Motinystės atostogomis besidžiaugiančios mamos susibūrė po „Mantinga mamyčių klubas“ vėliava

24 motinystės atostogomis besidžiaugiančios „Mantinga“ mamytės

Vieną šios vasaros savaitgalį Marijampolės Vytauto parkas klegėjo nuo neįprasto šurmulio – čia su savo mažaisiais į atidarymo šventę susirinko net 24 motinystės atostogomis besidžiaugiančios „Mantinga“ mamytės!

Kaip teigia „Mantinga mamyčių klubas“ įkūrėja Viktorija Mickevičienė, ši idėja jau seniai sukosi galvoje. Juk tapus mama pirmąjį kartą yra tiek daug naujų dalykų, kuriuos reikia sužinoti, suprasti. O jau labiau patyrusios, motinystės džiaugsmais besidžiaugiančios antrą ar trečiąjį kartą, ta patirtimi mielai nori ir gali pasidalini.

„Tam ir ėmiausi iniciatyvos suburti „Mantinga“ įmonėje dirbančias ir į motinystės atostogas išėjusias mamas. Esu dėkinga įmonei, kad šią idėją palaikė morališkai bei finansiškai ir tai tapo įmanoma. Juk bendraujant motinystės temomis, mes  nuolat turėsime tvirtą ryšį su įmone, domėsimės bei dalinsimės aktualijomis. Mums įdomių temų yra labai daug. Suplanuotų veiklų turime iki pat metų pabaigos. Liepos mėnesį turėsime 2 susitikimus: su miego specialiste Dovile Šafranauske ir žinoma mama Erika Valiukaite, kuri pasidalins savo vaikučio auginimo patirtimi“, – pasidžiaugė Viktorija.

Mantinga mamyčių klubas – tai vieta kur bursis Mantingoje dirbančios, bet šiuo metu vaiko priežiūros atostogose esančios mamos, kurios augina vaikučius ik 3 metų. Taip pat būsimos mamytės. Klubas planuoja susitikti 1-2 kartus per mėnesį. Susitikimų metu numatomos įvairiausios veiklos – nuo bendrų fotosesijų su vaikučiais iki specialistų konsultacijų, mamoms rūpimais klausimais. Šiuo metu klube yra užregistruota lygiai 30 mamų. Planuojama, jog ateityje šis skaičius didės.

Už puikų startą dėkojame savo partneriams ir rėmėjams

Už puikų startą dėkojame savo partneriams ir rėmėjams:

Mantinga

Mamos žurnalas

Gentle Day

Aromama

Marmaluzi

Juara kosmetika

Iki kitų susitikimų!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ keturi = 7

Kitos temos: