Mantinga mamyčių klubo šėlionės „Vaikų šalyje“

mantinga

Šį kartą susitikome vaikų žaidimų kambaryje „Vaikų šalis“

Kartais pabosta visi mokymai, žinių gilinimai ir informacijos rinkimai. Norisi tiesiog smagiai praleisti laiką su savo bendramintėmis. Būtent dėl to karts nuo karto Mantinga mamyčių klubas leidžia sau atsipalaiduoti ir susitinka tiesiog gerai praleisti laiko.

Šį kartą susitikome vaikų žaidimų kambaryje „Vaikų šalis“, kur mūsų mažieji šėlo iki nukritimo: suposi, čiuožinėjo, nardė kamuoliukų baseine, statė bokštus, kepė blynus, migdė lelytes, važinėjosi automobiliais ir motociklais!

Iš tikrųjų kartais labai reikia pajusti bendrumo dvasią, atsipalaiduoti, išgerti puodelį garuojančios kavos su kvapnia bandele ir pamiršti visą buitį, visą rutiną, lėkimą. Visos susirenkame čia vienodos, lygios – visos išgyvename tuos pačius jausmus. Viena kitą palaikome, padrąsiname kai būna sunkiau, pasidžiaugiame, kai išmoksta vaikai ko nors naujo! Čia dalinamės patarimais iš asmenininės patirties! Bendrumo jausmas nuo senų senovės žmones įkvėpdavo nerealiausiems žydgarbiams. Taip ir mes, susitinkame, būname, nes po tokių susitikimų mintys prašviesėja, širdis atsigauna ir vėl vadini save nuostabiausia mama!!

Kaip visuomet, dėkojame Mantinga mamyčių klubo partneriams ir rėmėjams:

Juara kosmetika (https://www.juara.lt)

Marmaluzi (https://www.marmaluzi.lt)

Gentle Day (https://www.gentleday.lt)

Mamos žurnalas (https://mamoszurnalas.lt)

Mantinga (https://www.mantinga.lt)

Aromama (https://aromama.lt)

Mother K Lietuva (https://www.motherk.lt)

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − = 3

Kitos temos: