Mamytės su sparnais. Skaitykite, kaip švenčia bendruomenė „Šimtmečio vaikas“

šimtmečio vaikai

Susirinko 100 dalyvių!

Šiuolaikinių mamų aktyvumas, veiklumas, energingumas, verslumas, žingeidumas, rūpestingumas tikrai žavi ir užkrečia. Turbūt jau nieko nebestebina kaip moterys atsiskleidžia tapusios mamomis, atranda save iš naujo, įgyvendina svajones, pasiekia užsibrėžtų tikslų. Matyt tikrai motinystė suteikia sparnus. 

Šiuo metu vyrauja aktyvių, veiklių, kūrybingų, verslių mamų banga. Jos rašo blogus, keliauja, organizuoja įvairius seminarus ar renginius buriančius mamas bendramintes, kad jos pabėgtų nuo rutinos, atrastų naujų draugų, smagiai praleistų laiką, įgytų naudingų žinių, o jų mažyliai kuo geriau ir linksmiau praleistų laiką. Pasirinkimas tikrai didelis, tad šiuolaikinėms mamoms veiklos netrūksta.

Panašių ketinimų vedinos mamos subūrė „Šimtmečio vaikas“ bendruomenę, kuri startavo šių metų kovo mėnesį. Šią bendruomenę vienija tai, kad organizatorių vaikučiai yra gimę 2018 metais.

Pirmas renginys buvo organizuojamas su tikslu atšvęsti pirmąjį šimtmetinukų gimtadienį ir visiems kartu paminėti tokią gražią progą. Į šventę pavyko surinkti apie 40 mamų su mažyliais, pritraukėm nemažai norinčiųjų prisidėti. Sėkiminga pirmoji šventė padėjo suprasti, jog norime kažko prasmingesnio nei tiesiog šventės. Todėl nusprendėme kitą šventę organizuoti tokią, kad tai būtų daugiau nei tiesiog linksmybės žaidimų kambaryje ir taip gimė mintis padaryti šventę  kūdikių globos namuose. Taip pat rengiant visus ateinančius renginius, nusprendėme nors maža dalimi prisidėti prie organizacijų, vienijančių mamas ir vaikus, įtraukiant visas dalyves aukojant prisidėti prie šių organizacijų.

Šiuo metu gyvename ką tik praūžusio didelio renginio nuotaikomis. Liepos 25 dieną turėjome pirmąjį tokį didelį renginį – „Šimtmečio vaikų vasara“, kurio tema buvo GĖLIŲ VAIKAI. Taigi nuostabioje Margio Poilsiavietėje, kur visai neseniai pradėjo veikti žaidimo kambarys kupole, kur atsiveria nepaprasto grožio vaizdai, gamta, tvarkinga, jauki aplinka, kurios šeimininkai yra jauna, ambicinga, šilta jaunųjų pora, susirinko virš 100 dalyvių pasipuošusių gėlėmis, mamų su mažyliais bei tėvelių. Tariame atskirą ačiū vietos šeimininkams už suteiktą progą surengti tokią gražią šventę jų valdose. Tai buvo nepaprasta patirtis, iššūkis! Kiek nuostabių žmonių mes atradom organizuodamos šią šventę, kiek jų daug yra palaikančių ir prijaučiančių mūsų iniciatyvai, atsidavusių savo veiklai ir visi jie prisidėjo dėl tikslo palaikyti Mamų uniją. Mes dovanojome šventę mamoms ir jų vaikams , kad jų aukų dėka dovanotume viltį tiems, kam to labiausiai reikia. Ir norime pasidžiaugti, kad surinkome net 885 eurus! Pasak Mamų unijos atstovės šią sumą galės skirti vaistams arba padengti vienos mergytės 50% sumos kelionei į užsienį, kur jai bus skiriamas gydymas. Ar jūs jaučiate, kokia galinga yra susivienijimo jėga? Kiek daug mes galime kartu!

šimtmečio vaikai

Šventėje dalyvavo Šimtmečio ketvertukas

Dėkojame visiems kartu ir kiekvienam atskirai, kad padėjote paversti šią šventę STEBUKLU!

Dėkojame visiems partneriams, kurie padėjo užtikrinti, kad šventė vyktų kuo sklandžiau ir mums  nieko netrūktų! 

Ačiū APUO, kad organizatorių mažylius papuošė 100% lino drabužėliais! Mamytės negalėjo atitraukti akių nuo tokio subtilaus grožio.

Renginį puošė gėlėmis bei vėliavėlėmis nepakartojama Diana iš Visos šventės, dalyvių patogumu pasirūpino PuskuPusku sėdmaišiai, o PaviPro palapinė užtikrino, kad nei vėjas nei saulė nesutrukdytų įvykti šventei. Norime pasidžiaugti, kad vaišių stalas buvo toks gausus. Easy Party paruošė nepaprasto grožio ir skonio vieno kąsnio užkandžių bei sūrių pyragų, Saldžios spalvos, kurios mus nioširdžiai palaiko jau ne pirmą kartą, iškepė net du tortus papuoštus gėlėmis bei spalvotų morengiukų, taip pat svečius vaišino Melitta Lietuva kava, Skanovė surengė užtepėlių, paštetų bei arbatos degustaciją, FitSnack vaišino natūralių vaisių ir uogų pastilėmis, džiovintais vaisiais, Fleur Alpine parūpino mažyliams įvairių tyrelių bei sausainių. Akivaizdu, kad buvo skanu, nes viskas dingo akimirksniu!

Norėjome, kad mamos su vaikais galėtų tiek pramogauti, tiek atsipalaiduoti, tiek naudingų sau dalykų atrasti. Kol lauke vieni tėveliai su vaikais duko su linksmaisiais Personažai.lt animatoriais, dalyvavo estafetėse, pūtė didelius muilo burbulus, šoko, tuo metu kiti dalyvavo menininkės PINK DONKEY dirbtuvėlėse, tapė su vaikučiais ant drabužėlių, dar kiti fotografavosi fotografės LiDu photography paruoštame foto kampelyje bei prie fotosienelės, kurią mums atspausdino Sienele.lt ir balionais papuošė Ilonos Helio balionai Trakai.

šimtmečio vaikai

Norėjome, kad mamos su vaikais galėtų tiek pramogauti, tiek atsipalaiduoti, tiek naudingų sau dalykų atrasti

Taip pat visos šventės metu vyko mini mugė, kurioje buvo galima susipažinti bei įsigyti įvairios produkcijos, kaip Juara kosmetika odos priežiūros priemonių bei dekoratyvinės kosmetikos mylinčioms protingai dažytis mamoms, FitSnack rankų darbo vaisių, uogų pastiles, natūralumą mėgstančioms mamoms, Buy-japan japoniškų sauskelnių, buities priemonių, kokybę mėgstančioms mamoms, FleurAlpine organiško maistelio mažiesiems, sveiką maistą mėgstančioms mamoms ir rankų darbo gėlėtus TinyStars lankelius, pasipuošti mėgstančioms mamoms.

Oras buvo pasakiškas, mamos su vaikučiais bazavosi ant ežero kranto su pledukais arba ant sėdmaišių po medžiais ir net pasibaigus programai daug mamų pasiliko tiesiog pasimėgauti, pasigrožėti Margio vaizdais, pabendrauti ir tiesiog pabūti.

Nei vienos į šventę prisiregitravusios mamos nepaleidome tuščiomis. Rėmėjai buvo paruošę gausias dovanas visiems renginio dalyviams, taip pat netrūko ir pavienių prizų aktyviausioms dalyvėms.

Mamytės turėjo progą laimėti Čiokis medinį mikserio komplektą, DreamUpHandmade sukneles mažosioms princesėms, Sapnų gaudyklės sapnų gaudykles, FitSnack rinkinukus, Sveikesnis rytojus namų švaros priežiūros priemones, RK DEKO įrankių rinkinuką mažyliui, FRUPP liofilizuotų vaisių rinkinį ir tai tik prizai. Dovanų maišelio turinys išties buvo įspūdingas, rėmėjai buvo dosnūs, pagalvojo apie mamas, jų sveikatą bei grožį. Juara kosmetika nori, kad mamos išbandytų natūralesnės sudėties plaukų priežiūros priemonių, Marmaluzi visada prisideda nuostabiu lietuvišku maisteliu mažyliams, Oiledixin kiekvienai mamai padovanojo naują produktą-purškiamą magnį, pasirūpino ir imuniteto stiprinimu, Uoga Uoga nepagailėjo mėginėlių mamų grožiui puoselėti, Cedralex rūpinosi mamų pavargusiomis kojomis, Aromama pradžiugino aliejukų rinkiniais, Valentis pasirūpino gražiomis mamų blakstienomis, sveika žarnyno veikla ir ne tik, Skanovė įteikė po sveikuolišką smoothies buteliuką, Bitelės Ūkis kaip komplimentą kiekvienai dalyvei įdėjo po medutį, Kalitos kalnas visas dalyves kviečia į Anykščius ant rogių, LiDu photography suteikė net 50% šeimos fotosesijai kiekvienai dalyvei, Ambersmile kviečia mamas pasinaudoti 20% nuolaida apsiperkant pas juos, Buy-japan davė išbandyti japoniškų sauskelnių, taip pat Svajuko pamokėlės kviečia visas šventėje dalyvavusias mamas kreiptis dėl nuolaidų užsiėmimams.

Šventės akimirkas įamžino net tris fotografės, Labas Lape photography, LiDu photography bei Kate Rina photography

Argi ne superinės dovanos!?

Ir kaip nuostabu, kad visos šventės akimirkas įamžino net tris fotografės, Labas Lape photography, LiDu photography bei Kate Rina photography. Visos atsidavusios savo darbui, dirbo nuoširdžiai ir tai matosi nuotraukose, kiekvienas kadras vertas viršelio! Dėkojame joms, kad ilgam turėsime jų sustabdytas akimirkas.

Nepaisant to, kad organizuojant tokio tipo renginius užima daug laiko, esam paprastos mamos, su tais pačiais kasdieniais rūpesčiais: šeima, vaikai, poliklinikos, parduotuvės, maisto ruoša, skalbiniai.. Bet ši veikla taip įtraukė, lyg magnetas ir sustoti jau nebegali. Veža, kai matai rezultatus, mamyčių bei vaikučių šypsenas, dalyvių ir net rėmėjų atsiliepimus, kurie pakelia iki dangaus. Visa tai parodo, kad viską darome teisingai. Vis sulaukiame gražių bei motyvuojančių žinučių. Štai šventėje dalyvavusios mamytės Gretos Grigelionienės įspūdžiai:

„Merginos, ačiū šiandien už nerealią šventę. Šauniai praleidom laiką ir net karštos kavutės su mamom spėjom išgert, nes geras oras vaikus užliūliavo. Išsipakavau krepšį lauktuvių-fantastika, tikrai pasistengėt dėl visų. Daug ne tik vaikiškų, mamiškų, bet ir moteriškų dalykėlių, ir apie blakstutes išslinkusias pagalvota, tik mamos supras. Šaunuolės jūs, AČIŪ visai komandai už gerą laiką drauge!“. Taip pat gražių žodžių negailėjo renginyje dalyvavusios blogerės Mamkytė, Nauja mama, Nėra blogo Oro, Mažos kojytės, Aušra Sevrukė, Maži pirščiukai bei Ketvertukas.

Norime padėkoti už informacijos sklaidą Mamos žurnalui, žurnalui Lietuvė bei Projektas“ Mamos-Mamoms „.

Na, o mes rugpjūtį skirsime poilsiui ir naujų idėjų įgyvendinimui, bet tikrai nepamiršime savo sekėjų, žadame ne vieną konkursą surengti, o taip pat kviečiame mamas dalintis ir dydinti mūsų bendruomenės skaičių, kad ateityje dar ne vieną gražų darbą padarytume!

Su meile, Šimtmečio vaikas.

 

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = trys

Kitos temos: