Duris atveria mamų kūrybos studija su kooperatyvia vaikų priežiūra

Mama Studio veiklą pradeda nuo 2020 vasario mėnesio

Netrukus Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, bus įgyvendinta kuriančių mamų bendruomenės svajonių idėja – duris atveria Mama Studio, kurios įkūrėjos rėmėsi analogiškų studijų pasaulyje, kaip Mother House Studios (UK) Londone,  Mothers in Arts Olandijoje, pavyzdžiu. Studijos startui Miesto Laboratorijoje sausio 30 dieną nuo 12 iki 18 val. organizuojama „Mama Studio paramos aukcionas ir mugė“ – renginys su eile pramogų šeimoms ir tikslu paremti studijos įsikūrimą.

Mes esame grupė kuriančių mamų, susikooperavusių bendrai studijos nuomai taip, kad tai patenkintų mūsų asmeninius poreikius, ir dar liktų daug erdvės ir laiko prisijungti kitoms susidomėjusioms mamoms. Studija yra mūsų darbo aikštelė, žaidimų aikštelė ir tuo pačiu saugi vieta būti kartu su savo vaikais. Mūsų tikslas yra skleisti žinutę, kad kūrėjos darbas ir tėvystė gali būti suderinami.

Tokio modelio studijos esmė ir visas žavesys yra tame, kad vaikas turi galimybę stebėti mamos kūrybos procesą ir dalyvauti jame… žaidžiant su ja ar greta jos, ne namų aplinkoje, kol gimsta jos meno kūriniai. To pasekoje ir visuomenėje praplečiamas mamos rolės kontekstas, parodantis, koks tvirtas yra ryšys tarp vaiko ir mamos.

Mes norime pasiūlyti visoms susidomėjusioms mamoms šią unikalią ir praturtinančią galimybę. Studija kvies  mamas bendradarbiavimui, bendravimui ir naujų patirčių tyrinėjimui – rengsime dirbtuvėles, renginius, edukacijas, susitikimus ir viską, ką tik bus įmanoma įgyvendinti. Studijos narės turės privilegijų dalyvauti čia rengiamose iniciatyvose.

Mama Studio veiklą pradeda nuo vasario mėnesio ir kviečia kreiptis visas būsimas rezidentes:

https://mamastudio.weebly.com

https://www.facebook.com/mamastudiovilnius/

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 − vienas =

Kitos temos: