Mano mergaitei 1 mėnuo ir 2 savaitės. Valgo mišinuką alergiškiems pieno baltymui kūdikiams Nutramigen DHR. Kakutis žalios spalvos, konsistencija kaip plastilino, ar tai normalu? Skaičiau, kad reiktų duoti gerųjų bakterijų, jau pora dienų kaip duodu, bet situacija tokia pat. Ir atpilinėja vis tiek. Gal būt šis mišinukas netinka?

Alergiškam ir nealergiškam kūdikiui geriausias maistas yra jo motinos pienas.

Nutramigen DHR nėra pieno mišinys, skirtas alergiškiems pieno baltymui kūdikiams.

Sutrumpinimas DHR mišinyje reiškia dokozoheksaeno rūgšties – vienos iš omega 3 rūgščių – buvimą ir neturintis jokios įtakos pieno baltymo alergijos profilaktikai bei jos palengvinimui.

Nutramigen DHR yra amerikiečių firmos Mead Jonhson Nutrition gaminys – Lietuvoje šios firmos produkcija nėra registruota.

Jūsų šeima yra itin drąsi duodama mažylei šį pieno mišinį, nes tikrai nežinote, kokiose sąlygose mišinys buvo laikytas kol pakliuvo į jūsų rankas ir ar tos sąlygos jam nepakenkė, ar tas pieno mišinys nėra falsifikatas, kaimynės apipintas „gydomosiomis savybėmis“. Kadangi neturiu gydytojui skirto Nutramigen DHR informacijos, negaliu atsakyti pasakyti, ar jūsų aprašytos išmatos yra normalios. Mišiniai pažymėti DHR tikrai nėra tie, kurie gelbsti atsiradus pieno alergijai. Lietuvos rinkoje yra daug mišinių, kurie realiai padeda sergantiems karvės pieno alergija. Kiekvienam nežindomam gerosios bakterijos (jų irgi yra pasirinkimas) tinka, ir jos gali būti duotos kelis mėnesius. Kūdikiams, t.y. vaikams iki vienerių metų duodamos tik tos gerosios bakterijos, kurios skirtos tik jiems. Atpylinėjimas yra natūralus reiškinys valgantiems skystą maistą – jis paprastai sumažėja, palaipsniui išnyksta pradėjus valgyti tirštą maistą

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 1 = trys

Kitos temos: