Išmanusis vazonas–daigyklė – daugiau nei stilinga jūsų namų detalė

Išmanusis vazonas yra kur kas daugiau, nei stilinga jūsų namų detalė

Grožis ir praktiškumas – apie šias savybes galima kalbėti labai daug. Ir viena, ir kita yra labai reikalingos, ypač tuo atveju, kai kalbame apie namų kūrimų bei patogų gyvenimą juose. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad namų apyvokos daiktuose šios dvi savybės dera ne taip pat ir dažnai.

Ieškantiems malonių išimčių, vertėtų dėmesį atkreipti į išmanusis vazoną – daigyklę Plantui Smart Garden 3e, kadangi tai yra kur kas daugiau nei stilinga jūsų namų detalė. Netikite?

Netrukus tuo įsitikinsite.

Augalai, kuriuos galite auginti, skaičiuojami dešimtimis

Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad augalai, kuriuos galite auginti pasitelkdami šią daigyklę yra skaičiuojami dešimtimis: įvairių rūšių sultingos ir traškios salotos, kvapnios, žmogaus organizmui naudingų savybių kupinos prieskoninės žolelės, akį džiuginančios gėlės – visa tai gali augti šiame išmaniajame vazone.

Vienu metu galite auginti net 3 augalus

Jei manote, kad šis išmanusis vazonas yra nepraktiškas pasirinkimas, nes neužtikrina augalų įvairovės, kurios taip pat trūksta šaltuoju metų laiku, labai klystate – vienu metu galėsite auginti net 3 augalus. Be to, nereikia pamiršti, kad šios daigyklės yra labai kompaktiškos, sveria nedaug, užima nemažai vietos, todėl tikrai bus nesudėtinga savo namuose atrasti vietos net ir keliems tokio pobūdžio gaminiams.

Atlieka ir namų vaistinėlės funkciją

Drąsiai galima sakyti, kad šis stilingai atrodantis vazonas atlieka ir namų vaistinėlės funkciją: negalima pamiršti, kad daugybė augalų, kuriuos galima auginti būtent šioje daigyklė, pasižymi puikiomis vaistinėmis savybėmis: štai, pavyzdžiui, čiobreliai sumažins jūsų kosulį, o šalavijai ir bazilikais turi priešuždegiminių savybių. Tad šviežiai nuskinti augalai yra ypač efektyvi priemonė, kovojant su įvairiomis sveikatos problemomis.

Išmaniajai daigyklei nereikalingi jokie papildomi šviesos šaltiniai

Augalai augs ir tamsoje

Ne paslaptis, kad kone visiems augalams yra reikalinga saulės šviesa. Jos trūkumas mūsų šalyje jaučiamas ypač stipriai, todėl tai gali tapti iš tiesų nemenka problema. Belieka tik pridurti, kad išmaniajai daigyklei nereikalingi jokie papildomi šviesos šaltiniai – augalai užaugs skanūs, sultingi, aromatingi.

Nereikalingas dirvožemis

Kai kuriuos augalus, pavyzdžiui, keletą mėtų ar bazilikų galima auginti ir įprastame vazone. Tačiau tokiu atveju bus reikalingas vienas svarbus akcentas: geros kokybės dirvožemis. Tačiau, jo įsigijimas reikalauja tam tikrų išlaidų, o eksploatavimas – pastangų. Tad, nieko keista, kad būtent šios priežastys ir atgraso daugelį žmonių nuo augalų auginimo įprastuose vazonuose. Taigi, būtent tokiais atvejais ypač sužavi išmanioji daigyklė, kuri, nepaisant modernios išvaizdos, yra labai praktiška – augalams auginti tiesiog nereikalingas dirvožemis.

LED gyvavimo ciklas siekia iki 20 metų

Ne paslaptis, kad praktiškais gaminiais neretai yra vadinami tie gaminiai, kurie gali tarnauti ilgą  laiko tarpą. Belieka tik pridurti, kad išmanioji daigyklė kuo puikiausiai pateisina šį lūkestį – LED gyvavimo laikas siekia net iki 20 metų.

Taigi, jei manote, kad šis stilingas bei dekoratyvus gaminys jus gali sužavėti tik savo išvaizda, smarkiai klystate: jis tikrai papuoš jūsų namus, tačiau jo praktiškumas jus maloniai nustebins: augalai, kuriuos galima auginti šiame vazone, skaičiuojami dešimtimis (galėsite užsiauginti ir vaistinėmis savybėmis pasižyminčių augalų); vienu metu galima auginti net 3 skirtingus augalus, tad užtikrinama skonių bei aromatų įvairovė; neriekia dirvožemio bei papildomų šviesos šaltinių; o LED tarnavimo laikas siekia net iki 20 metų. Tad tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam ieškančiam dekoratyvumo ir naudos.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 2 = dešimt

Kitos temos: