Ką reiškia gimti kalėdiniu laikotarpiu? Apie tai geriausiai žino tinklaraščio „Gruodinukai“ mamos

Tinklaraščio „Gruodinukai“ mamos su vaikučiais

Gruodį karaliauja gražiausios metų šventės. Rodos, ar gali būti dar daugiu emocijų, šventinio šurmulio, vanilės kvapo, saldėsių ir dovanų? Žinoma, gali. Jei prie šių švenčių prijungsime ir gimtadienį.

Ką reiškia gimti kalėdiniu laikotarpiu? Apie tai geriausiai žino tinklaraščio „Gruodinukai“ mamos.

Mažylis, prieš ateidamas į šį pasaulį, tikrai neskaičiuoja dienų, kada bus puošiama eglutė ar šaudomi fejerverkai. Tačiau jam augant tėveliai susiduria su problema, jei ją galima taip pavadinti, kaip paminėti vaiko gimimo dieną, kad nenublanktų nei Kalėdos, nei gimtadienio šventė.

Geriausia gimtadienio planą dėliotis iš anksto, tarkime, jau rudenį parašyti laišką ne Kalėdų Seneliui (jam rašysite vėliau), o, pavyzdžiui, „Zuikio paštui“. Bus smagu dar kartą prisiminti, ką vaikas gavo dovanų gimtadienio ar Kalėdų proga pernai.

Ne paslaptis, gruodį gimusiems vaikams gimtadienio šventės vietos paieškos stipriai susiaurėja, nes lauke švęsti jau šalta.

Nors Lietuvoje nemažai gyvūnėlių ūkių siūlo įvairias gamtos pramogas, tačiau populiariausi lieka žaidimų kambariai, kurie šventiniu laikotarpiu būna  labai užimti, tad juos rezervuoti patariama jau vasarą.

Jei vaiko gimimo diena yra tikrąją Kalėdų dieną, vaikams šventę galima padaryti pora dienų anksčiau.

Tėvams kyla dilema dėl dovanų pertekliaus, juk vaikas gaus dovanėlių per gimtadienį, o netrukus ir per Kalėdas (ar atvirkščiai). Gal protingiau dovanoti vieną didesnę dovaną? Vis dėlto vaikai lieka vaikais ir nori gauti kuo daugiau dovanų.

Patys mažiausi tikrai nesupras, kodėl tėveliai nusprendė dovanoti vieną, bet didesnę dovaną. Geriau dovanoti skirtingas, bet mažesnes dovanėles, o vaikui paaugus ir išnykus Kalėdų Senelio stebuklui, galima tartis ir dėl didesnės jungtinės dovanos.

Kurdami šventes savo vaikams, mes dovanojame išliekamąją vertę – prisiminimus. Paaugęs vaikas, aišku, neprisimins dovanų, bet galės skaityti drauge rašytus laiškus, žiūrinėti nuotraukas. Tad kurkime jaukias akimirkas su savo vaikais. Kuo jų bus daugiau, kuo daugiau bus parodyto dėmesio, tuo labiau augs tvirtas ryšys tarp tėvų ir vaiko.

Tinklaraščio „Gruodinukai“ įkūrėjos Simona ir Viktorija drauge su kitomis gruodinukų mamomis siunčia visiems skaitytojams kalėdinius sveikinimus. Linkime ramybės, užfiksuotų akimirkų atmintyje, malonaus šventinio šurmulio, dosnaus Kalėdų Senelio ir meilės jūsų šeimoms. O mes skubame toliau ruoštis gimtadieniams ir gražiausioms metų šventėms.

Nuotraukos: Dobiliuko foto

Vieta: „Wild kids“ žaidimų ir švenčių kambarys

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 − = du

Kitos temos: