Pikantiškoji istorija arba kuomet moterys išsilaisvino iš jas varžiusių apatinių drabužių?

Šiandien ir vėl ypač madingais tapo seksualūs apatiniai

Kuomet pradedame kalbėti apie istoriją, dauguma žmonių galvoja, kad bus neišvengiama niūrių bei tamsių faktų, liūdnų prisiminimų ir to, ko galbūt nesinorėtų girdėtų džiugią dieną. Tačiau istorija gali būti visokia. Pikantiška – taip pat. Todėl šį kartą kviečiam jus susipažinti su pikantiškais faktais, atriedėjusiais tiesiai iš moteriškų apatinių istorijos.

1920 – ieji iš tiesų ypatingi metai tuometinių moterų gyvenime, kadangi būtent tuo metu dailiosios lyties atstovės pradėjo palengva vaduotis iš jų judesius ir kūno laisvę varžiusius, neretai net odą subjaurojančius ir jos vientisumą pažeidžiančių apatinių. Siaurut siaurutėliai korsetai, stambiomis siūlėmis veržiantys švelnius moteriškus liemenis, ėmė grimzti į nutylančią praeitį, o juos palengva pradėjo keisti kur kas laisvesnių, neapibrėžtų formų apatiniai. Pastarieji ne tik nevaržė judesių laisvės, bet ir nesukeldavo odos pažeidimų. O ir kainuodavo pigiau, nes pasiūti juos buvo paprasčiau ir lengviau.

1920 – ieji tapo ir ta riba, po kurios vis labiau ėmė populiarėti dviejų dalių apatiniai. Jei iki tol merginos bei moterys dažniausiai įsisprausdavo į vientisus apatinius rūbelius, tai po 1920 – ųjų situacija ėmė keistis ir nuogo kūno buvo daugiau. Tiesa, atsisakyta judesius suvaržančių korsetų, tačiau patrauklios detalios niekur nedingo – kaip ir iki tol populiarūs buvo nėrinukai, juostelės, kaspinėliai ir t.t.

Tiesa, verta pastebėti, kad tuo pat metu įvyko ir tam tikri pokyčiai ir vyriškų apatinių istorijoje; jei iki tol beveik visos vyriškos trumpikės siekdavo kelius, tai po 1920 – ųjų, jų ilgis drastiškai sumažėjo ir toks sprendimas sulaukė didelio vyriškos auditorijos pripažinimo.

Nors daugeliui apatiniai rūbeliai asocijuojasi su intymumu bei erotiškumu, o taip pat – ryškia raudona ar magiška juoda spalvomis, iš visos istorijos labiausiai išsiskiria 7 – asis dešimtmetis, kadangi būtent šiuo metu ypač populiaru tapo pastelinių spalvų apatiniai rūbeliai, dekoruoti ne kaip įprasta  kaspinėliais ar juostelėmis, o…. žaismingais ir nuotaikingais meškiukais. Na, o šiandien ir vėl ypač madingais tapo seksualūs apatiniai, dekoruoti stilingomis detalėmis. Cupid.lt – geriausia internetinės prekybos erdvė, panorusioms įsigyti seksualių apatinukų.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 5 = devyni

Kitos temos: