2019 metų Birželinukai atšventė 1-ąjį gimtadienį! Ir, patikėkite – su trenksmu

Į gimtadienį atvyko 57 mamytės

2020 m. liepos 16 d., pramogų centre „Pas Radvilą“ 2019 metais birželio mėnesį gimę „Birželinukai“ atšventė savo 1-ąjį gimtadienį!

Į gimtadienį atvyko 57 mamytės, bei keli tėveliai su vaikučiais iš visos Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kaišiadorių, Panevėžio, Jonavos, Tauragės, Trakų, Kupiškio ir kt.

Taigi, nuo ko viskas prasidėjo. Prieš daugiau nei metus, kol mažyliai dar  gyveno pilveliuose, mamytės subūrė Facebook paskyroje privačią grupę „Birželinukai 2019“.

Grupėje narių ne vienas šimtas – dalis iš Lietuvos, kita dalis iš įvairių užsienio šalių. Taip mes kartu augome, dalijomės patarimais, savo išgyvenimais, laukimo akimirkomis, o gimus vaikams – jų nuotraukomis, pirmomis emocijomis, sunkumais, bemiegių naktų aptarimais, vėliau ir pirmos košės paragavimais, pirmais šliaužiojimais, ropojimais, o dabar net vaikščiojimais ir pačių gardžiausių patiekalų receptais!

Metai pralėkė nepastebimai greitai, tačiau, kai vaikučiai buvo vos pusės metų, viena iš renginio organizatorių – Julija Brigita Stankevičienė, grupėje paskelbė savo svajonę, kad norėtų surengti visų grupės birželinukų didelį gimtadienį, su rėmėjais, fotografu ir pan.

Jos svajonė nebuvo numesta į šalį ir prie Julijos prisijungė dar 4 mamytės (Sandra Tamašauskienė, Ineta Sudikienė, Laura Ligeikytė Gaidan, Agata Voitkevič), kurios padėjo suorganizuoti 1-ąją mūsų mažųjų šventę.

5 merginų komanda prieš pusę metų kibo į darbus šventės organizavimui ir įvairioms paieškoms – sodybos, rėmėjų, vedėjo, fotografo ir joms pavyko surengti įsimintiną šventę visiems šventės dalyviams!

Organizuojant šventę buvo visko… Bet, kaip sakoma, visiems neįtiksi, todėl tiek šventės data, tiek sodyba buvo išrinkta vieningai balsuojant visomis mamytėmis. Kai buvo galutinai išrinkta data, tada pradėjome ieškoti sodybos, nes iš pradžių gimtadienio grupėje Facebook buvo virš 100 narių, tačiau karantinas pakišo koją mamytėms iš užsienio… Tikrai buvo nemažai dalyvių, kurie norėjo dalyvauti, bet negalėjo arba nežinojo ar galės sugrįžti. Ir išvis, ar šventė įvyks.

Organizatorių penketukas

Tačiau gimtadienio fiesta įvyko ir tikimės kitais metais į 2-ąjį gimtadienį visi galės atvykti be jokių problemų iš visų pasaulio kampelių!

Šventė vyko visą dieną, visi buvo laimingi, su šypsenomis veiduose, oras pasitaikė nuostabus!

Į šventę atvykstančias mamas su vaikučiais pasitiko animatoriai pūsdami muilo burbulus, taip pat fotografavosi su vaikučiais, juos linksmino.

Gimtadienio metu netrūko ir žaidimų, kuriuos vedė Vaidas Akelaitis ir vaikučiams, ir mamytėms su vaikučiais, o už dalyvavymą žaidimuose dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų prizais, kurių turėjome tikrai labai daug.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės!

Iki šios šventės ivykdavo mamyčių su vaikučiais susitikimai miestuose, įvairiuose žaidimų kambariuose ar kavinėse, tačiau karantinas visus susitikimus buvo sustabdęs ir vieni kitų buvome labai pasiilgę. Taigi, ši šventė buvo puiki proga ir vėl pasimatyti, todėl kalbos tarp mamų netilo visą dieną, šypsenos nedingo iš veidų, buvo kas sutiko seniai matytą draugę ar net klasiokę.

Mamytės fotografavosi, pamiršusios kasdienius rūpesčius mėgavosi švente ir buvo apdovanotos rėmėjų dovanomis.

Kaip sakoma: „Koks gimtadienis be dovanų?“  Ne viena mamytė paminėjo, kad ne dovanose esmė, tačiau nesumeluosiu pasakydama, kad dovanas smagu gauti ne tik vaikučiams, bet ir mamytėms.

Gimtadienio šventės dalyvius atvyko pasveikinti ir tarybos narys Algimantas Radvila, kuris linkėjo mažiesiems birželinukams kasmet taip gausiai susirinkti ir švęsti gimtadienį, bei mamytėms ir tėveliams palinkėjo ištvermės, stiprybės ir geriausios kloties auginant savo vaikučius.

Labai džiaugiamės, kad tiek daug rėmėjų sutiko prisidėti prie mūsų šventės, tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ:

Pramogų centrui  „Pas Radvilą“ (https://pasradvila.lt/) už skanų maistą, saugią ir gražią aplinką mūsų mažiesiems ir puikų aptarnavimą šventės metu.

Šventės vėdėjui Vaidas Akelaitis (http://www.vakarelisliuks.lt/), kuris smagius žaidimus vedė ne tik vaikučiams, bet ir mamytėms.

Emai Radcevičienei už įamžintas šventės akimirkas (https://www.facebook.com/photographyema)

Už fotosieną  „Reklamišius“ (https://www.facebook.com/Reklamisiuslt/)

Už animatorius pasitinkant šventės dalyvius „Tik Tok žaidimų kambarys“ (https://www.facebook.com/Tik-Tok-%C5%BEaidim%C5%B3-kambarys-117468942997186)

Už spalvingus helio balionus „Helio Balionai Kaišiadoryse“ (https://www.facebook.com/profile.php?id=100011862896477)

Aš toks gimiau (https://www.facebook.com/astoksgimiau)

Aromama (https://aromama.lt/lt/)

Natūrali aromaterapinė Original ATOK kosmetika (https://aromaterapija.lt )

Huggies (https://www.huggies.com/)

ČyČy for kids (https://www.facebook.com/cycykids)

Let’s Ride medinis arkliukas (https://www.facebook.com/letsridemedinisarkliukas/)

Nuku Kids – supynės vaikams (https://www.facebook.com/nukukidsLT/)

Biofarmacija (https://www.biofarmacija.eu/)

Farouk Chi Biosilk (http://www.farouk.gr)

Kap Kap kvepiantys aliejai (https://kapkap.lt/)

Marmaluzi (https://marmaluzi.lt/lt/)

Vitalkind (http://www.vitalkind.eu/)

Bioderma (https://www.bioderma.lt/)

Mamos žurnalas (https://mamoszurnalas.lt/)

WaterWipes (https://www.waterwipes.com/us/en)

Vaikų bazė (https://www.vaikubaze.lt/)

Skinija (https://www.skinija.lt/)

Hipp (https://www.hipp.lt/)

Tingi panda (https://www.tingipanda.lt)

Fresko Fiorito (https://freskofiorito.lt/)

Ecostyle (https://www.ecostyle.lt/)

Lady Anion (https://www.facebook.com/ladyanionLT/)

Mano natūrali kosmetika (https://manoritualai.lt/)

Dermedic (https://www.facebook.com/dermedic.lietuva/)

ToToys (https://www.facebook.com/ToToys-340209633215671)

MiMi Crochet World (https://www.facebook.com/mimicrochetworld/)

Gilina (https://gilina.lt/)

Milupa (https://milupa.lt/)

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − = 1

Kitos temos: