Patarimai, kaip vasarą išsaugoti tvarkingą manikiūrą ir pedikiūrą?

nagai

Vasaros metu, manikiūras ir pedikiūras patiria daugiau „streso“

Nagų lakavimas vienas iš vasaros atributų. Kadangi šiltuoju laikotarpiu stengiamasi naudoti mažiau makiažo priemonių, tam, kad įvaizdis atrodytų ryškesnis pasitelkiami įvairiaspalviai nagų lakai. Tačiau vasaros metu, manikiūras ir pedikiūras patiria daugiau „streso“, kadangi patenka žymiai daugiau nešvarumų. Tam, kad ilgiau išlaikyti tvarkingus bei švarius nagus, pasitelkiamos tam tikros priemonės. 

Kaip vasaros metu išsaugoti tvarkingą manikiūrą ir pedikiūrą?

Vasaros metu sėdėti namuose – neįmanoma. Daugiau laiko praleidžiama lauke, prie vandens telkinių bei gamtoje. Ilgalaikė drėgmė bei purvas vienas iš tvarkingo manikiūro ir pedikiūro priešininkų. Tam, kad palaikyti nagų švarą bei, kad nagų lakas nenutrupėtų reikėtų mūvėti lateksines pirštines. Žinoma, jų nemūvėsite einant maudytis, tačiau jeigu mėgstate pasikapstyti žemėje ir ( ar ) prižiūrite sodą, tai viena iš išeičių. Taip išvengsite ne tik nusilupusių nagų lakų, bet ir švarių ir nepažeistų odelių. Jeigu nepatinka jausmas po lateksinių pirštinių, prieš jas užsidėkite medvilnines, tačiau karštą dieną jas reikės keisti dažniau.

Tam, kad apsaugotumėte kojos nagus, reikėtų mūvėti plonas kojinaites, o esant galimybei mūvėti atvirą avalynę.

Palaikyti drėgmę!

Žinome faktą, kad vasaros metu reikia gerti daug vandens, tačiau tam, kad oda būtų dar labiau pamaitinta, reikia naudoti drėkinančius/maitinančius odą kremus. Tai ypač svarbu tiems žmonėms, kurie linkę turėti sausą odą. Įsidėmėti reikėtų tai, kad kuo sausesnė oda, tuo į ją lengviau skverbiasi visokie nešvarumai. Dažniausiai išsausėjimą patiria mūsų rankos, kadangi su jomis atliekame labai daug gyvenimiškų funkcijų. Taigi, norint turėti ne sausas rankas reikėtų jas dažnai tepti kremais, aliejukais. Tokiu atveju net esantys visi nešvarumai ant jūsų nagų greičiau nusivalo.

Jeigu palikote rankas sausas, o po pabuvimo gamtoje grįžote su pilnomis panagėmis purvo, tam padės citrinų sultys arba citrinų rūgštis. Tačiau po šios procedūros būtinai rankas patepkite drėkinančiu arba maitinančiu kremu!

Kartais norisi paprasčiau

Jeigu nemėgstate lakuotis nagų, tačiau norite visada turėti ryškius nagus, tam padės gelinis lakavimas. Tiesa, daugelį salonų ši procedūra nemažai kainuoja ( ypač jeigu norisi darytis reguliariai ), todėl galima pačiai įsigyti priemones su kuriomis bus galima pasidaryti sau manikiūrą bei pedikiūrą. Taip pat galbūt tai bus nauja veikla, kuri teiks malonumą! Tokiu atveju sutaupysite pinigų bei turėsite ilgalaikį manikiūrą/pedikiūrą!

Jeigu esate linkusi į natūralumą, tai gražūs nagai nebūtinai turi būti nulakuoti. Svarbu palaikyti jų švarą bei būklę. Taip pat reikia nepamiršti, kad reikia nagams ir odelėms įvairių procedūrų: palepinkite vonelėmis į kurias galite įdėti avižų dribsnių, drėkinkite ne tik rankas, bet ir nagus ( odeles ). Jeigu po kremo vis dar jaučiate, kad kažko trūksta panaudokite aliejuką bei įsigykite nagų stipriklį. Kokybiškų aliejų bei kitų nagų lakavimui skirtų priemonių pigiau galite įsigyti internetinėjes svetainėje https://nagulakavimas.lt/ .

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − 3 =

Kitos temos: