Kalėdinės verslo dovanos: kuo nustebinti?

Kalėdos – puiki progą parodyti išskirtinį dėmesį visiems, kurie jums yra svarbūs

Artėja Kalėdos – viena gražiausių bei didžiausių metų švenčių, o tai reiškia, kad dovanų ieškosime ypač plačiam ratui žmonių: ne tik patiems artimiausiems, bet ir verslo partnerius, klientams. Tad, ką dovanoti? Štai, kelios verslo dovanų idėjos. Tebūnie verslo dovanos, spalvingos, kūrybingos, gražios, naudingos, skanios bei kvapnios.

Džiovintų vaisių pyragas

Jei numatomas nedidelis biudžetas ar būtina įteikti ypač daug verslo dovanų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad pasirinkimu taps džiovintų vaisių pyragas. Šie pyragai turi labai gilias tradicijas ir šimtus metų iš kartos įkartą yra perduodami geriausi jų receptai. Džiovintų vaisių pyragai yra kilę iš Didžiosios Britanijos, jais, aukštuomenė mėgaujasi dar 16 amžiuje. Žinoma, bėgant metams, atsirado vis įvairių šio gardėsio variacijų, tačiau esmė liko ta pati – pagrindą sudaro džiovinti vaisiai – turtingo ir išraiškingo skonio įvairių rūšių razinos, karamelizuotos vyšnios, citrinos bei apelsinai, taip pat gausiai naudojamas sviestas bei rudasis cukrus. Nieko keista, kodėl pyragų, kuriuos valgote per Kalėdas, gamyba neretai prasideda dar vasarą – pagaminti jie turi būti brandinami, kol išleidžiami į prekybą. Aukščiausios kokybės ingredientai ir ilgas brandinimo laikotarpis yra vienos pagrindinių priežasčių, kodėl šio gardėsio kaina, lyginant su kitais šiai šventi skirtais skanėstais yra tokia aukšta. Tačiau galite būti tikri – skonis ir aromatas tikrai nepaliks abejingų ir pavers šventę dar jaukesne.

Figos šokolade

Dar vienas ypatingas gardėsis, kuris papuoš šią šventė ir, žinoma, pradžiugins jūsų verslo partnerius, yra figos šokolade. Tai – taip pat gilias ištakas turintis gardėsis, kuris puikiai papildys kalėdinę vakarienę ir taps ypatinga jos dalimi. Atrenkamos aukščiausios kokybės figos (dažniausiai iš Ispanijos), itin kruopščiai apdorojamos bei apipilamos išskirtiniu juoduoju, baltuoju ar pienišku šokoladu, kuris gali  būti pagardintas ir tam tikrais priedais, pavyzdžiui, prieskoniais ar džiovintomis uogomis. Tačiau tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad tokia dovana jūsų verslo partnerius ne tik pradžiugins bet ir yra ypač draugiška sveikatai: būtent figos yra labai turtingos įvairias vitaminais bei mineralais, todėl stiprina imunitetą, gerina kraujotaką mažina įvairi ligų tikimybė. Trumpiau tariant, tai vienas naudingiausių ir skaniausių dalykų, kokį tik mums dovanoja gamta. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad figos šokolade būna supakuotos ypač dailiose dėžutėse, todėl atrodo labai šventiškai.

Kalėdiniai rinkiniai

Planuojantys pinginė atverti plačiau, turėtų dėmesį atkreipti į tai, kad puikiai tiks kalėdiniai rinkiniai. Jie būna sudaryti iš ypač įvairių komponentų, todėl tikrai raiste kuo nudžiuginti bei nustebinti. Kava arbata, stilingas puodelis ar taurė, gardžios užtepėlės prieskonių rinkiniai, tarškūs krekeriai, vytintos mėsos gaminiai, saldūs kepiniai ar rankų darbo triufeliai, imbieras, medus, vynas, tai – tik keli iš daugybės sprendimų, kurie gali papuošti jūsų verslo partnerių šventinį stalą.

Taigi, kai matyti, tikrai yra daug puikių idėjų, kuriomis galėsite nustebinti bei  pradžiuginti savo verslo partnerius. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad laukti tikrai neverta – kalėdinių dovanų, skirtų verslo partneriams paiešką verta pradėti  likus bent pusantro mėnesio iki šventės. Na, ir, žinoma, taip pat nepamirškite, kad suteikti dovanai asmeniškumo – jei neturite galimybės jos įteikti patys, tai bent jau pridėkite ranka rašytą atviruką su nuoširdžiais šventiniais linkėjimais.

Kalėdos – viena ryškiausių metų švenčių. Tai puiki progą parodyti išskirtinį dėmesį visiems, kurie jums yra svarbūs. Tad dovanas rinkite ne tik patiems artimiausiems – nepamirškite ir verslo parnerių. Padėkokite už dar vienerius metus drauge.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni − 6 =

Kitos temos: