Mamų klubas „Švelni rankytė“

Švelni rankytė

„Švelni rankytė“ mamos

Sveiki!

Norėjau padėkoti už tai, kad dėl jūsų straipsnio suradau naujų draugių – mamų, kurias įkvėpė mano istorija. Ir visa ta motinystė mus kartu subūrė draugėn kažko imtis, kad praskaidrintume ne tik savo, bet ir kitų mamų kasdienybę.

Mintys virto realybe, kai nusprendėme organizuoti renginius kitoms mamoms ir jų vaikučiams. Sukūrėme feisbuko ir instagramo paskyras @Švelnirankytė ir startavome nemokamu sportuojančių mamų renginiu, ieškojome rėmėjų, radome, tarp jų buvote ir jūs (ačiū).

Apetitas auga bevalgant, tad jau suplanavome renginių kiekvienam mėnesiui iki pat liepos, kuomet planuojamas 2019 metais gimusių liepinukų gimtadienis. Tai mums savotiškas iššūkis, nes nė viena iš mūsų (kol kas komandos branduolį sudaro 3 mamos) nesame nei renginių organizatorės, nei baigusios mokslų toje srityje, bet taip džiaugiamės matydamos atėjusias laimingas mamas, dėkojančias už tą mažą „pabėgimą“ iš namų su savo mažyliais, kad tiesiog nebegalime sustoti. Tai mus įkvepia vis daugiau mamų įtraukti į veiklą, būti aktyvias ir džiaugtis motinyste!

Kuo mūsų gimtadienis, kurį rengsime liepos mėnesį, bus kitoks? Tuo, kad nuo pat pradžių stengiamės, jog šventė būtų draugiška aplinkai, – jokių balionų, jokio plastiko. Kitas, mano nuomone, didelis išskirtinumas yra tas, kad nesiekiame suorganizuoti eilinio „baliaus“, kur pasiturinčios mamos gali sau leisti „susimesti“ po keliasdešimt eurų ir pasidaryti šventę. Mūsų tikslas – surinkti kuo daugiau rėmėjų ir galbūt įvyks stebuklas ir galėsime visas mamas pakviesti į nemokamą šventę joms ir jų vaikams.

Raimonda Keršulienė ir komanda „Švelni rankytė“

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − 3 =

Kitos temos: