Laikas megzti kojines

Kai šiemet toks ankstyvas ruduo, norisi pakalbėti apie ką nors šilto ir gražaus. Pavyzdžiui, rankų darbo kojines.

kojinės

Virginijos megztos kojinės, naudotas vienas margas, o kitas vienspalvis kojininiai siūlai

Redakcijoje turime mezgėją Virginiją, kuri visko primezgusi tiek, kad galėtų išleisti savo rankdarbių knygą. Ji priklauso internetinei mezgančių žmonių bendruomenei (joje yra ir vyrų) ir su visu pasauliu dalinasi geromis idėjomis.

Pasirodo, mezgimo mada nepraėjusi ir šiais kompiuterių laikais. Maža to, užsienyje net gaminami permatomi guminiai batai, kad būtų matyti gražūs kojinių raštai. Tarsi pro langelį. Taigi Virginija mielai sutiko pasidalinti tomis idėjomis ir su „Mamos žurnalo“ skaitytojomis.

„Numegzti kojines ar vaikiškas kojinytes visai nesunku, o jei niekada nebandėte ir girdėjote, kad išmegzti kulną labai sudėtinga, pamirškite šį mitą. Kojinėms geriau rinktis ne šimtaprocentinę vilną, o siūlus, kurių sudėtyje yra 75 proc. vilnos ir 25 proc. poliamido – jas nešiosite ilgiau, ne taip greitai susidėvės. Kai megsite nebe pirmą porą, galite išbandyti raštus ir ornamentus. O pradedančiosioms mezgėjoms siūlų gamintojai yra sukūrę puikų išradimą – specialius margus siūlus. Vieno kamuoliuko užtenka lygiai vienai porai. Mezgant margintas siūlas pats susidėlioja į kvadratėlius, taškelius ir brūkšnelius – atrodo, jog iš kelių kamuoliukų kūrėte raštą, o viso labo tai vienas siūlas. Pabandykite!“

Redakjcija

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ šeši = 15

Kitos temos: