Vakarais dukrytė nori miego, bet nemiega, vartosi, atrodo, lyg susitraukinėja visi raumenys. Ir dar visa suprakaituoja taip, kad reikia perrengti, net plaukai šlapi būna. Tas muistymasis trunka iki kelių valandų. Kas tai galėtų būti?

Kiekvienasreiškinys turi savo priežastį.

Iš laiško teksto neaišku, kokie dukros gyvenimo pokyčiai galbūt turėjo įtakos miego sutrikimams atsirasti? Gal be jų atsirado ir kitų, kokie jos elgesio pokyčiai, pastebimi ne tik naktį migdymo metu? Dažniausios priežastys: netinkama apranga (mažajai per šilta arba drabužėliai yra per maži ir spaudžia, veržia bet kurią kūno dalį) arba ten, kur migdoma, yra per šilta.

Neramiai migdosi ir tie maži vaikai, kurie dieną pervargsta ne tik fiziškai, bet ir emociškai, nesvarbu, ar emocijos buvo teigiamos, ar vaikas išgyveno stresą.

Prakaitavimas ir neramus migdymasis yra ir rachito požymiai.

Kad atmestumėte rachito įtarimą, derėtų dukrai padaryti vitamino D atsargų organizme tyrimą (tyrimo kaštų valstybė neapmoka), pasikonsultuoti su dukros gydytoju. Jeigu sureguliavus dukros aprangą ir migdymo vietos temperatūrą, išsiaiškinus, kad netrūksta vitamino D, vis dar trūkčioja raumenys, dukros gydytojo paprašykite siuntimo vaikų nervų ligų gydytojo konsultacijai.

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = aštuoni

Kitos temos: