Mantinga mamyčių klubas ir muzikos garsai

mantinga

Mantinga mamyčių klubas yra ne tik užsiėmimas, tai yra daug daugiau – tai socialinių ryšių mezgimas

Nors suvaržymai dėl korona viruso vis didėja, tačiau Mantinga mamyčių klubas savo veiklos nestabdo. Kol saugu, tol stengsimės vis susitikti!

Praėjusią savaitę turėjome labai smagų užsiėmimą – lankėmės Yamaha muzikos pamokėlėje.

Pamokėlę vedė nuostabi mokytoja Lina Vaitiukaitienė. Be galo šilta asmenybė, sugebanti prieiti prie kiekvieno vaiko, kiekvieną sudominti muzikos garsais. Pamokėlės metu susipažinome su Yamaha muzikos mokyklos „žvaigžde“ ruoniu Robiu, šokome (mamos gavo ir padainuoti ), susipažinome su pora muzikos instrumentų, klausėmės klasikinės muzikos ir tiesiog smagiai leidome laiką kartu.  Mokytoja pasidalino informacija kodėl kiekvienam vaikučiui taip svarbu gyventi su muzika nuo pat kūdikystės, kaip mokyti vaikučius pajausti ritmą, kaip žaidimų forma padėti vaikams pajausti muzikos galią.

Žinoma, kaip visuomet išsinešėme ne tik pilną bagažą naujų žinių, bet ir išmokome smagių žaidimų su vaikučiais, kuriuos tikrai galėsime pritaikyti namuose.

Mantinga mamyčių klubas yra ne tik užsiėmimas, tai yra daug daugiau – tai socialinių ryšių mezgimas, akiračio praplėtimas, galimybė kaskart sužinoti vis daugiau, komunikuoti ne tik mamoms tarpusavyje, bet ir vaikams augti tarp draugų! Nuoširdžiai dėkojame visiems lektoriams, kurių dėka kiekvienas mūsų susitikimas tampa kelione į naujus potyrius.

Dėkojame Yamaha muzikos mokyklos mokytojai Linai ir mūsų nuolatiniams partneriams:

Juara kosmetika (https://www.juara.lt)

Marmaluzi (https://www.marmaluzi.lt)

Gentle Day (https://www.gentleday.lt)

Mamos žurnalas (https://mamoszurnalas.lt)

Mantinga (https://www.mantinga.lt)

Aromama (https://aromama.lt)

Mother K Lietuva (https://www.motherk.lt)

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + trys =

Kitos temos: