Projektas „Kur švęsti vaikų šventes“. Šimtmečio vaikų mamos išbandė naują pramogų erdvę „StarKidz“

Tai buvo jau penktasis „Mamkytės“ organizuojamo projekto „Kur švęsti vaikų šventes“ testavimo renginys

Likus vos keletui dienų iki vasaros tinklaraštininkės Mamkytė ir Šimtmečio vaikas subūrė mamytes ir pakvietė ne tik drauge paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną, bet ir išbandyti naują vaikų laisvalaikio ir pramogų erdvę Vilniuje „StarKidz“. Tai buvo jau penktasis „Mamkytės“ organizuojamo projekto „Kur švęsti vaikų šventes“ testavimo renginys.

„Man be galo džiugu iš mamų sulaukti įvertinimų, kad šiame projekte jos mato prasmę ir realią pagalbą, kuomet reikia pasirinkti vaikų švenčių vietas bei paslaugas. Su kitų mamų vertinimais, rekomendacijomis ir kritiniais pastebėjimais, tą padaryti yra žymiai lengviau,“ – sakė tinklaraštininkė Agnė Jakubonė. Kadangi tinklaraštininkės suvienijo jėgas, tai šį kartą nebuvo tik eilinis testavimas. „Šios šventės tikslas, kaip ir mūsų „Šimtmečio vaikas“ bendruomenės tikslas – suburti mamas ir jų vaikus kartu švęsti šventes, skatinti mažylių patriotizmą bei prisidėti prie įvairių socialinių veiklų. Šiuo atveju prisidėjome visų dalyvaujančių mamų pagalba prie organizacijos „Niekieno vaikai“, norėdami parodyti, kad svetimų vaikų nebūna. Ir mums tai puikiai pavyko!“ – sakė viena iš „Šimtmečio vaikas“ bendruomenės steigėjų Aina Bartosevičienė.

Nauja vaikų švenčių erdvė „StarKidz“

Žaidimų kambarį „StarKidz“ šventės organizatorės pasirinko vadovaudamosi keletu kriterijų.

Pirmiausia, mamas sudomino, kad erdvė nauja, o naujas vietas mamoms visuomet smagu pamatyti, ištyrinėti, įvertinti. Be to, čia yra dvi erdvės: vienoje iš jų buvo vaišių stalas, vyko programa mamoms ir šimtmetinukams, o kitoje erdvėje įrengtoje aikštelėje aktyviai galėjo dūkti vyresnieji šimtmetinukų broliai ir sesės.

Čia maloniai nustebino vietoje tradicinių burbulų baseino  – didžiulis minkštų spalvotų kubų baseinas. Šimtmetinukai maksimaliai išbandė patiems mažiausiems skirtą žaislų kampą, o mamos džiaugėsi, kad lavinamųjų veiklos priemonių ir žaislų užteko visiems mažyliams. Beje, čia buvo viena atrakcija, kurios dėl renginio koncepto mamos neišbandė, tačiau švenčiantys vaikų šventes čia gali išbandyti interaktyvią projekcinę zoną, kurioje įvairius vaizdinius ant sienos gali valdyti judesiu.

Maloniai nustebino vietoje tradicinių burbulų baseino  – didžiulis minkštų spalvotų kubų baseinas

Po renginio pildytoje apklausoje mamytės taip pat labai palankiai įvertino atskirą virtuvėlės zoną, kurioje yra kriauklė, indaplovė, gausybė indų ir stalo įrankių, kurie skatina tvarų ir atsakingą vartojimą, nuima papildomus rūpesčius, kur patiekti šventines vaišes. WC zonoje – taip pat viskas apgalvota, kad būtų patogu atvykus su mažyliais. Čia įrengta vystymo lenta, yra sauskelnių, drėgnų servetėlių.

Mamų-testuotojų vertinimas 8 balų vertinimo skalėje (8 – geriausias įvertinimas)

Švara 8

Aplinka 7

Išskirtinumas (kaip vaikų švenčių vietos) 6

Tinkamumas vaikų šventėms 7

Patogumas atvykus su kūdikiu 7

Virtuvėlės zona 7

BENDRAS BALAS: 7 iš 8.

Anot mamų testuotojų, „StarKidz“ erdvė labiausiai tinka 3-7 metų vaikų šventėms.

Šimtmetinukai maksimaliai išbandė patiems mažiausiems skirtą žaislų kampą

Minusai

Kaip visuomet, testavimuose mamos įvertina ne tik vietos privalumus, bet pažeria šiek tiek kritikos. Šį  kartą daugiausiai kritikos strėlių buvo pažerta dėl to, kad nebuvo kur patogiai, neatvirai pažindyti kūdikius. Kėdė ir nedidelė širma tą problemą nesunkiai išspręstų. Taip pat, atvykus su vaikais vežimėliuose – prie lauko durų pasitinka laiptai. Keletas mamų pasigedo užstalės suaugusiems. Bet, ar vaikų šventėse jos tikrai reikia? Čia yra vaikų ūgiui pritaikyti stalai su kėdutėmis, aukštesnis stalas vaišėms, tačiau vaikų švenčių metu tenka daug judėti, bendrauti, žiūrėti vaikus, tad, kartais įkristi į sėdmaišį ar prisėsti ant pufo, daug patogiau.

Tinklaraštininkės „Mamkytė“ vertinimas

Man visuomet smagu patekti į švenčių erdves, kurios naujos, švarios, žasilai nesutrinti, neaplaužyti… Čia tas naujumo ir švaros pojūtis tikrai buvo. Patiko, kad šios erdvės interjere nėra milijono „rėkiančių“ spalvų, o keletas sienų dengtų subtiliais tapetais labai tinka gražioms šventinėms nuotraukoms.  Veiklų užtenka tiek kūdikiams, tiek vyresniems vaikams. Patogu, kad erdvės atskirtos, kas leidžia svečiams pasiskirtsyti ir išvengti grūsčių. Sutinku su mamų įžvalgomis dėl nepatogumų žindačioms moterims, bet tuo pačiu galvodama apie šį klausimą, atmintyje neradau nei vieno žaidimų kambario Vilniuje, kuris turėtų būtent specialiai šiam reikalui skirtą zoną. Ar bent kol kas tokio nesuradau.

Šį kartą organizatorės pakvietė į šventę „Gyvi žaislai“ personažą Gediminą

Šventę papildė įdomios atrakcijos

Testavimo renginių metu mamoms visuomet smagu „ištestuoti“ ne tik šventės vietą, bet ir vaikų švenčių paslaugas. Šį kartą organizatorės pakvietė į šventę „Gyvi žaislai“ personažą Gediminą, kuris šventę praturtinto nuotaikinga, šimtmetinukų mamoms skirta programa. Įdomu buvo stebėti, kaip personažas puikiai įvaldęs savo amatą geba rasti ryšį su mamų auditorija ir tuo pačiu geba palinksminti vaikus.

Taip pat renginyje dalyvavo „Skanus prisiminimas“ įkūrėja Justė Pupelienė, kuri surengė parodomoją vaflių kepimo programą. Tai ne tik programa, tai ir šventės vaišės, kvepiančios vaikyste – vanile ir sviestu… Mažiesiems be galo patiko ne tik įsitraukti į gamybos procesą, bet ir paskaninti savo vafliukus šokoladu, pabarstukais ar įvairiomis sėklomis. Mamos-testuotojos šią atrakciją įvertino labai palankiai ir daugelis jų drąsiai kviestų Justę į savo vaikų šventes.

Organizatorės taip pat labai džiaugiasi, kad pavyko į šventę pakviesti Ritą Žogelę iš „Uniq Dance“, kuri vedė parodomąją ZUMBINI pamokėlę. Tai nauji užsiėmimai Lietuvoje, skatinantys visapusišką kūdikių ir vaikų raidą, stiprinantys mamos ir vaiko ryšį.

Žavingas šimtmečio vaikų mamytes labai džiugino fotobūdelė iš „Fotobūdelės nuoma“. Šventės metu mamos galėjo nusifotografuoti su vaikučiais, su kitomis mamomis, organizatorėmis ir vos po 15 sekundžių gauti momentinę nuotrauką prisiminimui. Didžioji dalis mamyčių apklausoje atskleidė, kad organizuodamos didesnę šeimos šventę, mielai nuomotų fotobūdelę.

Turinčios šiek tiek daugiau kantrybės, laimingos mamos su savo mažyliais pozavo prieš fotografės Viktorijos Juocevičienės Vivavi Photography fotoobjektyvą. Ši fotografė puikiai įamžino renginio akimirkas, padėjo išsaugoti prisiminimus ir pakerėjo savo šiluma ir gebėjimu surasti kontaktą su mažiausiais.

Vaikų gynimo dienos renginys – buvo didelė šventė, tad kiekvieną mamą „Mamkytė“ ir „Šimtmečio vaikas“ tinklaraštininkės išlydėjo su gausiais dovanų krepšeliais, o kam pasisekė dar labiau – gavo ir papildomas partnerių dovanėles. Tad tinklaraštininkės nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės  ne tik pramogomis, bet ir suteikė mamoms galimybę paragauti skanėstų, skirtų vaikų šventėms, bei atrasti naujų įdomių produktų dovanų maišeliuose.

Šventę kūrė:

Mamkytė ir Šimtmečio vaikas

Šventės draugai:

Fotografė: Vivavi Photography

Dekoras, indų nuoma: Visos šventės

Animatorius: Gyvi žaislai

Zumbini pamokėlė: Uniq Dance

Vaflių kepimo programa: Skanus prisiminimas

Fotosienelė: Party Inbox

Tyrelės ir sultys mažyliams: Marmaluzi

Liofilizuoti vaisiai: Frupp

Užkandžiai šventėms: Sotus kampas

Desertai ir morengai: Saldžios spalvos

Fotobūdelės nuoma: www.fotobudelesnuoma.lt

Dovanos mamytėms:

4mama.lt – sauskelnės iš Japonijos

BOHO BOW

Green Rose LT

JUARA kosmetika

Fleur Alpine. Šiuolaikinių mamų klubas

Ecostyle.lt

Siciliana.lt
Korėjietiška kosmetika – Taeguk.lt

Mamos žurnalas

Žavingos varlytės

Bifoval gerosios bakterijos

Tiny Stars

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − septyni =

Kitos temos: