Mantinga mamyčių klubo pirmasis gimtadienis

mantinga

Apie 20 mamų su vaikučiais susirinko simboline tapusioje vietoje, kur buvo atidarytas klubas – Marijampolės Vytauto parke

Penktadienį Mantinga mamyčių klubas atšventė savo pirmąjį gimtadienį.

Apie 20 mamų su vaikučiais susirinko simboline tapusioje vietoje, kur buvo atidarytas klubas – Marijampolės Vytauto parke.

„Sveikos, Mamos. Neįtikėtina, kad jau metai laiko kai su Jumis kaskart taip sveikinuosi“, – sveikinimo kalbą pradėjo Mantinga mamyčių klubo vadovė Viktorija. „Per metus laiko turėjome tikrai daug veiklos. Tikiuosi išmokote šio to naujo, užtvirtinote ką jau žinojote ir tiesiog smagiai leidote laiką. Turėjome nemažą rotaciją – vienos išėjo, kitos atėjo, tačiau taip pat labai smagu matyti ir senbuves, kurios klube dalyvauja nuo veiklos pradžios. Ačiū ir buvusioms narėms, kurios šiandien surado mums laiko ir prisijungė prie mūsų. Be Jūsų nebūtų buvę ir paties klubo. Didžiausias ačiū UAB „Mantinga“ už klubo rėmimą. Tikiuosi kitais metais sugebėsime ir toliau visi sėkmingai bendradarbiauti, laukia dar daug įdomių užsiėmimų“, – kalbėjo Viktorija.

Po sveikinimo kalbos mamos su vaikučiais buvo pakviestos pasivaišinti paruoštais užkandžiais, suvalgyti gimtadienio torto. Visi vieni kitų labai pasiilgę, nes karantino laikotarpiu klubo veikla buvo sustabdyta.

Kalbos tarp mamų netilo, vaikai džiaugsmingai krykštavo ir žaidė. Visos mamos gimtadienio proga buvo apdovanotos nuostabiomis rėmėjų dovanomis.

Kaip visuomet, norime padėkoti savo šauniausiems ir ištikimiausiems rėmėjams ir partneriams:

Juara kosmetika (https://www.juara.lt)

Marmaluzi (https://www.marmaluzi.lt)

Gentle Day (https://www.gentleday.lt)

Mamos žurnalas (https://mamoszurnalas.lt)

Mantinga (https://www.mantinga.lt)

Aromama (https://aromama.lt)

Mother K Lietuva (https://www.motherk.lt)

Dekoravimas Marijampolėje (https://www.facebook.com/Dekoravimas-Marijampoleje-1460270827525664/)

Ald foto (https://www.facebook.com/AldFoto/)

Ačiū ir iki kitų susitikimų!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − = 3

Kitos temos: