30 VALANDŲ INTERAKTYVŪS MOKYMAI „GERESNI SANTYKIAI – SVAJONĖ AR REALYBĖ?“

RP3X7207_resize

Jūratės Čiakienės nuotr.

Kaip mylėti savo artimuosius: vaikus, sutuoktinį, tėvus ir suprasti jų emocijas?

Kokiais būdais rasti bendrą kalbą ir kurti harmoningus santykius šeimoje?

Kuriant artimesnius santykius su sutuoktiniu, paaugliu ar jau suaugusiu vaiku, gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus. Tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą. Auginant vaikus mums suteikta galimybė išugdyti jų – ir savo paties – dvasinę gyvenimo pusę.

Mokymus veda dvi lektorės: Dalia ir Aurima, kurios nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, įkvepia Jus atrasti bei atskleisti Jumyse glūdintį potencialą ir naudotis juo, kuriant geresnius santykius su savimi ir artimaisiais.

Su Dalia per tris dienas Jūs prisiliesite ir įsigilinsite į šias temas:

⦁    Vyras ir moteris – tai du skirtingi pasauliai. Kaip bendrauti? Kaip suprasti ir priimti vienas kitą, kaip kurti gražius, šiltus, artimus santykius?

⦁    Kodėl kartais jaučiamės nelaimingi, praradę gyvenimo pilnatvės jausmą ir jaučiame energijos stoką? Kaip atskleisti savo gyvybinės, kūrybinės energijos šaltinį?

⦁    Vyrų ir moterų asmenybių tipai ir jų tarpusavio santykiai.

Dalia foto

Dalia Bučionytė

Su Aurima per tris dienas Jūs sužinosite ir atrasite savyje Meilę.

Meilė yra gyvenimo pamatas. Tik tas, kuris jaučiasi nuoširdžiai ir rūpestingai mylimas, sugeba kurti harmoningus santykius. Gal mes išties mylime savo artimą, bet jeigu jis to nejaučia, jeigu nebendraujame su juo ta meilės kalba, kuri perduotų mūsų meilę, jis nesijaus mylimas. Vaikų auklėjimas priklauso nuo meilės santykių tarp jo ir tėvų, tarp pačių tėvų ir nuo to, kaip atsakoma į meilės poreikį.

⦁     Kas tai yra emocijų rezervuaras? Kaip jį pildyti? Kokiais penkiais  būdais mes perduodame ir priimame meilę? Kaip mylėti besąlygiškai? Kaip atpažinti savo ir išmokti kito pagrindinę meilės kalbą?

⦁     Septynios mylinčio žmogaus savybės, septynios auksinės santykių poroje taisyklės.

⦁     Emocijos ir kūnas. Konfliktų sprendimas. Naujų įgūdžių ir suvokimų įtvirtinimo technikos.
 

Lektorė Dalia Bučionytė apie save pasakoja:  

Esu baigusi psichologijos studijas ir daugelį metų sėmiausi patirties įvairiuose savęs pažinimo seminaruose.

Daugiau negu 20 metų vedu praktinius seminarus, skaitau paskaitas, konsultuoju. Vedu kursus moterims, padedu atsiskleisti ir įsisąmoninti jų moteriškąją prigimtį, kuri yra kaip pagrindas harmoningų santykių poroje kūrimui. Vedu meditacijų užsiėmimus, kuriuose naudoju meditatyvinio vibracinio dainavimo, laisvo judesio, dinaminės meditacijos ir meno terapijos technikas.

Mano interesų ir studijų sritis yra harmoningas ir laimingas žmogus, pažįstantis savo duotybę ir prigimtį, galintis priimti save ir gyvenimo aplinkybes, mokantis jose orientuotis ir spręsti iškilusias užduotis. Visos mano programos skirtos padėti žmonėms subalansuoti savo gyvenimą trijose srityse: socialiniame, asmeniniame ir sakraliniame gyvenime.

D_007

Lektorė Aurima Dilienė

Esu aktyvios savireguliacijos metodikos instruktorė. Šis kursas skirtas savųjų emocijų atpažinimui, reguliavimui ir lavinimui. Mūsų emocijos, jausmai ir įvairūs išgyvenimai – tai yra didžiulis energijos ir sveikatos šaltinis.

Lektorė Aurima Dilienė apie save pasakoja:

Esu profesionali ilgametę patirtį turinti gydytoja psichoterapeutė, treti metai gyvenanti ir dirbanti Prancūzijoje.Nuoširdžiai su meile dalinuosi savo asmenine dvidešimt penkių metų santuokinio gyvenimo patirtimi, su vyru Vaidotu auginame septynis vaikus.

Savo darbe naudoju penkių podiplominių psichoterapijos studijų suteiktas žinias: Tranzakcinę analizę,

Individualiąją (Adlerio) psichologiją, Visbadeno akademijos pozityviąją psichoanalitinę psichoterapiją, Šeimos ir porų santykių konsultavimą ir praktinę Trečiojo tūkstantmečio psichologiją.

Pagrindinis mano siekis – įkvėpti kiekvieną iš Jūsų norui pažinti save ir pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Tuomet netikėtai keičiasi ir Gyvenimo „dekoracijos“, artimiausia aplinka.

Nuotoliniu būdu (Skype) konsultuoju visame pasaulyje gyvenančių lietuvių poras ir asmeniškai. Mano autorinės 14 savaičių programos „Septyni žingsniai geresnių santykių link su Aurima Diliene“ ir „Santuokos kursas“ padėjo ne vienai šeimai išlikti kartu, kai jau atrodė, kad nebeįmanoma atkurti griūnančių santykių.
Plačiau apie mane: www.aurimadiliene.com

MOKYMŲ DATOS    2017 metai

LAPKRIČIO 5-10 d.
LAPKRIČIO 12-17 d.
2018 metai
KOVO 4-9 d.
KOVO 11-16 d.

UŽSIĖMIMŲ DIENOTVARKĖ    5 darbo valandos per dieną
Siūlomas grafikas    Pirma dalis 10-12 val.
Pietų pertrauka: 12-14 val.
Antra dalis 14–17 val.
Užsiėmimų laikas gali būti keičiamas ir derinamas pagal daugumos dalyvių pageidavimus ir visų dalyvių sutikimu, išlaikant darbo valandų skaičių.

VIETA
Siūloma apsigyventi šiame viešbutyje, iš anksto rezervavus kambarius.    https://www.accorhotels.com/fr/hotel-7208-ibis-styles-bordeaux-saint-medard/index.shtml
ACCOR HOTELS
1 Avenue De La Boetie 33160
ST MEDARD EN JALLES, FRANCE
REGISTRACIJA    iki spalio 20 d.

MOKYMŲ KAINA
(mokymai trunka 30 valandų, kaina už valandos mokymus tik 20 eurų)    Registruojantis iki spalio 1 d.ir sumokant 250 eurų avansinį mokestįmokymų kaina–500 eurų.
Registruojantis iki spalio 20 d. ir sumokant 200 eurų avansinį mokestį mokymų kaina – 600 eurų.
Registruojantis pospalio 20 d. mokymų kaina  – 650 eurų.
KONTAKTAI    labas@aurimadiliene.com, +33612812606

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 − = vienas

Kitos temos: