2018 METŲ ŠEIMOS RINKIMAI: siūlykite, dalyvaukite, laimėkite

Metų šeima bus išrinkta penktus metus iš eilės

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos‘ rinkimus. Penktus metus iš eilės bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Renkant Metų šeimą vadovausimės šiais kriterijais:

  • šeimos gausumas;
  • šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi – tai reiškia, atrasti džiaugsmą ir vertybes šeimoje;
  • šeimos narių dalyvavimas visuomeninėje veikloje, gebėjimas kurti gėrį ne tik savo šeimos rate, bet ir už jos ribų.
  • šeimos darna.

Metų šeimai 2018 bus apdovanota rėmėjų įsteigtais  vertingais prizais, kurie pradžiugins visus šeimos narius.

I KONKURSO ETAPAS jau vyksta. Jo metu kviečiame dalintis įkvepiančiomis šeimų gyvenimo istorijomis, kurios padrąsintų kurti, puoselėti, išsaugoti šeimą.

Šeimų aprašymus su fotografijomis prašome siųsti iki gegužės 04 dienos el. paštuinfo@dsa-mes.lt, arba registruoti internetu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezEn1dL9BJB-zrB0YWfsH5Bc6UV1C_cTZZGntfMpDOL9L9aQ/viewform

Šeimas gali siūlyti bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės ir draugai. Taip pat kviečiame ir pačias šeimas  nesikuklinti, ir pasirodyti. Puoselėkime pozityvumą !

II KONKURSO ETAPAS vyks nuo gegužės 04 d. Už patinkančią šeimą bus galima  balsuoti facebook paskyroje. Balsavimu bus atrinktos 3 labiausiai titulo vertos šeimos. Pagrindinį titulą organizatoriai pasilieka teisę skirti savo nuožiūra vienai iš 3 šeimų.

Gegužės 19-ąją,  švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, renginyje „MES už ŠEIMĄ“  https://www.facebook.com/events/2006423349684638/  bus apdovanota „2018 Metų šeima‘, o taip pat ir kitos konkurse dalyvavusios šeimos.

Daugiau informacijos el. paštu info@dsa-mes.lt arba tel. 8 605 65455.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ trys = 6

Kitos temos: