Šokančių mamų flašmobas Vingio parke

Didžiausias malonumas pranešti, ką veikia kreizi mamos. Kol vienos alpsta nuo karščio ir slepiasi šešėliuose, kitos surengė šokių flašmobą Vingio parke.

Tai 2020 metų birželio mėnesį gimusių vaikučių (karantino kūdikėlių) mamos, susibūrusios į grupę Birželinukai 2020.

Mus, mamas, sujungė mūsų vaikai, pasibeldę į pasaulį prieš kiek daugiau nei metus. Tie pirmieji metai, kupini begalinio džiaugsmo, o neretai ir iššūkių, yra išties ypatingi kiekvienos mamos gyvenime.

Kadangi taip susiklostė, jog mūsų vaikai gimė labai neramiu metu, šių mažylių pirmieji metai tapo dar labiau išskirtiniai. Besitęsiantis karantinas sustabdė gyvus mūsų susitikimus ir perkėlė juos į virtualią erdvę. Ten dalinomės džiaugsmais ir vargais, o artėjant turbūt pačiam svarbiausiam, pirmajam vaikučių gimtadieniui, vis nekantriau laukėme galimybių susitikti, pabėgti nuo beprotiškai užsitęsusios žiemos ir rutinos. Taigi likus keliems mėnesiams, mamos pradėjo nerimauti, ar pavyks sukurti įsimintiną ir išskirtinę šventę savo vaikams. Supratome, jog tik pasitelkusios fantaziją, galėsime visi drauge saugiai ir smagiai pasidžiaugti ir paminėti vaikučių gimtadienį. Tad pradėjome idėjų paieškas, ir neilgai trukus mūsų grupės mamytė, nuostabioji šokėja Ieva, pasiūlė sudrebinti Vilnių mamų flash-mob’u!

Ir tai buvo TAI – tikrai išskirtinis mūsų mažųjų šokėjų gimtadienis. Iki tol dirbusi daugiausia su vaikais, Ieva tapo ir mūsų trenere. Prieš metus gimus Adomui ji troško ir toliau tęsti profesionalią veiklą, tad vieną vakarą, su vaikeliu nešyklėje, pradėjo linguoti pagal muziką ir suprato, jog šokis kartu su vaiku yra ne tik puiki treniruotė ir pramoga abiems, bet tuo pačiu, taip stiprinamas ryšys tarp mamos ir vaikučio.

Ir taip gimė „Šokiai su Ieva ir Adomu“. Mamoms begalo patiko Ievos pasiūlymas, tad ilgai nesvarsčiusios ryžomės išbandyti savo lankstumą. Ieva sukūrė choreografiją, parinko kūrinį, o mes nieko nelaukdamos pradėjome repeticijas. Mūsų tarpe profesionalių šokėjų nebuvo, tačiau Ieva parinko tokius judesius, kurie leido jaustis patogiai tiek mamai tiek vaikui ir smagiai kartu leisti laiką sukantis šokio žingsneliu. Išmokusios žingsnelius vėl ir vėl susitikdavome repetuoti, nes tai tapo ne tik iniciatyva sukurti savo vaikams ypatingą prisiminimą, bet virto nuostabia tradicija, peraugusia į mamų draugystę. Šis bendrystės jausmas išsklaidė bet kokius karantino debesis. O mes tiek įsijautėme, jog šokome net per lietų!

Kadangi repetavome Vingio parke, sulaukėme daug susidomėjusių praeivių žvilgsnių, šypsenų, kartą net plojimų. Buvo išties labai gera, tačiau kartu ir šiek tiek liūdna, kad ši maloni veikla tuoj baigsis. Tad sušokusios finalinį mūsų šokį, neketiname sustoti ir jau pradėjome ieškoti idėjų, kitiems bendriems projektams.

Birželinukų 2020 vardu – Indrė Kuliešienė

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ šeši = 11

Kitos temos: