Iki Kalėdų liko visai nedaug – siūlome 2 dovanų idėjas: madingas, interaktyvias, stebinančias

Kam nepažįstamas jausmas, kai artėjant Kalėdoms dienos tirpsta, o dovanos dar nenupirktos. Ir dažniausiai ne dėl to, kad nėra laiko ar pinigų. Nėra minčių! Siūlome dvi idėjas – mergaitei ir berniukui (arba atvirkščiai, verčiau dovaną taikykite pagal vaiko pomėgius). Garantuojame – tikrai nustebinsite, būsite originalūs ir šiuolaikiški. 

Su ryškiaspalviu flamingu linksmybės nesibaigia!

„GottaGo“ – linksmiausias ir laimingiausias pasaulyje flamingas! Jis juokingai judina kaklą, kartoja tavo žodžius, o kai jį pamaitinti, užsimano į tualetą! Maitink flamingą jo mėgstamiausiu skanėstu ir klozete rask…neoninių gleivių! Taip linksma jau seniai nebuvo!

Projekcijų žaidimas „ProjeX“ – greitiems ir azartiškiems!

Paversk savo kambarį į šviesų ir garsų efektų pripildytą žaidimų erdvę su „ProjeX“! Išsirink taikinį ir pirmyn! Būk greitas ir taiklus – taikiniai nuolat juda ir juos numušti nėra taip lengva, kaip atrodo! „ProjeX“ – tai 5 žaidimo režimai, 3 žaidimo būdai ir 3 sudėtingumo lygiai! Gali žaisti vienas arba su draugu, šaudyti į antis, ateivių laivus arba įprastus taikinius!

Flamingo „GottaGo“ ir projekcijų žaidimo „ProjeX“ ieškok parduotuvėse „XS Žaislai“ ir www.xszaislai.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “Iki Kalėdų liko visai nedaug – siūlome 2 dovanų idėjas: madingas, interaktyvias, stebinančias”

  1. 2021/03/02 at 10:59 #

    Triokšt keberiokšt https://zaidziam.lt/

Palikite atsiliepimą


9 − šeši =

Kitos temos: