Priemonių rinkinukas saulėtoms mamos ir vaikučio atostogoms

Atėjus vasarai, visi skubame gaudyti saulės spindulius, džiaugiamės jos malonia šiluma, norime gražiai įdegti, džiaugiamės, kad vaikai pagaliau pasigamins pakankamai aktyvaus vitamino D. Tačiau, apsvaiginti vasarinės euforijos, nepamirškime apsaugos nuo saulės.

MAMAI

CLINIANS SPF 30 ANTI AGE purškiamasis apsauginis kūno pienelis nuo saulės, 250 ml

Vandeniui atsparus purškiamasis apsauginis pienelis sukurtas siekiant apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, skatinti įdegį ir vizualiai paslėpti senėjimo požymius. Priemonė pasižymi didele apsauga. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, pažangios UVA/UVB filtrų sistemos. Tolygiai ir gausiai tepkite odą prieš deginimąsi saulėje. Dažnai pakartotinai purkškite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF 50 apsauginis kūno pienelis nuo saulės, 150 ml

Apsauginis kūno pienelis nuo saulės skirtas labai šviesiai odai prižiūrėti. Kūno pienelis nuo saulės padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, fotosenėjimo ir palaikyti įdegį. Priemonė atspari vandeniui ir pasižymi labai didele apsauga. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, UVA ir UVB filtrų. Priemonę tolygiai ir gausiai tepkite prieš eidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF 30 apsauginis veido kremas nuo saulės, 75 ml

Kremas padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio – saulės sukeliamo odos senėjimo ir pigmentacijos sutrikimų. Priemonė tinka net ir labai šviesiai veido, kaklo, krūtinės ir rankų odai prižiūrėti ir pasižymi didele apsauga. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios padeda kovoti su taršos ir odos senėjimo poveikiais. Sudėtyje yra peptidų derinių, dygliuotųjų ožerškių uogų ekstrakto, vitamino E ir saldymedžių ekstrakto. Tolygiai ir gausiai tepkite odą kremu prieš buvimą saulėje. Dažnai pakartotinai tepkite priemonę apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Svarbu naudoti Jūsų odos tipui tinkantį apsauginį kremą.

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF 50 apsauginis veido kremas nuo saulės, 50 ml

Kremas padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio – saulės sukeliamo odos senėjimo ir pigmentacijos sutrikimų. Priemonė tinka net ir labai šviesiai veido, kaklo, krūtinės ir rankų odai prižiūrėti ir pasižymi labai didele apsauga. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios kovoja su taršos ir odos senėjimo poveikiais. Sudėtyje yra peptidų derinių, dygliuotųjų ožerškių uogų ekstrakto, vitamino E ir saldymedžių ekstrakto. Tolygiai ir gausiai tepkite odą kremu prieš deginimąsi saulėje, t. y. prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite priemonę apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Svarbu naudoti Jūsų odos tipui tinkantį apsauginį kremą.

VAIKUI

Taisyklės „vaikas-kremas-saulė“

Kremu odą reikia tepti kas 2 valandas, nes, praėjus daugiau kaip 2 valandoms, apsaugos lygis kur kas sumažėja.

Išsimaudžius baseine, jūroje ar ežere reikia iš naujo tepti odą apsauginiais kremais, net tuo atveju, jei ant kremo yra ženklinimas: „Atsparus vandeniui“.

Deginantis, maudantis, gausiai prakaituojant, šluostantis rankšluosčiais, gulinėjant ant patiesalų ar smėlio, dalis kremo mechaniškai nutrinama nuo odos. Tad jei pliaže vaikas aktyvus, tepkite dažniau.

Kremą reikia tepti pakankamu sluoksniu, kitaip ir naudodami kremą, pažymėtą SPF 50, galite tegauti SPF 15 lygio apsaugą.

Vaikai turėtų būti apsauginiais kremais tepami kasdien, net ir debesuotomis dienomis, nes debesys praleidžia apie 40–90 proc. UV spindulių, priklausomai nuo debesų storio.

Ištepkite vaikus kremu dar prieš išeinant iš namų, juk kremo veikliosioms medžiagoms įsigerti į odą bei pradėti veikti reikia net 20–30 minučių.

Nepamirškite kremu ištepti vaikams ausyčių, nes jų oda plona ir greitai nudega.

CLINIANS PROTETTIVO BIMBI SPF 30 apsauginis vaikų kūno purškiklis nuo saulės, 150 ml

Vaikams skirtas kūno purškiklis nuo saulės padeda apsaugoti odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Priemonė atspari vandeniui ir pasižymi didele apsauga. Išskirtinis purkštukas padės lengvai padengti visą kūną. Sudėtyje yra alavijų, ramunėlių ekstrakto. Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Purkškite priemonę ir masažuojamaisiais judesiais tolygiai paskirstykite ant odos. Naudokite ją reguliariais laiko intervalais. Priemonę tolygiai ir gausiai tepkite prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

CLINIANS PROTETTIVO BIMBI SPF 50 apsauginis vaikų kūno purškiklis nuo saulės, 150 ml

Vaikams skirtas kūno purškiklis nuo saulės padeda apsaugoti odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Priemonė yra atspari vandeniui ir pasižymi labai didele apsauga. Išskirtinis purkštukas padės lengvai padengti visą kūną. Sudėtyje yra alavijų, ramunėlių ekstrakto. Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Purkškite priemonę ir masažuojamaisiais judesiais tolygiai paskirstykite ant odos. Naudokite ją reguliariais laiko intervalais. Priemonę tolygiai ir gausiai tepkite prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

Dar daugiau puikių pasiūlymų eurokos.lt

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ trys = 11

Kitos temos: