Kėdainių miesto ir rajono mamos – visai netikėtai suburtos bendrystei

Kėdainių miesto ir rajono mamos visai netikėtai suburtos bendrystei.

Dėkojame fotografei Ramintai Banevičienei (facebook Rammy photography) už šias puikiai užfiksuotas nuostabias akiminirkas nuotraukose. Paklausite kas gi jose? Tai aktyvios Kėdainių mamytės.

Kėdainių miesto ir rajono mamos visai netikėtai suburtos bendrystei. Jos augina nuo pačių mažiausių iki trejų metų vaikučius. Veikli mama Urtė Vaitkevičiūtė-Subačienė gimus dukrai Erijai, kelis mėnesius  dėl kojos traumos turėjo sustabdyti  aktyvų gyvenimą, todėl tuo metu buvo geriausias laikas gražioms mintims kurti. Viskas prasidėjo nuo Kauno miesto, ten taip pat kaip ir dukra Erija, Liepos mėnesį gimusių vaikučių bei jų mamyčių  rato kurimo. Kas mėnesį mamos susiburia bendrai veiklai, lanko patyriminius užsiėmus Familly lab academy, Kūdikių Spa baseiną, žaidimų kambarius bei kitus įvairius užsiėmimus kartu. Kadangi atėjo  vasara, lauko piknikai laukia veiklų eilės viršuje.
Pamačiusi, jog puikiai sekasi organizuoti užimtumą bemdraamžiams Kaune, Urtei kilo mintis, kodėl gi nepabandžius panašiai išjudinti mamas ir gimtajame mieste- Kėdainiuose, kur turime visas galimybes taip pat veikti įdomias veiklas kartu su mamomis auginančiomis vaikus iki trejų metų. Vaikų amžiaus intervalas kolkas pasirinktas toks, jog pamatyti kaip sekasi vaikams bendrauti tokiose grupėse, taip pat, kad mamos rastų bendras temas apie panašaus amžiaus vaikučius.
Mamos privačiose grupėse socialinių tinklų platformose gali dalintis dienos įspūdžiais, ieškoti patarimų ir  atsakymų į kasdieninius klausimus, taip pat dalintis rekomendacijomis. Kartu džiaugtis, dalintis bei kartu susitikti. Galbūt čia gims naujos gražios vaikų ir mamų draugystės.
Progai pasitaikius mamos ieško bendros veiklos. Kartu su keliomis Kėdainietėmis jau buvome nuvykusios pasivaiksčioti Babėnu mišku, aplankėme Kėdainių jaunimo centrą, kalbėdamos net nepajutome, kaip greitai ištirpo laikas.
Kadangi subūrus grupę žmonių reikia juos kažkaip apjungti, įkvėpti bei motyvuoti veiklai, sugalvojau, kad reikia bendro oficialaus „Pirmojo Kėdainių mamų susitikimo“, viską pradėjau nuo vietos rinkimo ir žinoma, pirmiausia kilo mintis susitikti Kėdainių miesto parke esnčiame „Radvilų sode“, ši kavinukė jau yra tapusi Kėdainiečių traukos centru. Paskambinus vietos verslininkei, savininkei Ievai  Vargalytei, žinoma, ji sutiko šiai iniciatyvai ir šiltai mus priimė.
Prie  mamų organizuoto renginio  vaišių , kurios buvo pasakiško skonio, prisidėjo Kėdainių konditerė Jelena Andreikina (facebook J bakery), taip pat  mamoms bei vaikams dovanėles dovanojo remėjai- Water wapes Lietuva, Ponn Lietuva ir Eau theirmale avene Lietuva, Mamuko mažyliams, Mamos žurnalas ir Sebamed Lietuva, labai džiugu, jog mamos sulaukia dėmesio, kad prie iniciatyvų prisideda įvairios įmonės ir vietos verlininkai.
Linksmąją „Kėdainių mamyčių grupės“ susitikimo  dalį parengė pramogų ir dekoracijų nuomos įmonė „Ant saldžių debesų“, mamytes su vaikais linksmino animacinis personažas Minnie, taip pat mažieji galėjo džiaugtis jiems pritaikytu pilies batutu.  Mamos turėjo nuostabią popietę, produktyviai  praleisdamos laiką kartu. Panašu, jog čia gims daug naujų draugysčių.
Daug mamų neturi su kuo pasikalbėti, pasitarti, ar išeiti pasivaikščioti. Pasikeitęs dienos ritmas, prioritetai, abejonės,  o gal nelengvas vaiko auginimas, kartais, palieka mamas konforto zonoje- namuose.
Linkime burtis, atrasti vieni kitus, ieškoti bendraminčių. Garantuojame jog kartu augti ir veikti smagiau.

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ penki = 11

Kitos temos: