Rankdarbių kūrėjams – tramplinas iš augančio verslo

rankdarbiai

Platforma MazosiosPedutes.lt šiandien vienija būrį Lietuvos rankdarbių kūrėjų ir padeda jiems kartu augti

Koronaviruso (covid-19) pandemija sudavė skaudų smūgį smulkiajam šalies verslui, tačiau kartu atvėrė jam naujų galimybių augti ir sustiprėti.

Fizinių prekybos vietų apribojimai, sugriežtinti saugumo reikalavimai – tai puiki proga persiorientuoti ir rasti išeitį, kaip ne tik neprarasti lojalių klientų, bet ir pritraukti naujų.

Nepaprastoji padėtis reikalauja originalių sprendimų, todėl vieni, norėdami išlikti, keičia savo veiklos profilį ir ima siūlyti tas prekes ir paslaugas, kurių reikia būtent čia ir dabar. Kiti, įvertinę pasikeitusius vartotojų įpročius, investuoja į internetinę prekybą – atsidaro internetines parduotuves, teikia paslaugas nuotoliniu būdu.

Visgi, nuo pandemijos nukentėjusiems prekeiviams, menininkams, kūrėjams į pagalbą atskuba ne tik valstybė, bet ir socialiai atsakingas verslas. Platforma MazosiosPedutes.lt šiandien vienija būrį Lietuvos rankdarbių kūrėjų ir padeda jiems kartu augti.

„Norime paskatinti žmones šiuo sunkiu laikotarpiu pirkti lietuvišką prekę ir remti būtent Lietuvos kūrėjus. Mūsų šalyje sukuriama tiek daug neįtikėtinų, unikalių dalykų, savo kokybe gerokai pranokstančių tai, ką kasdien matome prekybos centrų lentynose“, – pastebi MazosiosPedutes.lt vienas iš įkūrėjų Tautvydas Šlėgaitis.

Tai puiki niša tiems, kurie siūlo ir ieško pačių įvairiausių rankų darbo žaislų – lavinančių vaikų raidą ar vaizduotę. Tėveliai čia ras patogių drabužėlių naujagimiams ir jau ūgtelėjusiems vaikams, smagių dekoracijų ir interjero detalių mažylių kambariams, spalvingų aksesuarų.

MazosiosPedutes.lt lankytojams tai gera proga ne tik nustebinti savo brangiausiuosius išskirtinėmis dovanomis, bet ir rasti įkvėpimo ir originalių idėjų vaiko kambario dekorui ar šventinei gimtadienių, krikštynų nuotaikai sukurti.

Čia apsilankę šalies smulkieji prekybininkai, taupydami savo brangų laiką, gali nemokamai be jokio vargo susikurti savo elektroninę parduotuvę. Tam atlikti visiškai pakanka ir telefono. Vos keli paprasti žingsniai ir kūrėjas iš karto gali pradėti prekiauti savo dirbiniais.

„Tikimės, kad mūsų platforma sėkmingai padės Lietuvos rankdarbių kūrėjams didinti savo žinomumą ir užauginti savo klientų ratą, o pirkėjams – įvertinti kruopštų jų darbą ir aukštą gaminių vertę. Sunkiose situacijose laukti, kol viskas išsispręs savaime, tikrai ne išeitis. Todėl turime imtis iniciatyvos ir padėti vieni kitiems“, – sako kitas MazosiosPedutes.lt įkūrėjas Tomas Rimkus.

Šiandien MazosiosPedutes.lt partnerių gretose jau – pusšimtis šalies smulkiojo verslo tiekėjų ir rankdarbių kūrėjų, gaminančių kokybiškas prekes vaikams. Platformos įkūrėjai po vienu skėčiu ateityje tikisi suburti dar daugiau Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir padėti jiems būti pastebėtiems.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + šeši =

Kitos temos: