Šimtmečio vaikų mamos vėl susivienijo:  „Mamų Unijai“ paaukojo 537 Eur

Į rudenėlio šventę, vykusią naujame laisvalaikio ir pramogų centre „Katinukas“ susibūrė 60 šimtmečio vaikų mamyčių su mažyliais

Keturios šimtmečio vaikus auginančios mamos iš tinklaraščių „Šimtmečio vaikas“ ir „ Mamkytė“ antrą kartą suvienijo jėgas ir sukūrė fantastišką rudenėlio šventę.

Organizatorės dėkoja  ir šimtmečio vaikučio mamytei – žaidimų kambario „Katinukas” įkūrėjai – už šiltą priėmimą į savo naujus „namus“. Kaip ir pirmasis bendras šių mamų organizuotas renginys, taip ir šis nebuvo tik proga susiburti ir papramogauti. Šios aktyvios  mamos organizuoja šventes, kurių metu kviečia aukoti ir prisidėti prie labai svarbių socialinių projektų.

„Kurdamos mamoms šventę, siekiame skatinti empatiją, geranoriškumą, tad kviečiame mamas solidariai paaukoti po 10 Eur organizacijai, kurios veikla didžiuojamės ir norime palaikyti. Šį kartą tai buvo „Mamų unija” , kuri mūsų prašymu surinktas lėšas skirs mažos mergytės Žemynos sergančios akių vėžiu gydymui ir „Šeimos namų” įrengimui, kur mažieji ligoniukai galės gyventi su savo šeimomis ir greičiau sveikti,“ – sakė viena iš šventės iniciatorių tinklaraštinnkė Agnė Jakubonė („Mamkytė“). Anot jos, onkologijos srityje surinkta suma tai lyg lašas jūroje, tačiau suvienijus jėgas – galima pasiekti daug ir sėkmingai įgyvendinti svarbius projektus.

Prie dovanėlių prisidėjo ir „Mamos žurnalas“

Į rudenėlio šventę, vykusią naujame laisvalaikio ir pramogų centre „Katinukas“ susibūrė 60 šimtmečio vaikų mamyčių su mažyliais. Erdviame centre buvo daug atrakcijų tiek mažiems šimtmetinukams, tiek jau ūgtelėjusiems jų broliams ir sesėms. Mamos su vaikais stebėjo „Gyvi teatre“ labai  linksmą, muzikalų pasirodymą „Sveikinu Tave SU… „ Šis interaktyvus  spektaklis – puiki alternatyva animatoriams vaikų šventėse, kuomet norima ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir turėti profesionaliai parengtą muzikinę pramogą. O, kad visas būrys šventės svečių puikiai girdėtų nuotaikingas aktorių dainas, garso technika pasirūpino profesionalus renginių vedėjas Paulius Markulis iš www.pmevents.lt, prisijungęs prie šaunios mamų iniciatyvos.

Po intearktyvaus spektaklio, mamos skubėjo į centre įrengtą gimtadienio kambarį, kuriame vyko kūrybinės dirbtuvėlės.

Čia naudodamos mažylių pirštukams skirtus saugius „Maped“ dažus, drauge su vaikučiais ant drobių tapė pirmuosius meno šedevrus. Kokio ryškumo ir gražumo buvo mažylių kūriniai!!! Spalvingi darbeliai su pirštukų tapyba, delniukų ar pėdučių antspaudais tapo ne tik nauju namų interjero akcentu, bet ir puikiomis dovanomis seneliams. Ši spalvinga veikla labai patiko tiek mamytėms, tiek vaikučiams. „Seniai žinojau apie „Maped“ pirštukų dažus, bet neturėjau progos išbandyti jų anksčiau. Man jie labai patiko, tad ieškosiu, kad galėtume su mažyle tokia pirštukų tapyba užsiimti ir namuose,“ – sakė renginyje dalyvavusi mama Raimonda.

Nuo seno visi žino posakį „Duokit duonos ir žaidimų“, tad gavę pramogų, žaidimų, mamos su vaikučiais galėjo pasivaišinti

Kokia šventė be išskirtinių užkandžių?!

Nuo seno visi žino posakį „Duokit duonos ir žaidimų“, tad gavę pramogų, žaidimų, mamos su vaikučiais galėjo pasimėgauti šviežutėliais „Lietuvos kepėjas“ kepiniais ant kurių tepė tiek gurmaniškas, tiek saldžias „Skanovė“ užtepėles. Tai gal kiek neįprastas užkandis panašių renginių metu, bet labai pasiteisinęs, nes tokiais užkandukais mielai mėgavosi tiek mamos, tiek vaikučiai, atrasdami naujus skonius. Mažylių meniu pasirūpino kūdikių maistelio „Hipp” atstovai, kurie stalui padovanojo šventei sulčių, vandens, vaisinių tyrelių bei įvairių užkandukų. Norinčius natūralių vaišių viliojo kauniečių „Žiedų skonis“ stendas.

Čia mamos galėjo daugiau sužinoti apie moliūgų ir cukinijų cukatas, liofilizuotus vaisius, išsiaiškinti, kuo naudinga šaltalankių tyrė šaltuoju sezonu, ir, žinoma, šių gėrybių įsigyti.

Rudeninės puošmenos

Organizatorės mamas kvietė atsižvelgti į rudenėlio šventės temą ir pasipuošti rudeniškais akcentais, tad daugelio šventės dalyvių aprangoje dominavo rudeninės spalvos ar akcentai. O, kas nespėjo atlikti šių namų darbų ir pasirengti šventei, vietoje galėjo įsigyti išskirtinio grožio rankų darbo lankelių ir plaukų segtukų iš „Tiny Stars Accessories“. Vienas mažas akcentas – ir tema išpildyta! Vis tik dalis mamų „namų darbus“ buvo parengusios itin kruopščiai, tad vieną išskirtinai rudeniškai pasipuošusią mamą ir šimtmetinukę organizatorės apdovanojo dideliu rinkiniu „Skanovė“ produkcijos. Dar keletas mamyčių už aktyvumą  gavo renginio draugų „Klorane“ profesionalius plaukų priežiūros rinkinius bei „Tiny Stars Accessories” plaukų aksesuarų.

Pasipuošė ne tik dalyvės, bet ir žaidimų kambario erdvės. O tiksliau jas papuošė Diana, kuri jau ne pirmą renginį paverčia tikra švente savo dekoracijomis. Šį kartą dalyvės galėjo įsiamžinti prie labai originalios rankų darbo fotosienelės. Ačiū „Visos Šventės” už tokią puošmeną!  Prie šios foto sienelės skubėjo įsiamžinti daugelis mamyčių su mažyliais, o jas ir visą šventę fotografavo „Vivavi Photography“ ir „Astos Petraitės Fotografija“. Šios dvi fotografės tinklaraštininių renginius fiksuoja jau ne pirmą kartą, todėl šventės organizatorės labai džiaugiasi šia partneryste.

Mamos, naudodamos mažylių pirštukams skirtus saugius „Maped“ dažus, drauge su vaikučiais ant drobių tapė pirmuosius meno šedevrus

„Fotografės Asta ir Viktorija yra mamos ir puikiai supranta, kad su vaikais gyvenime būna įvairių netikėtumų, juos fiksuoti kartais būna tikras iššūkis, tad džiaugiamės, kad jos įsitraukė į šį projektą, kuriame dalyvavo apie 100 vaikų. Šios fotografės komunikabilios, kantrios ir visuomet sugeba sustabdyti pačias gražiausias ir emocingiausias švenčių akimirkas,“ – džiaugėsi  šventės organizatorės.

Dovanos šimtmečio vaikų švenčių dalyvėms – neišvengiama tradicija. Tad organizatorės ir šį kartą labai pasistengė, kad mamytės gautų gausų dovanų krepšelį, galėtų išbandyti naujus produktus ar paslaugas.

„Nuoširdžiai dėkojame visiems gamintojams, paslaugų tiekėjams, kurie prisijungė prie mūsų šventės ir tapo jos dalimi. Šį kartą kai kurie šventės partneriai buvo nauji, kiti – prisijungia jau ne pirmą sykį ir tai tik patvirtina, kad kažką darome teisingai. Širdingai ačiū visiems, kurie padėjo sukurti nuostabią šventę,“ – sakė tinklaraštininkė A. Jakubonė.

„Esame labai laimingos galėdamos suburti mamas gražiai ir prasmingai veiklai, bei tuo pačiu prisidėti nors maža dalimi prie sergančių mažylių ateities gerovės. Tikimes, kad mūsų pavyzdys paskatins ir kitus noriai prisidėti prie projekto „Vienos kėdės istorija”,” – džiaugėsi „Šimtmečio vaikas“ mamytė Julija Janušienė

Renginio organizatorės nepaliko nei vieno be dovanos

„Nuo pat pradžių šimtmečio vaikas bendruomenės įkūrimo galvojome apie prasmingų darbų darymą, patriotiškumo skatinimą, tolerancijos visuomenėje skatinimą. Be galo džiaugiamės, kad savo kelyje sutikome tinklaraštininkę „Mamkytė”, kuri taip pat neabejinga šiai idėjai ir  dėkojame visoms renginyje dalyvavusioms mamoms, kurios noriai aukojo ir džiaugėsi darydamos gerą darbą. Mes ne tik surinkome taip reikalingus pinigus sergantiems vaikams, bet ir skatiname pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje,” – papildė bendramintę Jolita Daunorienė.

Nuotraukos:

Vivavi Photography

Astos Petraitės fotografija

Renginio draugai:

Vaikų laisvalaikio centras Katinukas

Mamos žurnalas

Marmaluzi

Maped Lietuva

Juara kosmetika

Lietuvos kepėjas

Skanovė

Hipp

A-Derma kosmetika

FleurAlpine

Premier Baltic LT

Visos Šventės

Tiny Stars

Gyvi teatre

PM Events

Žiedų skonis

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

 

 

 

 

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = vienas

Kitos temos: