis, todėl, sudaro erdvaus vonios kambario įvaizdį. Nors dušo kabinos, kurių platų pasirinkimą galima rasti Varle.lt svetainėje: https://www.varle.lt/duso-kabinos/, vis dar yra plačiai naudojamos ir populiarios, dauguma pasirenka dušo sieneles vien dėl taupumo sumetimų. Minimalistinis, bet tuo pačiu modernus įvaizdis yra tai, ko dalis žmonių, šiomis dienomis, siekia. Duše plačiai naudojamos ir lietaus tipo dušo galvos. Tai plačios, didelės dušo galvos, kurios prausiantis padeda labiau atsipalaiduoti, sukuria raminančią atmosferą. Tuo pat metu, itin plačiai naudojami ir įvairūs, modernūs dušo komplektai. Itin populiarios yra dušo kabinos su Bluetooth ryšiu veikiančiais garsiakalbiais, moderniomis ypatybėmis, tokiomis, kaip aromaterapija ir panašiai. Negana to, dabar populiaru palikti vamzdynus ir santechnines dušo detales atviras, o ne paslėptas. Taip sukuriamas industrinis, modernus interjero stilius. 

Na, o tie, kurie vonios kambaryje nenori dušo ar jo kabinos, pastaruoju metu, dažniausiai renkasi pastatomo tipo vonias. Viduryje erdvės pastatyta, minimalistinė, bet moderni pastatoma vonia padeda erdvei suteikti išskirtinumo ir elegantiškumo bei prabangos. 

Vintažiniai vonios baldai 

Vonios baldai – neatsiejama ir labai svarbi vonios kambario dalis. Jie padeda užpildyti erdvę, suteikia patogios ir tinkamos vietos, daiktų laikymui ir tiesiog stilingai papuošia kambarį. Žinoma, vonios baldų pasirinkimas yra be galo platus ir įvairus, tačiau, šiomis dienomis, didelio susidomėjimo ir populiarumo sulaukia vintažinio stiliaus vonios baldai. Jie erdvei suteikia išskirtinumo ir originalumo ir, neretai, tampa pagrindiniu kambario, erdvės akcentu. Puikiu pasirinkimu gali tapti tiek vintažinė vonios spintelė, tiek dvigubas praustuvas. Nors ir yra laikomi senoviniais, tokie baldai gali atrodyti tikrai moderniai. 

Vonios kambario interjeru, įrenginiais ir aksesuarais pasirūpins Varle.lt internetinė parduotuvė. Čia rasite itin platų vonios baldų, santechnikos asortimentą bei itin draugiškas kainas! 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 9 = penkiolika

Kitos temos: