Žaidimų kambarys kūdikiams ir smalsuoliams

kibir vibir

Savo istoriją papasakoja vaikų žaidimų kambario „Kibir Vibir“ įkūrėja Irena

Visada smagu papasakoti apie jaunų mamų verslus, kurie gimsta kartu su vaikais. Šį kartą jums savo istoriją papasakos vaikų žaidimų kambario „Kibir Vibir“ įkūrėja Irena.

Tik leiskite organizuoti!

Nuo mokyklos laikų mėgau prisidėti prie švenčių organizavimo, vėliau visose darbovietėse organizuodavau įmonių vakarėlius, o ir draugai nebuvo nuskriausti – vakarėliai, išvykos ir įvairios pramogos buvo suplanuotos už juos. Daug metų dirbau logistikos srityje, šio darbo esmė irgi yra  organizuoti bei kontroliuoti, tik ne renginius, o krovinių judėjimą po visą pasaulį. Tad organizavimas mane lydėjo visur ir visada tiek kasdienybėje, tiek per šventes.

Tapau mama ir prisiminiau svajonę

Tapau mama. Prabėgus pirmiesiems „dekreto“ metams prisiminiau seną savo svajonę – vaikų žaidimų kambarys! Labai džiaugiuosi, kad sulaukiau didelio šeimos palaikymo, nes kitaip sunku būtų žengti žingsnį ir surizikuoti. Taip ir gimė vaikų žaidimų kambarys „Kibir Vibir“.

Labai jaudinausi, nes tai buvo nauja veiklos sritis, apie kurios virtuvę visai nežinojau. O juk ir dukrytei mažylei reikėjo skirti nemažai laiko – darželio ji dar nelankė, o auklės nenorėjome ieškoti. Tad su vyru dalinomės dukros priežiūra, o daugiausiai laiko visi leidome… įrenginėjamame žaidimų kambaryje.

Daugiausiai dėmesio mažyliams

Pastebėjome, kad dauguma žaidimų kambarių siūlo veiklas vaikučiams nuo 3 metukų. Nutarėme, kad mūsų žaidimų kambarys bus palankus patiems mažiausiems. Galima sakyti, kad „treniravomės“ su savo dukryte, kuriai buvo metukai. Tad mūsų dukros dėka „Kibir Vibir“ žaidimų kambarys priima svečius nuo kūdikystės ir gali pasiūlyti puikių veiklų.

kibir vibir

Po kurio laiko kilo mintis – kodėl nesurengus edukacinių užsiėmimų?

Kodėl nepabandžius edukacijos

Po kurio laiko kilo mintis – kodėl nesurengus edukacinių užsiėmimų? Viena pirmųjų buvo Mokslininko tema. Norinčių dalyvauti buvo daugybė. Taip gimė daug naujų programų vaikams nuo 4–5 metukų. Į užsiėmimus galime pakviesti net kalbantį 2,5 metrų dydžio robotą!

Mintis ginė mintį – jeigu edukaciniai užsiėmimai taip patinka vyresniems vaikučiams, kodėl nepadarius edukacinių programų… kūdikiams? Tad dabar darbo dienomis, prieš pietų miegelį žaidimų kambaryje vyksta edukaciniai užsiėmimai mažyliams nuo 0,5 iki 3 metų. Temos pačios įvairiausios – nuo smulkiosios motorikos lavinimo iki lego konstravimo.

Žaidžia visa šeima

Smagu, kad žaidimų kambaryje vyksta ne tik edukaciniai užsiėmimai ir privačios šventes, bet ir įvairios degustacijos, paskaitėles, informaciniai susibūrimai, net makiažo pamokos mamoms!

Aktyviai organizuojant šventes, gimė dar viena mintis  – šeimos pusdienis „Žaidžia visa šeima“. Šių susibūrimų metu sau veiklos randa ne tik vaikučiai, o ir jų tėveliai. Labai tikimės, kad rudenį atnaujinsime šią veiklą, kuri sustojo dėl karantino.

Švenčių namai

Beje, apie karantiną – tai buvo sunkus metas, baimė, nežinia ir tuščia darbo knyga. Pusę karantino ir galvoje buvo tuščia, nepavyko nei kurti, nei planuoti ateities renginių. Bet karantinui besibaigiant įsijungė veiklos mygtukas, pavyko išjudinti save. Be to, keliai suvedė su tinklaraštininke „Auginu pametinukus“. Išsikalbėjome ir gimė nuostabus projektas vaikų šventėms „Švenčių namai“.

Organizuojame vaikų pramogas klientų norimoje vietoje, nesvarbu, ar tai vaiko gimtadienis, ar suaugusiojo šventė, kurioje reikia užimti vaikus.

Nesakau, kad mano pasirinktas kelias labai lengvas, bet jis tikrai labai nenuspėjamas, pilnas susitikimų su įdomiais ir entuziastingais žmonėmis, kurių dėka papildau save ir judu į priekį.

Nuotraukose Irena su dukryte pasipuošusios apranga iš www.metosbutikas.com

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ trys = 11

Kitos temos: