Žyma: Sauskelnės

sauskelnės
Pixabay.com

Nors vaikutis vienas sauskelnes segi vos kelias valandas, jos vis tiek yra visavertis (nors ir vienkartinis) drabužėlis. Todėl rinktis sauskelnes reikia taip pat atidžiai, kaip ir pirmuosius batukus. Kaip pasirinkti geriausias sauskelnes?

Kokybiškos sauskelnės yra:

Pralaidžios orui. Tai, kad paviršius minkštas ir švelnus, nebūtinai rodiklis, kad sauskelnės praleidžia orą, jose gali būti įterpta polietileno plėvelė, kuri neleidžia orui cirkuliuoti. Kvėpuojančiose sauskelnėse naudojama kitokia, orui pralaidi plėvelė.

Pagamintos iš natūralių medžiagų. Geriausia – pagamintos iš ekologinių žaliavų.

Neturi priedų (kvapų, losjonų), galinčių dirginti odą. Gaminant nenaudotas lateksas.

Neturi raukinukų užpakalinėje pusėje, kurie gali įsispausti į švelnią nugarytės odelę.

Turi tamprų juosmenėlį, leidžiantį mažyliui nevaržomai judėti (per standus juosmuo gali trukdyti mažyliui sėstis, ropoti ar vaikščioti).

Minkštos, elastingos, sugniaužus apima pojūtis, kad tai puri medžiaga, o ne popierius. Dėl šio minkštumo nesusidaro kietų briaunų linkimo vietose, kurios trintųsi į kūdikio kojytes.

Pritaikytos pagal kūdikio amžių, svorį, poreikius (dienai, nakčiai, vaikščiojančiam vaikui ir t.t.). Pavyzdžiui, japonai sauskelnes skirsto ne tik pagal dydį, bet ir pagal naudojimo laiką, sauskelnės yra dviejų rūšių: 3 ir 12 valandų. 3 valandų sauskelnes rekomenduojama naudoti dienos metu, kai vaikas būna aktyvus, 12 valandų sauskelnės tinka ilgam pasivaikščiojimui, kelionei ar miegui.

Nepasibaigusio galiojimo. Pirkdami atkreipkite dėmesį į sauskelnių pagaminimo datą ir galiojimo laiką. Dauguma jų tinka naudoti 2 metus ir laikyti jas reikia sausoje bei vėsioje vietoje, vengiant didelių temperatūros ir drėgmės svyravimų (netinka laikyti vonioje ir virtuvėje).

Koks jūsų prekinis ženklas 

Žymiausių firmų sauskelnės mažai kuo skiriasi. Dažniausiai tėvai išbando vieną rūšį, ir jeigu ji tinka, tokias ir naudoja. Kadangi nežinia, ar kūdikio odai sauskelnės tiks, siūloma neprisipirkti daug mažiausio dydžio sauskelnių.

Sauskelnės skirstomos pagal lytį (skirtingai išdėstomas absorbentas) ir dydį, kur nurodomos gana plačios amžiaus ir svorio ribos. Tarkime, ant mini sauskelnių parašyta, kad jos skirtos kūdikiams iki 4 mėnesių ir 3–7 kg svoriui, tačiau bus ir tokių kūdikių, kurie 7 kg svers būdami 2–3 mėnesių. Svarbesnis kriterijus yra ne amžius, o svoris. Reikia atsižvelgti ir į pilvuko apimtį, užpakaliuko dydį, nes vienam tiek pat kilogramų sveriančiam kūdikiui gali tikti midi (5–10 kg), o kitam maxi (9–18 kg).

 

 

maisto papildai
AK mokykla
miegmaišiai
vitaminai
robotas
Livin - ekologiški ir natūralūs produktai
skinny
Nėščiosios diržas

vitalibro

papildai
kainoteka
kremas nuo iššutimų
treniruotės nėščiosioms
dantų klinika
bioderma
keistuolių teatras
Zuza.lt - Vaikų prekės
vitaminai mamoms ir vaikams

Vaikystės sodas

odo priežiūros priemonės kūdkiui
vežimėliai
kosmetika moterims
Deinavos baldai vaikų kambariui
Mamos žurnalo prenumerata
kūdikių maistelis
papuošalai
žuvų taukai
auksomeistrai.lt-300X300
neutral
` `