Dantų balinimas kapomis ir lazeriu. Sužinokite, kuris būdas tinkamiausias būtent jums

dantys

Pexels.com

Kiekvienas žmogus nori, jog jo išvaizda būtų nepriekaištinga, kad jis galėtų mylėti save ir savo išvaizdą. Asmenys renkasi, kaip rūpintis savo grožiu, stiliumi, tačiau ir nevengia pasigražinti ir specialistų siūlomomis procedūromis, kurios padeda įgauti daugiau pasitikėjimo. Viena iš labiausiai paplitusių procedūrų, kurias renkasi žmonės yra dantų balinimas. Dantys – mūsų vizitinė kortelė, taip pat iš šypsenos daug galima pasakyti apie žmogaus gyvenimo būdą, rūpinimąsi išvaizda.

Dantų balinimas yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu Jūsų šypsena gali pasikeisti kardinaliai. Šiais laikais dantų balinimo būdų yra daugybė, galima rinktis iš parduotuvėse randamų balinamųjų pastų, balinančių juostelių, juoduoju krakmolu praturtintų pudrų ir daugybės kitų būdų. Internete yra paplitęs dantų balinimo būdas natūraliomis sąlygomis, kuomet reikia sumaišyti sodą ir citrinos rūgštį, tačiau ar tai veiksmingas būdas – paliekame spręsti Jums. Taip pat sakoma, kad braškės padeda dantims įgauti gražesnę spalvą. Mes teigiame, jog neverta eksperimentuoti su nežinomais metodais ir geriausia pasikliauti specialistų pagalba arba jų nurodytomis konkrečiomis prekėmis.

KOKI YRA DANTŲ BALINIMO BŪDAI? KURIS TINKAMIAUSIAS BŪTENT TAU?

Būtent klinikoje Pilenė yra du dantų balinimo būdai, dėl to reikia aptarti, kuris balinimo būdas Jums tinka labiausiai ir kurį verta išbandyti.

 

  • Pirmasis yra dantų balinimas kapomis. Šį balinimo būdą verta rinktis tuomet, jei norite procedūrą atlikti namuose. Tai bus paprasta ir efektinga procedūra, patikrinta specialisto. Kiekvienas klientas yra konsultuojamas individualiai ir viskas parenkama pagal jo poreikius. Šis būdas yra efektyvus ir mėgstamas daugybės žmonių, kurie jį išbandė. Dantų balinimas kapomis yra ilgesnis procesas, kurį reikia atlikti namuose ir rezultato iškart nepamatysite, reikia kelių sesijų, tačiau geras rezultatas garantuojamas. Taip pat svarbu paminėti, jog toks dantų balinimo būdas yra daug pigesnis, nei procedūros su lazeriu, dauguma sako, kad ir saugesnis, tačiau tai nėra įrodyta.

 

  • Dantų balinimas lazeriu yra itin veiksminga dantų balinimo procedūra. Pasirinkus šį dantų balinimo būdą, norimą įvaizdį gausite iškart po procedūros. Pakanka vienos procedūros ir Jūsų šypsena pasikeis. Kaip minėta, ši procedūra yra brangesnė, nes ir efektas išlieka ilgiau, bei pasiekiamas greičiau. Procedūros metu yra pagaminamos kapos, kurių pagalba dantų atspalvis išlaikomas dar ilgiau.

Kiekvienas turi teisę rinktis, kuri procedūra jam patinka labiau, nes ir kiekvieno danties emalis skiriasi. Vieniems dantims užtenka kelių kartų su kapomis, o kitiems reikalinga lazerio pagalba, nes žmonės turi skirtingus įpročius, tokius kaip rūkymas, raudono vyno gėrimas. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Jei norite kokybiškai ir profesionaliai pasidailinti savo šypseną, būtinai išbandykite dantų balinimą Vilniuje, Pilėnė klinikoje, nes būtent čia yra geras kainos ir kokybės santykis.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − = 0

Kitos temos: