Projektas „Kur švęsti vaikų gimtadienius“. Mamos išbandė naują žaidimų kambarį „Kvadratinis“

Vilniuje įsikūręs žaidimų kambarys „Kvadratinis“ skirtas tik privačioms šventėms, tad į jį nepateksite bet kada užsimanę pažaisti

Projekto „Kur švęsti vaikų šventes“ iniciatorė tinklaraštininkė „Mamkytė“ kovo pabaigoje sukvietė mamas į naują vaikų žaidimų kambarį „Kvadratinis“, kuriame vyko mažųjų dinozaurų vakarėlis. Šiuo projektu siekiama pristatyti naujas, įdomias arba kažkuo išsiskiriančias vietas, paslaugas skirtas šeimos šventėms, įvertinti jų stipriasias, silpnasias puses.

Vilniuje įsikūręs žaidimų kambarys „Kvadratinis“ skirtas tik privačioms šventėms, tad į jį nepateksite bet kada užsimanę pažaisti, tačiau tinklaraštininkė su būriu mamų čia pateko, viską apžiūrėjo, išbandė visas paslaugas ir dalinasi savo įžvalgomis su jumis.

Tinklaraštininkės Agnės Jakubonės teigimu, šio testavimo rezultatai labai džiuginantys, o kambario paslaugų kokybė tikrai kilsteli kartelę Vilniaus žaidimų kambarių rinkoje!

Renginio metu projekto iniciatorė Agnė Jakubonė papasakojo, kad nors projektui vengia tradicinių žaidimų kambarių su įprastomis aikštelėmis ir burbulų baseinais, šį kambarį pasirinko dėl to, kad jis visai naujas, ir sudomino maksimaliu paslaugų spektru, suteikiančiu patogumą visiems šeimos švenčių dalyviams (nuo mažiausio iki didžiausio).

„Pirmiausia noriu paminėti, kad šį vaikų žaidimų kambarį įrengė 3 vaikų mama. Nuostabi motinystės patirtis neabejotinai padėjo suprasti ir atliepti būsimų užsakovų poreikius. Čia apgalvota viskas – patogumas mamoms, ruošiančioms vaišių stalą, patogumas švenčių dalyviams, atvykusiems su kūdikiais, vyresniais vaikais, įdomios kūrybingos veiklos tiek berniukams, tiek mergaitėms,“ – pasakojo tinklaraštininkė.

„Kvadratiniame“ galima rasti daugybę šventinių suknelių, herojų kostiumų ir aksesuarų persirengimu

„Kvadratiniame“ galima rasti kino salytę įrengtą ant laiptų, žaislinę virtuvėlę, tinklą laipiojimui, kamuoliukų baseiną, daugybę šventinių suknelių, herojų kostiumų ir aksesuarų persirengimui, mašinų bei traukinių bėgių kampelį, sieną piešimui…

Vyresniems vaikams įrengtas atskiras kambarėlis su interaktyviais kinect žaidimais. Anot mamų-testuotojų, jis patiktų net ir šventėse dalyvaujantiems tėčiams.:)

Kadangi renginyje dalyvavo net keturios mamos be vyresnių vaikų atsivežusios kūdikėlius, jos neabejotinai atkreipė dėmesį ne tik į kūdikių kampelį su lavinamaisiais žaislais, bet ir į WC kambaryje paruoštą vystymo lentą, šalia kurios nenumatytiems atvejams buvo net ir drėgnos servetėlės bei sauskelnės. Ūgtelėjusiems vaikučiams WC kambaryje komforto suteiks šildomos grindys ir jų ūgiui pritaikytas mažesnis klozetas bei žemiau įrengta kriauklė.

Mamos-testuotojos taip pat atkreipė dėmesį į virtuvės zoną. Čia yra visi vaikų šventėms reikalingi indai, įrankiai, šiaudeliai, virdulys, kava, arbata, tad jais rūpintis nebereikia. Ant skyrelių, stalčiukų virtuvėje uždėti užrašai, kad nereikėtų ilgai ieškoti šaukštelių ar šiukšlių maišų.

Į ką dar atkreipė dėmesį akylosios mamytės? O gi į jaukią, itin švarią ir saugią aplinką, subtilų interjerą, kuriame „nerėkia“ tūkstančiai ryškių spalvų. Taip pat pro akis nepraslydo žemas vaišių stalas, kuris lengvai ir patogiai pasiekiamas net ir mažiausiems švenčių dalyviams. Daugelyje kambarių stalai su vaišėmis, deja, pritaikyti tėvelių, o ne šventės kaltininkų ūgiui. Ir, žinoma, kaina. Visos be išimties mamos patvirtino, kad žaidimų kambario kaina ne tik atitinka rinkos pasiūlą, bet yra puiki, atsižvelgiant į suteikiamų paslaugų kokybę.

Į ką dar atkreipė dėmesį akylosios mamytės? O gi į jaukią, itin švarią ir saugią aplinką, subtilų interjerą, kuriame „nerėkia“ tūkstančiai ryškių spalvų

Įžvalgios mamos-testuotojos pamatė ne tik teigiamų pusių

Mamos-testuotojos yra išties pastabios ir kritiškos, tad pateikė ir keletą taisytinų aspektų.

Žaidimų kambarys įsikūręs Lazdynų mikrorajone esančiame senos statybos daugiabutyje. Kadangi namas ne pirmos jaunystės, jo kiemas, lauko aplinka – taip pat. Vis tik kambario įkūrėja prieš keletą dienų informavo, kad ši problemėlė jau

išspręsta, kiemas sutvarkytas, lauko aplinka jau gražesnė.:) Mamos taip pat pasigedo ryškesnės lauko reklamos, kad žaidimų kambarį būtų lengviau surasti, bei paminėjo skersvėjį rūbinėje, kuomet varstomos durys. Tokiu atveju perrengti sušilus vaikučius galima tiesiog pačiame kambaryje. Džiugu, kad paminėti trūkumai nesusiję su pagrindinėmis kambario veiklomis ir saugumu ir tai išties galima nesunkiai pataisyti.

Mamų vertinimas balais (maksimalus balas 8)

– Švara 8
– Aplinka 7
– Patogumas švęsti vaikų šventes 8
– Virtuvės zona su šventei reikalingais atributais 8
– Kostiumų kampelis 7
– Pramoginių veiklų pasiūla ikimokyklinukams 8.

Renginio metu į svečius buvo užsukęs dinozauras iš „Gyvi žaislai“, kuris pirmą kartą pristatė vaikų šventėms skirtą naują programą „Dinozaurai sugrįžta“

Tinklaraštininkės „Mamkytė“ vertinimas

Kadangi mano ir mamų-testuotojų nuomonė šiuo atveju labai sutapo, tad nebeišsiplėsiu. DRĄSIAI REKOMENDUOJU šį vaikų žaidimų kambarį šeimos ir vaikų šventėms. Patogu, saugu, jauku, daug smagių veiklų, viskas tėvams matomoje zonoje, lengva greitai pasiruošti vaišių stalą naudojant dailius indus.

Beje, renginio metu į svečius buvo užsukęs dinozauras iš „Gyvi žaislai“, kuris pirmą kartą pristatė vaikų šventėms skirtą naują programą „Dinozaurai sugrįžta“. Neslėpsiu, esu reikli animatoriams ir jų darbo kokybei, nes turiu ne pačios geriausios patirties šioje srityje. Ne kiekviens animatorius sugeba vaikus sudominti ir įtraukti į aktyvias veiklas, parengti programą, kurioje būtų kažkas daugiau nei piešimas ant veidukų ir balionų lankstymas (klasika). „Gyvi žaislai“ animatorė nustebino profesionalumu, sprogstančia energija, gebėjimu suburti nepažįstamus mamų-testuotojų vaikus ir juos aktyviai įtraukti ne tik į pramogines, bet ir edukacines veiklas (pvz.: pažintis su įvairių rūšių dinozaurais). Vertindamos programą, mamos rašė, kad atėjus dinozaurui, savo vaiką matė tik iš toli, ir programą vertino labai palankiai.

Kitas testavimas vyks jau balandžio 26 d. „Kartu su žirgu“. Nori tapti mama-testuotoja ir dalyvauti renginyje? Spauskite ČIA ir sužinokite viską išsamiau.

Renginių draugai suteikiantys šventėms ypatingų spalvų ir skonių

Dekoras:
Visos Šventės
PARTY INBOX
Vaišės:
Marmaluzi
Popcorn Lab – Tavo skaniausi spragėsiai
FRUPP
Sklaida: Mamos žurnalas

Fotografas Valentinas Jankauskis

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + septyni =

Kitos temos: