Kam naudojamos nagų žnyplutės

Nagų žnyplutėms nustojus gerai kirpti, tai yra, kai ašmenys atšimpa, reikia jas galąsti

Visi žmonės labai rūpinasi savo išvaizda, higiena. Tam, kad nepriekaištingai atrodytų ir mažiausiai pastebimi rankų nagai, naudojamos nagų žnyplutės odelėms. Jomis atliekama higieninė grožio procedūra, kurios metu yra apkarpomos negyvos odelės kitaip vadinamos suragėjusiomis odos dalimis.

Pastarųjų atsiradimą įtakoja kasdienė priežiūra namuose, darbo sąlygos, odos elastingumas bei svarbiausia žmogaus anatomija, vieniems odelės atauga lėčiau, kitiems greičiau. Odelių suragėjimas skatina rankų išsausėjimą, todėl labai svarbu nepamiršti reguliariai drėkinti rankų. Tam, kad rankos neatrodytų netvarkingai bei neestetiškai, odeles reikia būtinai karpyti ir prižiūrėti.

Nagų žnyplučių priežiūra

Higiena ypatingai svarbi ne tik mums, bet ir patiems įrankiams su kuriais yra atliekamos grožio procedūros. Tam, kad jais būtų atliekama kokybiška procedūra, reikia teisingai prižiūrėti. Labai svarbus stabilumo faktorius. Saugokite įrankius nuo smūgių, nukritimų ar kitų jų ašmenų nulinkimą ar kitokį pažeidimą įtakojantį procesą. Rinkitės žnyplutes pagamintas iš kuo kokybiškesnio metalo, taip būsite užtikrinti, kad įrankiui nukritus jis nebus visiškai sugadintas ir nebepataisomas.

Nagų žnyplutėms nustojus gerai kirpti, tai yra, kai ašmenys atšimpa, reikia jas galąsti. Šį specifinį darbą puikiai atlieka specialistai užsiimantys higieninių įrankių galandinimu. Tačiau prieš perkant žnyplutes, įsitikinkite, kad išsirinkote prekę kaip jau minėta, pagamintą iš kuo kokybiškesnio metalo. Tai įtakoja ir įrankių galandinimo dažnumą, nes atliekant šią procedūrą, jie suplonėja.

Odelių suragėjimas skatina rankų išsausėjimą

Odelių žnyplučių kaina

Higieninei grožio procedūrai atlikti pasirinktų nagų odelių žnyplučių kaina priklauso nuo gamybai naudojamo metalo, geležies. Nerūdijančio plieno įrankiai geriausias pasirinkimas. Taip pat svarbu rinktis žnyplutes be nikelio, nenudažytas jokiomis spalvomis, teisingas pasirinkimas – natūrali metalo spalva. Tai itin svarbu ir saugiausia, atsižvelgiant į klientus, nes jie gali būti alergiški ar kitaip paveikiami. Pasirinkdami įrankius be papildomų priedų ir pagražinimų, juos ilgiau išsaugosite ir atlikdami dezinfekciją karšto oro sterilizatoriais, nes tokie įrankiai yra daug atsparesni karščiui. O tam, kad juos „aplenktų“ rūdys, ypatingai svarbu prieš kiekvieną dezinfekciją tinkamai paruošti: kruopščiai nuvalyti ir nusausinti, kad nebūtų šlapi. Vadovaujantis šiais pagrindiniais priežiūros akcentais, įrankiai bus daug ilgaamžiškesni.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + aštuoni =

Kitos temos: