Prenumerata prasidėjo!

Prenumeruokite

Draugaukime ir kitais metais!

Mielos skaitytojos,

smagu pranešti, kad šiemet, kaip niekada anksti prasidėjo prenumerata 2015 metams. Anksčiau tokia galimybė būdavo tik prasidėjus gruodžiui. Apimdavo kažkokia agonija, skubindavome mamas – greičiau, greičiau, dar gal spėsite, nelaukite rytojaus, prenumeruokite. Šiemet tokios skubos nėra – galite ramiai pasiplanuoti pinigėlius, užsukti į www.post.lt ir pervedusios viso labo 54 litus užsiprenumeruoti mūsų žurnalą (laiko turite net iki gruodžio vidurio). Kaip ir kasmet, lauksime prenumeratos kvitų, atsiųskite el.paštu, faksu ar kopiją įdėjusios į voką (taip taip, mes vis dar gauname popierinių laiškų popieriniuose vokuose). Jei nenorite gaišti laiko prie kompiuterio, ateikite į parodą „Vaikų šalis“ lapkričio 21-23 dienomis, prie mūsų stendo, užsiprenumeruosite čia ir iškart gausite dovaną.

O mes redakcijoje, kaip žiurkėnai pries žiemą, kaupiame prizus prenumeratorėms. Užsakėme leidyklose nuostabių vakiškų knygučių, komplektuojame Jums kūno priežiūros ir švaros priemonių rinkinukus. Virginija – tobula dovanų pakuotoja – jau dairosi gražesnio traškančio dovanų popieriaus, dovanėles pakuosime, puošime kaspiniukais.

Parodoje „Vaikų šalis“ apdovanosime kiekvieną prenumeratorę, kiti kvitai dalyvaus redakcijos loterijoje – galimybė laimėti labai didelė.
Žurnalo prenumerata yra labai išradinga dovana Kalėdoms. Mes jau daug metų pačios tai darome. Vienai mamai – dienraščio prenumerata, kitai – savaitinio žurnaliuko ar kryžiažodžių žurnalo, sūnėnui – užduotėlių žurnaliukas, krikšto dukrai – žurnalas jaunoms mergaitėms. Tiesa, pakuojant prenumeratos kvitą, dovana atyrodo kukli, reikia pridėti kokį šokoladinį besmegenį, bet užtat koks džiaugsmas gauti leidinuką visus metus! Puikiai žinome, kiek trumpai džiaugiamės Kalėdų niekučiais, po mėnesio jau ir nebeprisimename, nuo ko ką gavome. O kai užprenumeruosite draugei ar sesei „Mamos žurnalą“, džiaugsmo bus visiems metams.

Apie prenumeratą dar rašysime ne kartą, nenorime įkyrėti, bet patogumas ir smagumas tikrai didelis!

Redakcijos mamos

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 + = septyniolika

Kitos temos: