Projektas „Kur švęsti vaikų šventes“. Vaikų gimtadienis fotostudijoje? Kodėl gi ne?

Mamytės-testuotojos

Mažų princesių svajonių šventė! Būtent taip galima apibūdinti ketvirtąjį projekto „Kur švęsti vaikų šventes“ testavimo renginį, kuris įvyko fotostudijoje 7WALLS.

„Kadangi šiuo projektu siekiu parodyti ne tik įdomias, gal kiek netradicines vaikų švenčių vietas, bet šventėms skirtas įdomias paslaugas, ši šventė buvo unikali tuo, kad joje mergytės galėjo tapti ne tik žavingomis princesėmis, sudalyvauti fotosesijoje su įspūdingo grožio suknelėmis, bet ir padūkti siautulingame pižamų vakarėlyje su linksma animatore iš „Gyvi žaislai“, – pasakojo projekto iniciatorė tinklaraštininkė Agnė Jakubonė.

Vaikų gimtadienis fotostudijoje?

Tokia mintis mamoms turbūt kyla ne dažnai, kai ieško vaikų švenčių vietos. O ir studijos dažniausiai nėra 100 proc. tam pritaikytos, bet pasistengus – pritaikyti, kaip ir bet kurią kitą vietą, galima. 7WALLS studiją sudaro dvi salės, kurias galima nuomoti kartu arba atskirai.

Abiejose dominuoja prabangus klasikinis interjeras, daug fotosienų, ties kuriomis galima išgauti vis kitos stilistikos fotografijas. Didžiojoje studijoje yra keletas WOW sprendimų, kurie švenčių metu neabejotinai patrauks vaikų dėmesį – tai krištolinis sietynas, ant kurio vaikai gali užsikabinti bei efektingos gėlėmis dekoruotos supynės (beje, jas galima užsisakyti atskirai savo šventėms ar fotosesijoms), dekoratyvi vonia.

Trečiasis unikalus sprendimas atkeliavo išskirtinai šiai šventei, bet jis gali „atkeliauti“ net ir į jūsų namuose vykstantį pižamų vakarėlį. Tai „Liuli fiesta“ nuomuojamos teminės rankų darbo palapinės. Tai nauja ir gana įdomi paslauga pižamų vakarėliams namuose. Jums teks pasirūpinti tik skaniais užkandžiais ir veiklomis, o įspūdingo grožio miego vieta, patalyne pasirūpina paslaugos tiekėjai.

Fotostudija, kaip gimtadienio vieta patiks mergytėms, kurios mėgsta puoštis, maivytis, fotografuotis, tačiau, daugelis mamų atkreipė dėmesį, kad vieta būtų tinkamesnė vyresnėms mergytėms ir paauglėms, kurioms aktualiau gražios nuotraukos. Šiuo atveju 4-7 m. mergytėms smagiau buvo linksmintis pižamų vakarėlyje, nei fotografuotis, nes fotosesijos tokio amžiaus vaikams greitai atsibosta.

Fotostudija, kaip gimtadienio vieta patiks mergytėms, kurios mėgsta puoštis, maivytis, fotografuotis

Trūkumų irgi atradome

Kaip visuomet, tinklaraštininkės projekte dalyvaujančios mamos-testuotojos pateikė ir kritiškų pastabų. Vertindamos studiją kaip vaikų švenčių vietą, jos pasigedo kampelio tėvams, kampelio, kur vaikai drauge patogiai galėtų suvalgyti tortą, nelakstydami ir netepdami pirštukais visko, kas aplinkui, atskiros virtuvėlės su indais. Dar, kaip vieną ryškesnių minusų mamos įvardino kainą.

Abiejų studijų nuomos kaina 3 val. kainuoja 170 Eur. ir tai gana brangu, nes greta to dar reikėtų papildomai samdyti fotografą, rūpintis vaišėmis, samdyti animatorių ar kitą „linksmintoją“, kuris užimtų vaikus. Švenčiant 4-7 m. gimtadienį animatorius praktšikai būtinas, nes kol vienas vaikas fotografuojamas, kitiems reikia užimtumo.

Mamų vertinimas balais (maksimalus balas – 8).

Švara: 7

Aplinka: 8

Išskirtinumas (kaip vaikų švenčių vietos): 7

Tinkamumas švęsti vaikų šventes: 6

Bendras balas: 7

Fotostudijose dominuoja prabangus klasikinis interjeras, daug fotosienų, ties kuriomis galima išgauti vis kitos stilistikos fotografijas

Projekto iniciatorės tinklaraštininkės „Mamkytė“ vertinimas

Vaikų šventes šioje vietoje studijos savininkė pradėjo rengti visai neseniai, todėl natūralu, kad mamos įžvelgė trūkumų. Kai studija buvo įrenginėjama, nebuvo galvota apie ją, kaip apie vaikų švenčių vietą ir daug kas nepritaikyta. Ar aš rinkčiausi šią vietą dukrytės gimtadieniui?

Greičiausiai ne. Pirmiausia todėl, kad Augustė nėra iš tų vaikų, kurie labai mėgtų pozuoti. Vos atvykus, aktualiausia ir patraukliausia jai buvo supynės. Antra priežastis – kaina, kuri įskaitant kitas paslaugas būtų per didelė. Trečias aspektas – tokio tipo vakarėlis labiausiai tiktų ir patiktų mergytėms. O Kur dėti draugus berniukus?

Šiai dienai mano vertinimas toks, tačiau, kai dukrytės bus vyresnės, atsiras kitų poreikių ir interesų, ši vieta tikrai galėtų patekti tarp svarstytinų švenčių vietų variantų. Jei auginate paaugles, biudžetas leidžia gimtadienį švęsti taip, tai, kodėl ne?

Šventės draugai

Princesiškos puošnios mergaičių suknelės: Suknelių nuoma Mergaitėms

Linksmuolė animatorė: Gyvi Žaislai

Dekoratyvių palapinių nuoma pižamų vakarėliams: LiuliFiesta

Auksarankė dekoratorė: Visos Šventės

Gaivieji gėrimai: Sip Sap ir Magnum

Skaniausi liofilizuoti vaisiai: FRUPP

Įspūdingas šventės akimirkas užfiksavo Astos Petraitės fotografija ir VG kids and family photography.

Norite tapti mama-testuotoja ir išbandyti vis naujas vaikų švenčių vietas ir paslaugas? Sekite tinklaraštį Mamkytė ir rasite visa informaciją apie planuojamas šventes.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


1 − = nulis

Kitos temos: