Išrinkti tinkamą dovaną vaikui – atsakingas žingsnis

mažosios pėdutės

Bene lengviausia išrinkti dovaną kūdikiui

Mažylio gimimas – didžiulė šventė tiek tėveliams, tiek visiems artimiesiems. O kiekviena atėjusi vaikų gimimo diena nejučia visiems primena, kaip nenumaldomai greitai jie auga ir bręsta.

Kad gimimo dienos rūpesčiai stipriai neužgultų tėvų pečių, o pati šventė būtų įsimintina ilgam, dovanomis mažiesiems geriausia pasirūpinti iš anksto – staigmenas ar kitas mielas smulkmenas užsisakyti internetu, o sutaupytą laiką verčiau praleisti kartu su savo artimaisiais.

Kaip pastebi platformos MazosiosPedutes.lt steigėjai Tautvydas Šlėgaitis ir Tomas Rimkus, vis daugiau tėvų savo vaikams ieško brangesnių, tačiau kokybiškesnių dovanų, pasižyminčių patvarumu ir natūralumu.

„Daugėja tėvų, kuriems svarbu, kokiame pasaulyje augs jų atžalos. Jie ne tik kasdien rūpinasi aplinka ir ieško tvarių sprendimų buityje, bet ir to moko savo vaikus. Būtent dėl to ir ieškodami dovanų šie vis dažniau renkasi vietinę, mūsų šalies produkciją, kurios pagaminimas ir transportavimas mažiau taršus negu tų masinės gamybos niekučių iš plastiko, kurie dažniausiai ir nugula prekybos centrų lentynas“, – atsakingu tėvų požiūriu džiaugiasi T.Šlėgaitis.

Su kolega T.Rimkumi šiandien jie kartu yra subūrę per pusšimtį Lietuvos smulkiojo verslo tiekėjų ir rankdarbių kūrėjų – MazosiosPedutes.lt partnerių, kurie siūlo unikalių, iš kokybiškų medžiagų pagamintų žaislų, drabužėlių ir kitų rankdarbių, puikiai tinkančių vaiko gimtadienio šventei.

Bene lengviausias pasirinkimas išrinkti dovaną patiems mažiausiems, naujagimiams. Kol mažieji dar nėra išrankūs, puikia dovana gali tapti patys įvairiausi barškučiai, kramtukai, migdukai, vaiko raidą skatinantys ir kiti lavinamieji žaislai. O kur dar megztos kojinaitės, šilti kombinezonai, kepurėlės, pledai ir kitos aprangos prekės, itin draugiškos jautriai mažylių odai.

mažosios pėdutės

Ūgtelėjusioms mergaitėms galima paieškoti įvairaus dizaino suknelių, spalvingų apyrankių ir žaismingų kaspinėlių plaukams bei unikalių aksesuarų

Ūgtelėjusioms mergaitėms galima paieškoti įvairaus dizaino suknelių, spalvingų apyrankių ir žaismingų kaspinėlių plaukams bei unikalių aksesuarų. Žaidimų laiką galima praturtinti vaizduotę atrakinančiomis rankų darbo lėlėmis, be iškreiptų suaugusiųjų pasaulio grožio standartų, ir kitais žaislais.

Lygiai taip pat galima išrinkti dovaną ir berniukui. Nesvarbu, ar tai būtų naujasis jo pliušinis žaidimų draugas, o gal Lotynų Amerikos įkvėptas vasariškas ir labai patogus pončas. Savo mažiausią aprengti nuo galvos iki kojų šalies kūrėjų drabužėliais labai paprasta.

Kad staigmenos paieškos neužtruktų per ilgai, svarbu iš anksto numatyti keletą dalykų.

„Prieš renkantis dovaną vaikui, reikia įvertinti jo amžių, galimas alergijas medžiagoms ir tai, kas jam patinka – kokios mėgstamiausios spalvos, kokie žaislai, žaidimai labiausiai jį sudomina. Taip pat pravartu atkreipti dėmesį  ir į charakterio ypatybes, atsižvelgiant į tai, ar vaikas ramesnio būdo, ar yra aktyvesnis“, – pataria T.Rimkus.

MazosiosPedutes.lt įkūrėjai savo partneriams suteikia platformą prekiauti savo gaminiais.

Išskirtinę jų kokybę užtikrina atsakingai parinktos naudojamos medžiagos – medis, natūrali vilna, medvilnė, nuo seno itin vertinamas ir vasarą nepamainomas linas.

„Tvirtai tikime, kad sąmoningas pirkimas ir atsakingas požiūris į aplinką – raktas į švaresnę ir tvaresnę ateitį. Viliamės, kad vis daugiau žmonių savo asmeniniu pavyzdžiu paskatins kitus keisti savo pirkimo įpročius, remti vietinius kūrėjus, socialiai atsakingą verslą, rūpintis aplinkos išsaugojimu ir jau nuo pat mažumės tą skiepys ir savo vaikams“, – tikisi T.Šlėgaitis.

Nuotraukose – maži stebukliukia iš MazosiosPedutes.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ vienas = 8

Kitos temos: